Samsung WAVE S8500 [Bada] Java Oyunlar

Sponsorlu Bağlantılar

Nadir

Nadir

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
kardeşim haklısın ama bir sürü oyun.

tnt70

tnt70

Üye
Teşekkürler emeğine sağlık

Nadir

Nadir

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
rica ederim.

axu35

Üye
ellerine sağlık

punqermojo

Üye
Tşkkrler

Nadir

Nadir

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
rica ederim.

ozan_106

ozan_106

Üye
saol

bulentersoy

bulentersoy

Üye
oncelikle konuyu paylasan arkadas mod olmussun ama daha paylastıgın dosyada ne oldugunu bilmiyorsun ayrıca altıntı yaptıgını belirtmemissin

Öncelikle teşekkürler. Bu iki oyun paketinin içeriği hakkında bilginiz var mı? Mesela hangi oyunlar var? Yada şöyle sorayım HAVX var mı? :D

sana gelince kardes eger samsung appsde satılan hawx oyunundan bahsediyorsan o oyun ucretli bir oyun burda olmaz oyunu istiyorsan parasını vereceksin ayrıca bu oyunlar JAVA ne demek biliyorsun heralde.

Nadir

Nadir

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
oncelikle konuyu paylasan arkadas mod olmussun ama daha paylastıgın dosyada ne oldugunu bilmiyorsun ayrıca altıntı yaptıgını belirtmemissin

sana gelince kardes eger samsung appsde satılan hawx oyunundan bahsediyorsan o oyun ucretli bir oyun burda olmaz oyunu istiyorsan parasını vereceksin ayrıca bu oyunlar JAVA ne demek biliyorsun heralde.

paylaştığım dosyada ne olduğunu biliyorum.200 küsür oyunu burda tek tek sayamam.ikincisi benim alıntı yaptığım yer belli.nereyi kastediyorsun ama büyük ihtimal Türk forumlarını kastediyorsun.ben Türk forumlarından almam benim konularımı başkaları çalar.ben hiçbir konumu Türk forumlarından almadım.bir gez istersen anladın mı? alıntı yazacak kadar düşmem ben.ayrıca ben bu oyunları kendi üyeliğimle 4shared e yükledim o kastettiğin sitelere bir bak hangi linkler verilmiş acaba? şuna bak kimlerle uğraşıyoruz.

Faili_MecHuL35

Üye
tşk ederiz

chatlaq^m

Üye
oyunlarda zararlı bir içerik varmı yni vrus taramasından geçirdiniz mi?

Nadir

Nadir

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
yok kardeşim virüs falan yok..

chatlaq^m

Üye
paylaşım için teşekkürler emeğinize sağlık :D dewamını bekliyoruz ..

ma5

Üye
ben tam olarak anlamadım ne oldugunu bu programı pc ye yukledım uyelık ıstıor olduktan sonramı telefona aktarıcaz? Yardımcı olursanız sevınırım...

pttosman

Üye
çok teşekkür fakat bu oyunu nasıl yükliyecegiz denedim olmadı

Nadir

Nadir

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
arkadaşlar ben samsung wave kullanmadım hiç nasıl oyun yükleniyor bilmiyorum.bilen arkadaşlar yardım edeceklerdir..

k.cem

Üye
teşekkürler üstat

kinger1905

kinger1905

Üye
HOCAM BI KURAMADIK YAAA. KURAN ARKADASLAR VAR İSE NASIL KURULACAK BI YARDIMCI OLSUNLAR tesekkurler

hakanyigit27

hakanyigit27

Üye
İstediğiniz dosya bağlantısı geçerli değil. link ölmüş dostum bi bakarsan sevinirim

altidor136

altidor136

Üye
teşekkürler abi