Samsung'dan beklenen lollipoplar :)

Sponsorlu Bağlantılar

The Pancar

The Pancar

Üye
BU son cıkan haberlerden sonra (samsung sorunlu guncelleme oldugunu kabul felan etmıs) Türkiye ye gelecegini hic sanmıyorum arkadaslar. Boşa beklemeyin derim arayüz değişikliği icin bekleyenler felan varsa ve benım gibi pek rom root atmayıda bilmiyorlarsa tanıdık birisine yaptırsınlar.
Burası maxicep öğrenirler

• Beğen
Tepkiler: baskahmet ve reflex

jdmsaint

jdmsaint

Üye
Yaşasın i9505 hem ucuza aldık hem 4gli hem 1.9 ghz snapdragon hemde 1 aydan beridir almanya romuyla kullanıyom. Dün hata giderme güncellemesi geldi 400 mb Wifi sorunu dışında sıkıntı yok :)

manguru022

manguru022

Üye
Gencler napersiniz beklemeye devam mı ^^

• Beğen
Tepkiler: B.A.R.O.N
AHKE

AHKE

Üye
Android M çıkcak yakında biz hala beklemeye devam

• Beğen
teknolojibaronu

teknolojibaronu

Üye
Note 2'cilerin garantisi bitmiştir herhalde S4'cülerinde 3-5 ay'a biter yükleyin CM12.1 bakın keyfinize. Samsung'un Türkiye'ye verdiği değer bu.

• Beğen
Tepkiler: serdar_gs

Dogukan9595

Üye
    Konu Sahibi
I9500'da cyanogenmod 12.1 şarjı su gibi içiyor note 2 nerden baksan kurtarır o batarya ve yayınlanan islemci kodları vs. optimasyon ile ama s4'ün cyanogen ile zar zor aldığı 2 saat insani hasta eder.Touchwiz'de bir halta yaramaz ayriyeten i9500 için çıkan romların bir çoğu aurora'ya baktığı icin gelisimleri gayet yavaş biz napalim ??

nazmican6180

Üye
Kardeş ne kullanmalıyız sence bende de var bi s4 ben sonye geçtim ama

Dogukan9595

Üye
    Konu Sahibi
Ben zamaninda s4,g2,nexus 5 arasinda kalmistim.Nexus'u bataryasindan,G2'yi ise kronik sorunlarindan dolayi eleyip s4 almistim.Benim tavsiyem bundan sonra yeni cikacak nexus cihazlar,gpe modelleri ve android one projesi kapsaminda uretilen cihazlar haricinde baska cihaz almamaniz yonunde.Yani eger benim gibi guncelleme hastasi biriyseniz..

ilyas_0177

ilyas_0177

Üye
Note 2, 4.4.2 de kalmış eyvah ya adam 4.4.4 verir

Biraz da ben karıştırayım ortalıgı :D

AHKE

AHKE

Üye
Note 2'cilerin garantisi bitmiştir herhalde S4'cülerinde 3-5 ay'a biter yükleyin CM12.1 bakın keyfinize. Samsung'un Türkiye'ye verdiği değer bu.
Aynen süper şuan cm 12.1 hiç bir takılma yok boş ram 1gb da. ekran süresi 4 saat alıyorum Agni kernelle cpu- gpu voltajlarini ve cpu min- Max frekanslarini ellemeden alıyorum o 4 saati. ellersem 5 saati bulur sanirim ilk sürümlerinde pil performansı bu kadar iyi değildi. zaten hala beta sürüm iyice oturur yakında

ouzman

Üye
Note 2 ye gelir mi gelecek olsa 4.4.2 yi iyilestirme guncellemesi niye yayinladilar

manguru022

manguru022

Üye
Bugun 1 Haziran genclik ve hala lollipop gelmedi ne diyorsunuz :D

• Beğen
serdar_gs

serdar_gs

Üye
yarım yılda bir güncellemeyi vermemek verememek :D kararlıyım bir sonraki telefonum ya lg ya sony yada iphone olacak farklı bir deneyim lazım artık

• Beğen
Tepkiler: reflex
IchigoKurosaki

IchigoKurosaki

Üye
Yahu benim anlamadigim her ulkeye ayni surumu ver. Atiyorum bu adam rusyayi yuklese nolcak almanyayi yuklese nolcak sonucta 2si de ayni :D

• Beğen
Tepkiler: AHKE

Silinen üye 2362831

Kapalı Hesap
az kaldı sabîrsızlıktan rootlayıp rom kurucam

serdar_gs

serdar_gs

Üye
Diğer marka modelleri bilmiyorum ama note için lolipop bi kitkat kadar stabil değil

• Beğen
Tepkiler: IchigoKurosaki
SYPERBRINE

SYPERBRINE

Üye
SAMSUNG GALAXY Y YE 4.4.2 GELDİ LOLLİPOP ROMUDA ISTIYOZ

mcnpl4

mcnpl4

Üye
gelen lollipop da bazi telefonlara 5.0.1 5.0.2 felan gelecek. 5.1 yap hepsini bari. iki 5.0 ile 5.1 arasindaki fark sadece rakam da degil oyle olsa bisey demem

manguru022

manguru022

Üye
Tara tren bile şimdiye gelmişti lollipop gelmedi :D

Üst Alt