Samsung S9+ Kulaklık Ses Seviyesi

Sponsorlu Bağlantılar

Marvelous35

Marvelous35

Üye
    Konu Sahibi
Samsung S9+ Kulaklık Ses Seviyesi
Arkadaşlar merhaba, Samsung S9+ almayı planlıyorum lakin kafamda bir soru işareti var. İnternette izlediğim videolarda kimileri telefonun kulaklık ses çıkış seviyesini yeterli bulurken kimileri de keşke daha iyi olsaydı falan diyor. Açıkçası ben telefonu en çok müzik dinlemek için kullanan birisiyim, bilenler bilir İzmir belediye otobüsleri kimi zaman oldukça gürültülü sesler çıkarabiliyor, benim beklentim sadece bu sesleri duymama engel olacak kadar bir ses seviyesi öyle çok bangır bangır müzik derdinde değilim. Kullanacağım kulaklık Sennheiser HD 4.40 BT Bluetooth kulaklık. Hem S9+ hem de kulaklık Bluetooth üzerinden AptX aktarımı destekliyor ve S9+'ta Hi-res Sound teknolojisi de var. Kulaklığım kulak üstü ve kulağın üstünü örten cinsten. Kullanan arkadaşlar bana yardımcı olabilirse çok memnun kalırım, şimdiden teşekkürler.

TheNightMare.

TheNightMare.

Moderator
S9+ Fiyatından da anlaşılacağı gibi Ucuz dandik bir cihaz değil. Dolayısıyla, her hangi bir sıkıntı çıkarmaz.

Marvelous35

Marvelous35

Üye
    Konu Sahibi
S9+ Fiyatından da anlaşılacağı gibi Ucuz dandik bir cihaz değil. Dolayısıyla, her hangi bir sıkıntı çıkarmaz.
Yanıtınız için teşekkürler, ben de o şekilde düşünüyorum ama teknoloji bu yani belli olmuyor bazen. O yüzden kullanan birileri de yardımcı olursa çok memnun olurum.

• Beğen
Tepkiler: TheNightMare.
eren3546

eren3546

Üye
splus var akg gaayet iyi power amp jetaudio plus tavsiye ederim sesi cok iyi

Üst Alt