Samsung Wave Widget Yapım Aracı (LinkWidgetCreator 1.1)

Sponsorlu Bağlantılar

akdenizx

akdenizx

Üye
    Konu Sahibi

Sevgili arkadaşlar, yabancı forum ve portal sayfalarında dolaşırken karşılaştığım çok başarılı bir aracı sizlerle paylaşmak istiyorum. Daha önceden paylaşıldıysa kusura bakmayın.

Aşağıda linkini verdiğim ve resimlerde de gördüğünüz ufak program sayesinde samsung wave telefonlarımıza widget yapabiliyoruz. Widgetler sadece link destekliyor. Bu nasıl oluyor diyenlere açıklayayım:

Program sayesinde gayet şık ikonlu ve masaüstü resmi olan bir widget yapabiliyoruz. Widgetimize tıklayınca bir internet sitesine yönlendirme yapabiliyoruz. Aşağıda gördüğünüz resimde, ben facebook 0’ya link verdim ve telefonumun ana ekranında ikona tıklayarak direkt facebook 0 adresine gidebiliyorum. Bu sayede ana menüde uzun uzun dolaşmaya gerek kalmadan internet tarayıcım uzantılı olarak açılıyor ve çok kullanışlı oluyor. Sizler’ de kendinize göre sık kullanıldığınız internet adreslerini widget olarak yaparsanız telefonumuzun ana ekranında kolayca istediğiniz internet sitesine giriş yapabilirsiniz. Programın kullanımı oldukça basit. Yapamayanlar için aşağıdaki resim üzerinde ‘de anlattım. Hepinize kolay gelsin.

Unutmadan ; yaptığınız widget'i telefonunuza bluetooth yada usb kablosu ile atın ve üzerine tıklayın. telefon otomatik olarak kuracaktır.

Program ekran görüntüsü

Yapılan widget ve Telefon'da ekran görüntüsü

Program'ı indirmek için linke tıklayınız. ( Beğendiyseniz mesaj yazmayı ihmal etmeyiniz lütfen. :evet:)

• Beğen
Tepkiler: iboera

mfisik

Üye
teşekkürler

woflrain

Üye
arkadaşım icon nasıl yapılıyo

akdenizx

akdenizx

Üye
    Konu Sahibi
arkadaşım icon nasıl yapılıyo
photoshop ile yapabilirsiniz ancak yok uğraşamam diyorsanız. gibi sitelerden istediğiniz icon'u indirebilirsiniz.. :evet:

StriqeR

StriqeR

Üye
Tema yapmak için mükemmel bir arama motoru (: neyse konuyu dağıtmamayım, teşekkürler arkadaşım

akdenizx

akdenizx

Üye
    Konu Sahibi
Tema yapmak için mükemmel bir arama motoru (: neyse konuyu dağıtmamayım, teşekkürler arkadaşım

Sorun değil. Oldukça kullanışlı bir imaj bulma sitesi. Hem tema hemde widget gibi konularda gerekli olan resim ve grefikleri özgürce bulabiliyoruz.

Herkese kolay gelsin :bigstar:

albatras

albatras

Üye
Acaba oyunlar içerisindeki java programını nasıl widget yapabilirim?

hegomania

hegomania

Üye
vay vay vay işte bu güzel bir uygulama
akdeniz teşekkürler :oke:

akdenizx

akdenizx

Üye
    Konu Sahibi
Acaba oyunlar içerisindeki java programını nasıl widget yapabilirim?

onları bizde kısayol olarak eklemek yada ana menüye çıkartmak istiyoruz ancak bada sistemi bütün kodlarını genele açmadığı için o kodlama şemasına erişme şansımız malesef yok. :bilmm

bumin__

Üye
Arkadaşlar kimde varsa kies applec dosyasında bulunan sygic paylaşırsa belki kies üzerinden bizde kurarız
arkadaşlar imaj olarak yüklemek mümkün değilmi.Yedek olan paylaşırsa deneyelim.:megafon:

PicoLLuS

Üye
mobiller icin direk link koyabilirmisiniz?

Apit"

Apit"

Üye
dostum mesela oyunlar içinde olan java bir programı widget yapabilirmiyiz

akdenizx

akdenizx

Üye
    Konu Sahibi
Apit";3347038' Alıntı:
dostum mesela oyunlar içinde olan java bir programı widget yapabilirmiyiz

üzülerek söylüyorum, hayır ! yukarıda da belirttiğim üzere samsung bada kodlarını genele tam olarak açmadı ve bu nedenle bütün kodlaması tam olarak bılınmıyor. kendı urunlerını satmak ıcın bu polıtıkayı ızlıyor ve dolayısı ıle dedıgınız turden bır widget yada uygulama yapmak amatör gelştiriciler için imkansız denebilir..:ah

hrn_07

hrn_07

Üye
:tşk: deniyorum

seval96

Üye
ya arkadaşlar lütfen yardım eder misiniz wave 525 kullanıcısıym 0.facebook a ücretsiz giremiyorm ikincisi mesajlarda sorunum var hafıza az bazı mesajları siliniz uyarısı geliyor aslında çok az bi mesaj var üçüncüde widgetleri nasıl kaldırıyoruz şmdiden teşekkürlerr

iboera

Üye
Valla çok teşekkür ederim... :bye2:

e_memet88

e_memet88

Üye
Teşekkürler kardeş..

selcuk005

Üye
ben bu programı çalıştıramadım uygulama hatası diyor ve çalışmıyor

WhoOwnsMyHeart

WhoOwnsMyHeart