Screen Ftp

Sponsorlu Bağlantılar

Exalans

Exalans

Üye
    Konu Sahibi
Screen Ftp
arkadaşlar bu programın yaptıklarının duyunca ohaaa bile diyebilirsiniz. anlatayım ;
bu programı telefonunuza kuruyorsunuz ve bu aşamadan sonra artık tele dosya gonfermek için ne data kablosu ne kzılötesi nede blutoota ihtiyacınız kalıyor ihtiyacınız sadece internete baglı bir bilgisayar ve onun ekranı evet yanlış okumadınız ekrandan download yapıyor bu program. telefona yuklemek istediğiniz programı adresindeki send item bolumune yolluyorsunuz. telefonda screenftp programını çalıştırıyorsunuzve teli ekrana yaklaştırıp ekrandaki lay tuşuna basıyorsunuz ve program tele yuklenmeye başlıyor.
Not: telefonu sabit ve ekrana yakın tutmanız gerekiyor.
program 6600 ve 6630 da denenmiştir gayet başarılı sonuçlar veriyor.
yukleme yapabileceğiniz dosya turleri; herşey

Ekli dosyalar

• Beğen
Tepkiler: wolf_34, kollucu, SON KRAL65 ve 2 diğerleri

UndeRqRo.uNd

Üye
qüzel fakat zor bi uygulama . teşekkürler

perfectlover

Üye
Evet daha önceden de çok tartıştığımız bir uygulamaydı. Ve çalışıyor da. İnanması güç ama çalışıyor.

MagNum

MagNum

Üye
kafan aLmıyor nasıL oLur ama oLuyor :S

mevlut

Üye
bende cok ugrasmısıtm buna ama 2 kb lik bir yazı dosyasunu 30 dakakda alttıgın göre tele gerisini siz düsünün

a21a

a21a

Emekli Yönetici
kafan aLmıyor nasıL oLur ama oLuyor :S

symbian telefonlar çıkıp programlar çoğalınca; kablo veya bluetooth da olmayınca bu pro icat edilmişti.. basit bir çalışma mantığı var: bilgisayar ekranında gönderilmek istenen program karelere bölünmüş renkli resimlere dönüştürülüyor. bu resim sinyaller telefon kamerası tarfından algılanıp toplanıyor ve yine kurulabilir dosyaya dönüştürülüyor. böylece programı kuruyoruz..

LowesTime

LowesTime

Üye
GPRS le mi atiyo yani kontor yemiyormu telefonunun :S biraz gereksiz program ama ilginç ellerine sağlik

yanks

yanks

Üye
eline koluna sağlık hocam coook tesekkur ederimm

..::Riddick::..

..::Riddick::..

Üye
Pek anlamadım nasıl oluyor. Şu an için zaman kaybı gibi veri iletimi yavaş olduğu için. Ama fikir geliştirilirse ilerde pek çok şeyi bu sayede TV den bil indirebileceğiz ...

bugaboo

bugaboo

Üye
hayretim şaştı valla

corlulu

corlulu

Üye
Denemiştim zor oluyo adamı kasıyo

Alparslan-Turan

Alparslan-Turan

Üye
Ben bu işe inanmıyorum.Çünkü çok saçma.İnanmayada niyetim yok.Resimler ile nasıl algılanacak ki.Öyle bir şey olsaydı kızılötesi-bulutut-wayrılıs falan icat edilmezdi diye düşünüyorum

Exalans

Exalans

Üye
    Konu Sahibi
Ben bu işe inanmıyorum.Çünkü çok saçma.İnanmayada niyetim yok.Resimler ile nasıl algılanacak ki.Öyle bir şey olsaydı kızılötesi-bulutut-wayrılıs falan icat edilmezdi diye düşünüyorum
dostum eskidende öyleydi insanlar radyonun resimli olabileceğine inanmıyodu madem öyle düşündün anlatıyım bu sistem çok yavaş yani irda varken neden bluetooth çıktı tabiki hız için

sublieutenant

sublieutenant

Üye
ayyy neolur inan, asıl sen saçmasın ukala!!! inanmıyosan deneyeceksin!!!

Noktalı,

Üye

keşke denedikten sonra yorum yapsaydın...

holis

Üye
Program Telefona Inmiyo

Musical Otopsi

Musical Otopsi

Üye
bu program aslında işe yarar bence mesela bi int. cafedesin veya başka bi yerde ve pc deki bi dosyayı telefonuna atmak istiyosan oradada bi aletin yoksa bunla yapabilirsin : )

xfelix24

Üye
çok zor yuklüyo

Üst Alt