Öneri Samsung Note 4 almak isteyenlere yardımcı olmak ister miydiniz ?


Telafi18

Üye
Üzerinden 2 yıl geçmesine rağmen fiyat konusunda yerini koruyan Samsung'un Note 4 isimli telefonu alınabilirliğini korumaya devam ediyor. Note 4 alacak olan kişilere yardımcı olmak ister misiniz ?

- Sizce note 4 alacak kişi nelere dikkat etmeli ?
- Android sürümleri arasındaki hissettiğiniz olumlu olumsuz yanları nelerdi ?
- Hali hazırdaki Android 6.01 ile Note 4 nasıl bir uyum içinde ?
- Batarya performansı nasıl ?
- Şebeke sorunu yaşanıyor mu ?
- Ekran kasa açıklığı var mı ?

Telefonu almaya hevesli bir çok kişi bu soruların yanıtını güncel haliyle kullananlardan öğrenmek istiyor. Bu başlık altında bu soruların yanıtları farklı kullanıcıların farklı bakış açılarıyla telefonu almaya niyetli olan kişilere yararlı olacağını düşünmekteyim. Umarım ilgili kişilere yardımcı olur bu başlık.
 

sevince1971

Üye
al pısman etmez ama 2016 uretımı olduguna emın ol.2.sı senı tek pısman edecek olan Samsung Teknık servısıdır.umarım hıc yolun dusmez.Note 4 ıyı cıhaz.her ıhtıyacını karsılayabılır.ama tek sorun Teknık servıslerı.Rezaletttt servıs anlayısları var
 

Telafi18

Üye
2016 yılında üretildiğini kutusunu açmadan kutu üzerinden öğrenme imkanı var mı ? Bilirsiniz ki çalışanların bir çoğu ya bilgisiz ya da ilgilenmek istemiyor bu tip konularda izledikleri tek bir amaç var cihazı satmak bu açıdan alıcıların bu tür bilgilerle donanımlı olması açısından öneriniz var mı ?
 
Onur K.

Onur K.

Üye
Bende ekran kasa arası açılma yaptı, ilk çıktığında almıştım. Sonra suya düşünce çekmedecede yatmaya başladı :D
edit: cam kasa arası olacak o :D
 
Son düzenleme:
Üst Alt