Samsung Preston S5603'e Oyun Nasıl Yüklenir? Resimli Anlatım

Sponsorlu Bağlantılar

SilentOne

SilentOne

Üye
kesinlikle üst konu olması lazım

CoDeYs

CoDeYs

Üye
ve oldu..
eline saglık güzel anlatım :)

BYalayci

Üye
güzel paylaşım ellerine sağlık :)

serseri_055

Üye
:ehe:eheeyvallah çok sağol teşekkür ederim :ehe:ehe

farfisag7

Üye
Teşekkürler kardeşim

gora"

gora"

Üye
:tşk:

DaNq3rB0y

DaNq3rB0y

Üye
teşekkürler

kajmer2323

Üye
Jad. uzantısına tıklıyorum, Dosya türü desteklenmiyor yazıyor sebebi ne olabilir Telefonum Gt- S5600 Samsung

EREN.KAYGUSUZ

EREN.KAYGUSUZ

Üye
saol biliodum ama yararlı bilgi :aha:

0MG90

0MG90

Üye
Güzel paylaşım teşekkürler.

PPuNisHeRR

Üye
Çok Teşekkürler Güzel Anlatım Olmuş...

arda_smn

Üye
saol hocam

paki96

paki96

Üye

doyol35

Üye
arkadaşlar indirdim içinde sadece her oyunun jad dosyası ve winrar arşivi var vinrar arşivi jar dosyasıymış yalnız bunların hepsini telefona attım jad dosyasına veya jar dosyasına tıklıyorum desteklenmeyen karakter dio ? napmam gerekir :(

doyol35

Üye
arkadaşlar indirdim içinde her oyunun bi jad dosyası ve winrar arşivi var winrar arşivi jar dosyasıymış hepsini attım telefona yalnız desteklenmeyen karakter dio napmam gerekir :(

somurtukk

somurtukk

Üye

doyol35

Üye
arkadaşlar hafıza kartına atsam oluyomu çünkü usb kablom yok hafıza kartına atıyorum desteklenmeyen çözünürlük dio napmam gerekir illahi usb kablosuylamı?:off::megafon::vur:off::megafon::vur:off::megafon::vur

- - - Eklendi - - -

arkadaşlar hafıza kartına atsam oluyomu çünkü usb kablom yok hafıza kartına atıyorum desteklenmeyen çözünürlük dio napmam gerekir illahi usb kablosuylamı?:off::megafon::vur:off::megafon::vur:off::megafon::vur

- - - Eklendi - - -

- - - Eklendi - - -

- - - Eklendi - - -

Muhammet DEDE

Muhammet DEDE

Üye
Paylaşım için Teşekkürler :)

Üst Alt