Samsung s6 kamerasını etkin kullanmak.

Sponsorlu Bağlantılar

coskun3444

Üye
    Konu Sahibi
Samsung s6 kamerasını etkin kullanmak.
merhabalar. yakın zamanda tatile çıkıcam memleket falan. telefonumun kamerasını daha iyi daha kaliteli kullanmak için hangi kamera ayarlarında kullanmalıyım. püf noktaları nelerdir. pro mod çok karısık. nasıl daha iyi kullanabilirim. birde snapseed ve picsart dışında kaliteli düzenleme programları da önerebilirsiniz. gittiğim yerler gündüz doğa akşam şehir merkezi olucak. gece ışığın ayarlarını iyi kullanmak lazım gece de doğanın renklerini tam iyi yansıtmalıyım. detaylı olarak açıkladım konuyu. teşekkür ederim şimdiden.

Jelly Beanci

Jelly Beanci

Üye
Youtube'da pro mode için basit kamera dersleri var
diyafram, ISO, pozlama, odaklama gibi terimlerin ne olduğu ve nasıl etkili kullanılabildiği ile ilgili videoları izleyebilirsiniz

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Elindeki Telefonla Yapabileceğin Şey Bi Tek HDR İle Olabilir.Onun Haricinde İso vs İle Düzgün Bişey Çıkartmayı Bırak Gece Hiç Çekime Girme Dahi Batırır Telefon.Yani Yapabileceğin Şeyler Çekim Tekniği Olur Kendi Uygulamasınd Ekrandaki Altın Kuralı Uygula Yani Ekrana Izgaraları Koydurt Çizgilere Göre Hızala Çek.Onun Haricinde Yani Zaten Telefon Tonları Ayarlıyor Bas Geç :D

coskun3444

Üye
    Konu Sahibi
diyafram, ISO, pozlama, odaklama gibi terimlerin ne olduğu ve nasıl etkili kullanılabildiği ile ilgili videoları izleyebilirsiniz
Tesekkur ederim bi bakacagım
Elindeki Telefonla Yapabileceğin Şey Bi Tek HDR İle Olabilir.Onun Haricinde İso vs İle Düzgün Bişey Çıkartmayı Bırak Gece Hiç Çekime Girme Dahi Batırır Telefon.Yani Yapabileceğin Şeyler Çekim Tekniği Olur Kendi Uygulamasınd Ekrandaki Altın Kuralı Uygula Yani Ekrana Izgaraları Koydurt Çizgilere Göre Hızala Çek.Onun Haricinde Yani Zaten Telefon Tonları Ayarlıyor Bas Geç :D
Tesekkur ederim snapseedden hdryi secince baya bi güzellestiriyormus onu cözdüm az önce

• Beğen
Tepkiler: DarkredBlue61
DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Tesekkur ederim bi bakacagım

Tesekkur ederim snapseedden hdryi secince baya bi güzellestiriyormus onu cözdüm az önce
Belki Extra Efekt Ekleyebilir Bilemiyorum.Kaliteyi Düşürüyorsa Bence Kullanma Ana Kamera Uygulaması Daha iyidir netlik Onusunda

coskun3444

Üye
    Konu Sahibi
Belki Extra Efekt Ekleyebilir Bilemiyorum.Kaliteyi Düşürüyorsa Bence Kullanma Ana Kamera Uygulaması Daha iyidir netlik Onusunda
Yok hayır cekerken degil cektikden sonra duzenleme yaparken güzel efekt veriyor

• Beğen
Tepkiler: DarkredBlue61
arslan3332

arslan3332

Üye
Cihazına Google kamera yazılımını başarılı şekilde yükleyebilirsen düşük ışık ve fotoğraf kaliten en az ikiye katlanmış olur.

coskun3444

Üye
    Konu Sahibi
Cihazına Google kamera yazılımını başarılı şekilde yükleyebilirsen düşük ışık ve fotoğraf kaliten en az ikiye katlanmış olur.
Telefon samsung s6 ama android surum 6.0 yeni surume alisamadigim icin bu surumu kullaniyorum hala. Bu yuzden de yukleyemiyorum lanet olsun. 6.0a uygun surum buldum ama program cok vasat hic bir ozellik ayar bisey yok

arslan3332

arslan3332

Üye
Bu durumda arkadaşında dediği gibi pro mod öğren ve ek olarak aşağıda verdiğim uygulamaları kullan alabileceğin en iyi kaliteyi alırsın

1.Favorim(ücretli)

2.Favorim(ücretsiz)

coskun3444

Üye
    Konu Sahibi
Bu durumda arkadaşında dediği gibi pro mod öğren ve ek olarak aşağıda verdiğim uygulamaları kullan alabileceğin en iyi kaliteyi alırsın

1.Favorim(ücretli)

2.Favorim(ücretsiz)
çok teşekkürler hemen bakıyorum

Üst Alt