Sana

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
FatoŞ

FatoŞ

Üye
    Konu Sahibi
Sana
Varlığınla Yokluğun Arasında Kalmayacağım Artık, Sadece Olmayacaksın..Sensiz Kalma ihtimali Olmayacak . Aleyhine Kurulmuş cümlelerin sonunda, Belki Bir kaç Satıır Arasında unutulacaksın. Bir Müddet Sonra İçimde Olmayacak Ve Boş Bir Kağıdın Gölgesine Sığmayacak Sana Sitemlerim ..

Bıraktığın Bu Mavi Düşleriyle Avunan Yalnızlığı , Artık Sahiplenşlmeyecek olmanın Burrukluğunu Yaşarken Haykırabilir miyim ? Dersin Susar mıyım Yoksa , Yoksa gülüp Geçermiyim..
Şimdi Adını Sen Koy..

Ve heryer Aşkın Şehri Olmalı Artık , Yeniden Sevmenin , Sevilmenin Yeri Her yer Zamnı Yaşanan Ve Gelecek Tüm Zamanlar Olmalı Benim İçin..

evet Bir bir Sayfalardan Koparıp Birbir Savurmalıyım Seni Yaşanmış tüm Zamanlara , Uzaklaşan Her Adımımla hapsetmeliyim Bu Anılar Sokağını .. Sensiz Geçen Günleri Saymamalı , Her yeni Güne Seni Getirmedi Diye İsyan Etmemeliyim ..Kabullenebilmeli , Hazmedebilmeli , Aldırmamalı Hatta Sana Hak Verebilmeliyim , Bu Satırlarla Büyümeyi Başlamalıyım , Sırf seni Ve Çocuklaşan Aşkı Kolayca unutabilmek İçin..
Zira Sen Yoksun Sanki Benim Hiç Senim olmamış , Sanki Bizi Hiç Yaşamamışız , Sankki Aşk Denen O Hoyrat Şarkıyı Mırıldanmamış Ve Sonra Yarım Bırakmamışız gibi , Artık Yeni Bir ŞArkı Söylemenin Vakti ..
Yaşanmışlığa , Yitikliğime Hiç Aldırmadan...

SANKİ BENİM HİÇ SENİM OLMAMIŞ GİBİ..

• Beğen
Tepkiler: Elektr0 ve pelın_

DreaMagiC

DreaMagiC

Üye
Eline yüreğine sağlık :)

• Beğen
Tepkiler: FatoŞ
.SeRDaR.

.SeRDaR.

Üye
Çok güzel. :tebessüm:

• Beğen

pelın_

anamm çok tatlıya bu:(

• Beğen
Elektr0

Elektr0

Üye
mükemmeldi demek isterdim ama demiyorum:islik şahane bir şeydi :aha: sen mi yaptın tarifi var mı ? ( :tşk:)

• Beğen
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...