Samsung S8500 Wave Route 66 GPS Yazılımı Yükleme Talimatı ( Nasıl Yüklenir? )

Sponsorlu Bağlantılar

fordmuro

Üye
Peki arkadaşım şimdi satın alacağımız ürün hangisi, TR haritası ve kadın sesini indirdim, çalışması için ne gerekli paylaşırsan sevinirim.
dostlar işlerimin yoğunluğu nedeniyle siteye giremedim herkesten özür.. daha öncede yazmıştım tr haritası ve kadın erkek sesi (ikisinide çekebilirsiniz) ücretsiz ancak navigasyon yani yol tarifi birkereliğe mahsus 20eu ücretli.. kredi kartıyla ..route66 sync pc ye yükleyin üye girişinizi tamamlayın sistem sizi yönlendiriyor zaten uygulayın.. uygulama zorluğu çeken arkadaşlar sitede 66nın kurulumu ve işleyişi detaylı tarif edilmiş ordan baksınlar.. herkese kolay gelsin..

viranufuk

viranufuk

Üye
ya arkadaşlar bu tel içn garmin gibi sygc gibi ndrive gibi navi proları çıkmadımı daha ya ne kadar bekliyicez ben sygc in sitesinde bada için bi şeylerden bahsediyor çıkacakmı yoksa çalışılıyormu diye tam analmadım ing si olan arkdaşlar bi baksın

Ozan

Ozan

Admin
Şu anda sadece route66 desteği var ve oldukça da başarılı bir yazılım bence

hüsooooo

Üye
route66 kötüdür demiyoruz. fakat kurulumu zor ve dahada önemlisi para cebimizden kesinlikle çıkıyor..garmin ise kullanan bilir çok işe yarayan hızlı bir program ve az çok bilgisayardan anlayan adam telefonuna yükleyebiliyordu...fakat bada lı telefona nasıl yüklenilir asıl merak edilen konu budur. Zaten gerçek başarı farklı olanı yapmaktır.

thekasap

Üye
arkadaslar zaten 1 ay ücretsiz navigasyon sonra paralıya geciyor.

--------------- Ekleme ---------------

arkadaslar zaten 1 ay deneme sürümü oldugu icin ücretsiz navigasyon

realvagrant

Üye
Çok teferruatlı bir cihaz tamamını çözmek zaman alacak, 2 ay oldu kullanmaya başlıyalı hergun yenı bişey cıkıyır karsıma, kısa yolları cok kullanıslı.. Şimdi navigasyonu aktif hale getirmeye çalışıyorum.. benım ıcın önemlı olan msn fakat telefona nasıl yuklenır yuklenırmı bilmiyorum.. yardımcı olursanız sevinirim..

--------------- Ekleme ---------------

Çok teferruatlı bir cihaz tamamını çözmek zaman alacak, 2 ay oldu kullanmaya başlıyalı hergun yenı bişey cıkıyır karsıma, kısa yolları cok kullanıslı.. Şimdi navigasyonu aktif hale getirmeye çalışıyorum.. benım ıcın önemlı olan msn fakat telefona nasıl yuklenır yuklenırmı bilmiyorum.. yardımcı olursanız sevinirim..
Bu arada kullandıgım telefon samsung wawe S8500

cazcty

Üye
arkadaşlar bu navigasyonun çalışması için internete bağlı mı olması lazım telefonun?net olmadan navigasyonu çalıştırdığımda konumu belirleyemiyor?

10mau10

Üye
bn bu ıslemlerı bu dosyayı ındırmedn hepsını tel uzerınden yaptım douru mu yaptım acaba???

fethimurat

Üye
arkadaşlar bu navigasyonun çalışması için internete bağlı mı olması lazım telefonun?net olmadan navigasyonu çalıştırdığımda konumu belirleyemiyor?

evet bende bunu merak ediyorum bu telefonun gps anteni var mı yoksa netten bağlanarak mı navigasyon çalışıyor?

metanen

Üye
merhaba ben de bişi sormak istiyorum ben route66 nın araba için navigasyon cihazını aldım.onun cd sindeki verileri telefona yükleyerek telefonumdaki navigasyon programını kullanabilirmiyim????telefonum s 8500 wave

ozan_106

ozan_106

Üye
saol

xelasbu

xelasbu

Üye
Samsung 8500 da yüklü harita var ancak navigasyon yapamıyorum, sadece kırmızı nokta olarak bulunduğum yeri gösteriyor... Sesli ve görsel olarak yönlendirme yapmıyor, bu dudumda yine 20 Euro vermek gerekiyormu?
Nokia da ilk üç ay ücretsiz veriliyordu bu hizmet, sonrasında 22,90 TL ödeyerek 1 yıllık lisans alınıyor, samsung da bu şekilde mi oluyor...
Bilgileriniz için şimdden teşekkürler....

adaana

Üye
route66 kurdum ama usb kab loyu takinca yigindepolamayi sectim ama hesap olusturma acilmiyor cihazi bulamiyor neden acaba

ŞenolTÜRK

ŞenolTÜRK

Üye
harıtaları nasıl ındırıyoruz arkadaslar

emrullah547

Üye
arkadaşlar kredi kartından navigasyon ücretini ödedim başarıyla tamamlandı dendi telefonum pc ye takılı bu anda yıgın bellekte size msj gelecek dedndi ve msj geldi mesaja bakınca kabloyu çıkarmak zorunda kaldım tum bilgiler gitti. iş bankasından geldi referans belge numarası gelmişti yardımcı olurmusunuz arkadaşlar ne yapacam...

palawrax

palawrax

Üye
Bu navigasyon olayının samsung için negatif bir not olduğunu belirtmek isterim nokia'da 1 yıl ücretsiz. En azından samsungunda böyle birşey yapması gerekiyordu!!!

echonomi

Üye
Arkadaşlar bir türlü bu işi bende beceremedim. Nedendir anlamadım açıkcası...

Burda belirtilen yönergeleri yaptım. cihazı bilgisyara bağladım fakat "Lütfen Cİhazınızın PC ile bağlantısını kesiniz. Navigasyon programını başlatınız ve kapatınız, PC ye tekrar bağlanınız" diye bir hata veriyor. Bu hatayı araştırdım. Bir kaç kişide daha aynı hata vermiş. Kimisi işlemi yapınca düzelmiş kimisi programı yeniden kurmuş vs. ben hepsini denedim ama bir türlü bu hatadan ileri geçemedim. Yardımcı olabilecek bir arkadaş varmı. Şimdiden teşekkür ederim...

Son olarak yeni bir hata mesajı verdi :) "Navigasyon Programı tanınmıyor... Cihazınızı PC ye bağlamadan önce en azından bir defa navigasyon programını çalıştırınız"

fıcıcılar

Üye
samsung gt-b7300 navıgasyonu nasıl yukleyenılıtım yardımcı olursanız sevınırım!!!!

melodi_06

Üye
valla ben uğraşamayacağım bunun parasıyla falan yarın birgün tlf nu değiştirince everdğim parada gidecek ona vereceğim paraya gider bi navigasyon alırım daha iyi en azından sürekli bende kalır bozuluna kadar :aha:

dışarıdan

Üye
Bu navigasyon olayının samsung için negatif bir not olduğunu belirtmek isterim nokia'da 1 yıl ücretsiz. En azından samsungunda böyle birşey yapması gerekiyordu!!!

Arkadaşlar nokia da sınır yok, ömür boyu ücretsiz, tabi bizim ömrümüz bitmeden nokianın da ömrü bitebilir ama sonuçta sınırsız

Üst Alt