Satılık satılık ygs-lys kitapları(3 paket halinde)

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

kalearkasi

Üye
    Konu Sahibi
satılık ygs-lys kitapları(3 paket halinde)
1.paket:

(femset ve fem dergileri)

bilgiler:femset ve dergiler 2013-2014 yılına aittir.resimde de görüldüğü gibi 5 adettir.femsetlerin 1. ve 2. kitaplarda matematik ve geometri kısımları boştur.3-4-5.kitaplar ise tamamen boştur.aynı zamanda femsetin yanında bu 5 kitaba ait çözümlü cdler'de verilecektir.femdergiler ise toplamda 21 adettir.ilk 16 dergi eşit ağırlık diye geçmektedir.kalan 5 dergi ise sözel dergi diye geçiyor.yalnız eşit ağırlık ve sözel dergisi diye belirttim ama dergide tüm derslere ait konular anlatılıyor.örnek olarak görmeniz açısından 1. ve 10.dergilerin içeriklerini gösteriyorum.

21 dergi+5 femset ve çözümlü cdleri toplam 50 liradır.

2.paket:

(sınav dergisi ve kitapları)

bilgiler:sınav dergileri 2012-2013 yılına aittir ama üniversite sınavında sorulan konular hep aynı kaldığı için basım tarihi aslında sizi pek etkilemiyor.resimde de görüldüğü gibi 9 derse ait soru bankası mevcut.25 adette her derse ait sınav konu anlatımlı dergileri var.bunların fem dergilerden farkı bir dergide tüm derslerden parça parça konular yok.tek dergide veya birden fazla dergilerde tek derse ait konular mevcut.dolayısıyla resimdeki tüm dergiler sadece eşit ağırlıkçıların işine yarıyor.

25 dergi+9 soru bankası kitabı toplam 50 liradır.

3.paket

(güvender ağırlıklı karışık kitaplar)

bilgiler:lys felsefe-lys edebiyat-lys tarih-ygs türkçe konu anlatımlı kitapları 2013-2014 yılına aittir.femset yarıyıl tatil kitabı ise üzerinden de anlaşılacağı şekilde 2012-2013 yılına ait.bir altındaki fem yg-lys yarıtatil tatil kitabı ise 2013-2014 senesine ait.yine antremanlarla matematik 1 ve palme edebiyat soru bankası da 2013-2014 yılına aittir.palme edebiyat soru bankasındaki soruların hepsini çözmeme rağmen alacak kişiye mutlaka fayda sağlayacağını düşünüyorum.kitabın içeriği çok hoş.sağda solda konu anlatımı ve ortada soruların olduğu bir kitap.farklı soru çeşitlerini görme adına alınabilir.son olarak ondan bir örnek resim verip paket kısmını bitiriyorum :)

(palme soru bankası örneği)

güvender ağırlıklı karışık kitapların olduğu pakette 25 liradır.

not 1:1. ve 2.paketi birlikte alacak kişiye 3.paketi ücretsiz veriyorum.onun dışında tek paket almak isterseniz de satarım tabi :)
not 2:istanbul içi elden teslim yaparım veya şehir dışındaki arkadaşlar için de ptt ile kapıdan ödeme yapabiliriz.

burakyol

Üye
ben alabilirim

babafre23

Üye
ekran kirik gerisi temiz kore note 3 ile takas edersen 2. paketi alirim

babafre23

Üye
dokunmatik calisiyor sadece ekran degisecek nakit olarak sizin gucunuz ne kadara yeterse anlasiriz. numaranizi mesajlayin whatsaptan resimlerini atayim

babafre23

Üye
haydi kardesim bir cevap ver istedigin fiyata birakacagim diyorum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt