Karşılaştırma Samsungdan Sonye Geçtim

Sponsorlu Bağlantılar

mesut1979

Üye
slm,benim birde samsunglarda anlamadigim bir nokta var telefonda 2gb ram var kullaniciya kalan ram 600-650 mb bu ne is ya , bu durumu gecen abimin s5 telefonunda gördüm 10-15 tane uygulama yüklü bir ram a baktim 600-650 mb civari ,benim htc one m7 telefonumda 60 üzeri uygulama var ve bana kalan ram 950mb -1gb civari.

oguzhangul32

Üye
    Konu Sahibi
slm,benim birde samsunglarda anlamadigim bir nokta var telefonda 2gb ram var kullaniciya kalan ram 600-650 mb bu ne is ya , bu durumu gecen abimin s5 telefonunda gördüm 10-15 tane uygulama yüklü bir ram a baktim 600-650 mb civari ,benim htc one m7 telefonumda 60 üzeri uygulama var ve bana kalan ram 950mb -1gb civari.
Kullanılmadıktan sonra 2gb raminiz olmasının size ne faydası var ki ? Ram kullanımının çok olması iyidir telefon daha stabil çalışır tabi aşırı fazla olmasıda iyi değil ancak ben şahsen telefon daha stabil çalışacaksa 1 gb ram kullanmasını isterim .

MaxipmaN

Üye
daha az kullansa touchwiz iyice yavaşlar

teknolojibaronu

teknolojibaronu

Üye
Tw note serisi cihazları dışında kasar. 32gb s alırsan kasmaz

Alo_Azrail

Alo_Azrail

Üye
japon malı değilmi zaten sony olsun o kadar :)

• Beğen
Tepkiler: oguzhangul32

mesut1979

Üye
tamamda 6-7 uygulama actiktan sonra ram iyice düsüyor 250mb civarina oda telefonda biraz belli ediyor, ama bende 15 tanede uygulama acsam nerden baksan 400 mb kaliyor ve hala daha performansindan düysmüyor.

EmekHırsızı

EmekHırsızı

Üye
  • Beğen
Tepkiler: B.A.R.O.N

oguzhangul32

Üye
    Konu Sahibi
tamamda 6-7 uygulama actiktan sonra ram iyice düsüyor 250mb civarina oda telefonda biraz belli ediyor, ama bende 15 tanede uygulama acsam nerden baksan 400 mb kaliyor ve hala daha performansindan düysmüyor.
Format atın telefona ve arkaplanda çalışan kullanmadığınız gereksiz samsung uygulamaları falan varsa ayarlar uygulamalar kısmından durdur ve güncellemeleri kaldıra basın

• Beğen
Tepkiler: mesut1979
Invoke

Invoke

Üye
Terfiniz hayırlı olsun.

• Beğen
>Pessimistic.

>Pessimistic.

Üye
Ben Z1'in Compact'ını öneriyorum herkese. Ekran ve donanım küçük olması şarj ve performans'ta çok rahatlatıyor.

0MG90

0MG90

Üye
Ama gece çekimler berbat Z1 e göre

askımm

Üye
touchwiz bna gre samsung tek artısı ..:) kulanıslı

Silinen Üye 511859

Silinen Üye 511859

Kapalı Hesap
Z1 in hayırlı olsun. Sakın z3 alma. Ahım şahım fark çok yok. Üstelik z2 ve z3 ün çoğu özelliği portlanıyor. Mesela şu an benim z1 de; z2 nin 4k video, timeshift video ve görev yöneticisi özellikleri var. Z3 özelliklerinden birçoğu portlandı ama denemeye fırsat bulamadım
Isınma içinde; sosyal live ve sony select uygulamalarını devre dışı bırak. Kullanmadığın şeyleri kaldır ve ayarları iyi incele. Bende aşırı ısınma olmuyor artık.

• Beğen

Üst Alt