Samsung wave

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
denizci535

denizci535

Üye
    Konu Sahibi
Aslında olurda az söylüyorsun, kurtarsa vereyim. Fiyatta anlaşalım vereyim kardeş. 100 tl az. Biraz artır, sıfır cihaz göreceksin eline aldığında. Usb3 bltt 3 hd çekim. Multitouch herşeyi var. Wifi nerdeyse uzaydan çekecek kadar güçlü b/g/n teknoloji var. Daha cok var şarj 5 gün gidiyor. Bırak dokunma 10 gün gidiyor bataryasıda cok iyi. Fiyat az veriyorsun. Biraz daha artır anlaşalım.

donjuan07

Üye
bendekı cıhazda guzel kardes sende sıfır makına almıs gıbı olcaksın beyaz tertemız hıc bır sorunu olmayan bır cıhaz garantılı wıfısı guclu fm verıcısı var aklına ne geldı hersey yuklenıyor kullanacaksın sonucta cıhazı tarzı cok guzel efeklerı guzel dıger nokıaladan artısı var ben n97 sattım bunu aldım yanı

denizci535

denizci535

Üye
    Konu Sahibi
Biraz daha ver 150 son fiyat. Karar senin

donjuan07

Üye
zaten bende alsam o telı satarım fazla durmaz belkıde program acısından sıkıntılı bır tel samsung keske dıyorumya nokıa sony erıcsson gıbı cıhazlar alsan ondan ıyıdı kardes valla 2 3 gune kadar edırneye gıtcem n900 alcam kısmetse adamla goruscez dun aksam aradı zaten luleburgazda ıslerım var 3 hafta once edırnedeydım zaten burgazdan gecerım 1 saatlık yol orası

--------------- Ekleme ---------------

kardes gır gıttı gıdıyora hesabıma bak ne kadar telefon almısım orda gorunuyor uye ısen bak verıyım ben kullanıcı adımı dukkan ısmım ayrıca bak uye ısen

--------------- Ekleme ---------------

haddı hesabı yok alısverısın ben o telıde alsam obur telıde alsam aynı 2 gunden sıkılıyorum satıyorum yanı ıcım atmıyor hıcbıseye artık

denizci535

denizci535

Üye
    Konu Sahibi
Tamam n900 al takas edelim.

donjuan07

Üye
n900 u alırsam kullanırım kardes ben 1 2 sene

denizci535

denizci535

Üye
    Konu Sahibi
Sen bilirsin kardeş. Ben en iyisini söyledim. Karar senin.

donjuan07

Üye
700 e sıfırı var kardes telının yanı dusun artık mantıklı degılmı benım telı verıp 100 tl de vermem sonuct para eder benım tel 2 sene 3 sene gecsede 100 lırada cebıne gırer

denizci535

denizci535

Üye
    Konu Sahibi
Hayırlı akşamlar. Sana kolay gelsin kardeşim.

donjuan07

Üye
saolasın kolay gelsın sanada kardes hayırlı gunler

JAMAL1905

JAMAL1905

Üye
Hocam 0 kutusunda n900 var elimde girelim takasa

vox_25

Üye
bende samsung m8800 var daha çok yeni düşunur musun

samko0

Üye
Takas düşünüyorum. N900 veya x10 ile takas yapmak istiyorum. 2 aylık ürün ve cok temiz. Faturalı teknosadan alınma. Teklifleriniz değerlendirilecektir.

arkadaş sattınmı sen telefonunu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...