Şarj Durumlarınız

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

CagriMonsteR

Üye
    Konu Sahibi
Şarj Durumlarınız
İyi akşamlar herkese, Bende Optimus black 4.0 Sea sürümü var.
ve herkesin şarj durumlarını merak ediyorum, sadece optimus black kullananların değil, 4X HD, L7 , L9 v.s
Örneğin, 1 Saat internet kullanımı ile şarjınız kaçtan kaça düşer? Müzik dinleme, oyun v.b Konular hakkında şarj durumlarınızı merak ediyorum, bu şekilde şarj sorunumun olup olmadığını anlamaya çalışacağım.
Şimdiden ilgilenen herkese teşekkürler :)

Emip

Emip

Üye
aşırı kullanımda 1 saatte 1 çizgi

seyamkk

seyamkk

Üye
1 saat internett kullanımı bende %7 götüyor tabi sadece opera için

CagriMonsteR

Üye
    Konu Sahibi
1 saat internett kullanımı bende %7 götüyor tabi sadece opera için
Neeee? %7 mi, Vallahi maşallahı var galiba telefonunun l5 Şarj durumu bu kadar iyimi? bende 1 Saatlik internet kullanımında %25 %30 düşer :(

enver_techno

enver_techno

Üye
benimki ortalama 1,5 gün gidiyor

Emip

Emip

Üye
bana 5 4 gün gidiyor

Gggg1994

Üye
Neeee? %7 mi, Vallahi maşallahı var galiba telefonunun l5 Şarj durumu bu kadar iyimi? bende 1 Saatlik internet kullanımında %25 %30 düşer :(
:oke: benimde öylee çok yemiyor

- - - Eklendi - - -

Benimki aşırı kullanımda 1 gün normalde hiç kullanmasan 1,5-2 gün rahat :D aşırı kullanımda fotoğraf çekilmek, instagram, facebook ve mesajlaşmak var :D

CagriMonsteR

Üye
    Konu Sahibi
:oke: benimde öylee çok yemiyor

- - - Eklendi - - -

Benimki aşırı kullanımda 1 gün normalde hiç kullanmasan 1,5-2 gün rahat :D aşırı kullanımda fotoğraf çekilmek, instagram, facebook ve mesajlaşmak var :D
Hmm, benimde kullanmazsam 1 buçuk 2 gün gidiyor tabiki, şuan Telefonda 1 saatlik internet, 20 dakika oyun, 40 dakika müzik ve biraz kurcalamayla %29 şuan, 1g 10s 2d 5s pilde

BYFECI

BYFECI

Üye
benki 1 gun :D

leblas

Üye
Benimkide 1 gün

umut77

umut77

Üye
çin malı batarya aldım 15 liraya bl44jn olsa gerek optimus black için cüzdanımda taşıyorum arkadaşlar.
onunla istediğim kadar takılıyorum nede olsa orjinal bataryam var bütün gün internet oyun vs rahatça takıla biliyorum.
ama çin malı orjinale göre erken tükeniyor ve ekran bazen yanıp sönüyor şimşek çakıyor gibi telefonuma zarar verirmi bilmiyorum ama kullanıyorum işte her neyse iyi günler

CagriMonsteR

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaşlar iyi hoş diyorsunuzda Mesela bende bugün 28 Dk Dead Trigger, 11 Dk Angry Birds ile Şarjım 99'dan 84'e düştü. Bunun gibi yani Optimus black kullananlar en çok şarjınız neyde gidiyor? Müzikde fazla gitmiyor benim fakat, Oyun ile internet aşırı derecede şarj götürüyor Maalesef.

Gggg1994

Üye
çin malı batarya aldım 15 liraya bl44jn olsa gerek optimus black için cüzdanımda taşıyorum arkadaşlar.
onunla istediğim kadar takılıyorum nede olsa orjinal bataryam var bütün gün internet oyun vs rahatça takıla biliyorum.
ama çin malı orjinale göre erken tükeniyor ve ekran bazen yanıp sönüyor şimşek çakıyor gibi telefonuma zarar verirmi bilmiyorum ama kullanıyorum işte her neyse iyi günler

ya bence orjinal bataryadan şaşma derim hem telefonun sağlığı açısındanda önemli

one_shot_x

Üye
Lg optimus l3 kullanıyorum şu ana kadar rekorum 5 gün , biraz kurcalayınca üç ,çok yoğun kullanımda 1 gün

hayyam27

Üye
bende optimus black var şarjı tam 2 gün gidiyor arka plan işlemi sadece 1 tane yaptıgımdan beri ama bir sorun var bazı oyunlarda çok kasıyor subvey surfers gibi android 4.0.4 ıce krem türkiye romu yüklü birde bu işlemi sınırlama tel kapatıp açılınca standarda dönüyor...

CagriMonsteR

Üye
    Konu Sahibi
bende optimus black var şarjı tam 2 gün gidiyor arka plan işlemi sadece 1 tane yaptıgımdan beri ama bir sorun var bazı oyunlarda çok kasıyor subvey surfers gibi android 4.0.4 ıce krem türkiye romu yüklü birde bu işlemi sınırlama tel kapatıp açılınca standarda dönüyor...
Evet maalesef o sorun bendede vardı. Telefon kapanıp açıldığında gidiyor kendi kendine ayrıca Mesela sms sesi zil sesi seçiyorum oda öyle değişiyordu tabi bu SEA sürümünde oluyordu, şuan benim telefon serviste bi kaç güne alacağım, tur versionu yüklerler muhtemelen bakalım sorun çözülmüşmü, Onlar pek önemli değilde şarj sorununu çözmüşlerse harika :) Bide ışık sorunu var demiştim ama o yazılımsalmış falan dediler sanırım baştan sağmak için dediler bunu uğraşmamışlar ışığa galiba :/
Ayrıca oyunlarda kasmıyordu bende ama çok ısınıyordu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt