Tavsiye samsung sgh3353 mesaj sonrası ses sorunu

Sponsorlu Bağlantılar

kabiliyetli66

kabiliyetli66

Üye
    Konu Sahibi
samsung sgh3353 mesaj sonrası ses sorunu
merhaba arkadaşlar. Ben bir samsung sgh3353 kullanıcısıyım ve telefondan pek memnun değilim açıkçası ama görünüş ve tasarım bakımından mükemmel bir telefon. Kullanlar bilir mesaj gönderildikten sonra iğrenç bir ses çıkıyor ve bu insanı çoğu yerde rezil edebiliyor kendi bulduğum yöntemi size sunmak istedim açıkçası. Bu tam olarak sesi kapatmıyor ama en aza indiriyor ben memnunum böyle kullanıyorum sadece arama sesinde sorun yaşarsınız o da ses birazcık açık zaten titreşimden felan anlarsınız zaten.
neysee şimdi yapmamız gereknler.
MENÜDEN AYARLARA GİRİYORUZ VE SES PROFİLLERİNİ SEÇİYORUZ NORMAL PROFİLİMİZ KALSIN EN AŞAĞILARDA PROFİLİM 1 FLN YAZIYO ONLARDAN BİRİNİ SEÇİN VE DÜZENLEYE BASIN. AÇILAN YERDE BİR PROFİL İSMİ YAZIN.
ARAMA UYARI TİPİNİ TİTREŞİM VE MELODİ APIN, MESAJ SESİNİ DE ÖYLE.
ARAMA VE OPTİK TRACKPAD SESİNİ AÇIK YAPIN. EN AŞAĞIDA SES YAZIYOR DEĞİŞTİRE TIKLAYIN VE MESAJ UYARI SESİNİ , TRACKPAD SESİNİ, UYARI SESİNİ KENDİNİZE GÖRE AYARLAYIN. ARAMA UYARISI SESİNİ İSE EN KISIĞINA AYARLAYIN. ŞİMDİ İŞLEM TAMAMDIR. KAYDET DİYİN VE ÇIKIN BU KURDUĞUNUZ PROFİLİ SEÇMEYİ UNUTMAYIN. ŞİMDİ BİR MESAJ GÖNDEREREK DENEYEBİLİRSİNİZ O İĞRENÇ SES DUYULMAYACAK DERECEYE GELDİ. TEK SORUN BİRİ SİZİ ARADIĞINDA DUYAMAMAYA BİLİRSİNİZ TİTREŞİMDEN ANLAYIN NE DİYİM MESAJ SESİ ÇIKAR EN AZINDAN :))

Üst Alt