Şeffaf Tema isteği

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Dj_ShArK_001

Dj_ShArK_001

Üye
    Konu Sahibi
Şeffaf Tema isteği
ARKADAŞLAR LÜTFEN GEREKSİZ TEMA YAPMAYIN SAYDAM ŞEFFAF VE BOYUTU KÜCÜK ORJİNAL İCONLU TEMALAR YAPALI RESİMDE GÖSTERDİĞİM YERLER ŞEFAF OLSUN LÜTFEN YA TEMA YAPAN ARKADALARA RİCA EDİYORUM

LİNK:<a href=" src=" " /></a>
LİNK:
LİNK:

- - - Eklendi - - -

LİNK VERE BİLİRSİNİZ LİNKLERİNİZİ BEKLİYORUM

Dj_ShArK_001

Dj_ShArK_001

Üye
    Konu Sahibi

sağol reis şimdideniyorum tema iconlari defaul mu sademi

- - - Eklendi - - -

ARKADAŞLAR ŞEFAF VE DEFAULT YANİ ORJİNAL SADE İCONLU TEMALARIN LİNK ATA BİLİRSİNİ Z RİCA EDİYORUM COK COK ATIN BAEN DENİYİM LÜTFEN 4 YILDIR AYNI TEMA BIKINLIK GELDİ GINA GELDİ ACİLL BÜTÜN FORM ÜYELİLERİNDEN İSTİYORUM

- - - Eklendi - - -

SAYDAMDEĞİL YÜKLE GÖRÜRSÜN

- - - Eklendi - - -

İŞARETLİ YERİ SAYDAM YAPABİLEN ARKADAŞ VARMI REİS BÖRMEK İSTİYORUM

- - - Eklendi - - -

sağol reis şimdideniyorum tema iconlari defaul mu sademi

- - - Eklendi - - -

ARKADAŞLAR ŞEFAF VE DEFAULT YANİ ORJİNAL SADE İCONLU TEMALARIN LİNK ATA BİLİRSİNİ Z RİCA EDİYORUM COK COK ATIN BAEN DENİYİM LÜTFEN 4 YILDIR AYNI TEMA BIKINLIK GELDİ GINA GELDİ ACİLL BÜTÜN FORM ÜYELİLERİNDEN İSTİYORUM

- - - Eklendi - - -

SAYDAMDEĞİL YÜKLE GÖRÜRSÜN

- - - Eklendi - - -

İŞARETLİ YERİ SAYDAM YAPABİLEN ARKADAŞ VARMI REİS BÖRMEK İSTİYORUM

http://www.maxicep.com/symbian-s60v...lefona-harika-bir-gorunum-katiyor-465541.html

- - - Eklendi - - -

LİNK:
İŞARETLİ YERİ ŞEFAF OLAN YAPABİLEN VARMI
TEMANIN TAMAMI LİNK : http://www.maxicep.com/symbian-s60v...lefona-harika-bir-gorunum-katiyor-465541.html

Nextman

Nextman

Emekli Yönetici
Forum kuralları gereği büyük harf ile yazı yazmayınız lütfen !!!.:nono:

• Beğen
Tepkiler: x-scarface
Dj_ShArK_001

Dj_ShArK_001

Üye
    Konu Sahibi

abi bir yardim edin buraya attin kimse bakmiyor kafaya göre tema yapiyor sen yadim ci ol üstek resimlerde gösterdiğim yerleri saydam olam temalar yayinlayin da bir konu da indirelim lütfen

Nextman

Nextman

Emekli Yönetici
abi bir yardim edin buraya attin kimse bakmiyor kafaya göre tema yapiyor sen yadim ci ol üstek resimlerde gösterdiğim yerleri saydam olam temalar yayinlayin da bir konu da indirelim lütfen

Yardımcı olurum tabi ama konunu yeri burası.:oke: buraya eklerim Denersin

Dj_ShArK_001

Dj_ShArK_001

Üye
    Konu Sahibi

Yardımcı olurum tabi ama konunu yeri burası.:oke: buraya eklerim Denersin

abi reismdeki gösterdğim yerler saydam olan 2.ci tema varya abi orada göterdiğim ve wigetler cercevesi saydam olursa güzel olur bi yardım cı olban tema iconları orjinal default yazıyor ondan olsun abi bekliyorum link eklemeni

Nextman

Nextman

Emekli Yönetici
abi reismdeki gösterdğim yerler saydam olan 2.ci tema varya abi orada göterdiğim ve wigetler cercevesi saydam olursa güzel olur bi yardım cı olban tema iconları orjinal default yazıyor ondan olsun abi bekliyorum link eklemeni

Tamamdır en kısa zamanda eklerim :oke:

Dj_ShArK_001

Dj_ShArK_001

Üye
    Konu Sahibi

Dediğim gibi yoğun olduğum için vakit bulamıyorum bunu ancak kısa bir sürede editlemeye çalıştım umarım olmuştur.

Bilgi verirsin deneme şansım yok çünkü
ELLERİNE SAĞLIK süper olmuş boyutu cok yüksek olmuş

• Beğen
Tepkiler: Nextman
Nextman

Nextman

Emekli Yönetici
ELLERİNE SAĞLIK süper olmuş boyutu cok yüksek olmuş

Rica ederim şeffaflıkta bir değer içerdiği için mix dediğimiz yöntem boyutu yükseltiyor okadarda fazla değil ama :oke:.Başlığı değiştireyim bu arada unutmuşum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...