Samsung, Macbook ile benzer iki yeni notebook duyurdu


ANIL

ANIL

Admin
Samsung, Apple'ın WWDC 2019 etkinliği öncesinde iki yeni notebook duyurusu yaptı. Notebook 7 ve Notebook 7 Force ismine sahip modeller Apple'ın Macbook modellerinden ilham almış görünüyor.Macbook tasarımına sahip Notebook 7 serisi 13-inç ve 15-inç olmak üzere iki farklı ekran boyutu ile satışa sunulacak. 15-inç modelde farklı olarak numarik klavye sağ tarafta yer alıyor.

Notebook 7'de Macbook Pro ile benzer olmayan iki USB 3.0, USB-C, HDMI ve microSD girişleri bulunuyor. Bu durumda harici monitör veya farklı aksesuar bağlamak için ekstra bir dönüştürücüye ihtiyacınız olmayacak.

26 Temmuz'da sadece Amerika'da Amazon ve Samsung'un online mağazasında 999.99$ başlangıç fiyatı ile satışa sunacağı iki modelde 8. Nesil Intel işlemci, 8GB RAM, 1080p ekran ve parmak izi okuyucuya (klavyede görülen mavi tuş) sahip. 15-inçlik model isteğe göre Nvidia'nın GeForce MX250 ekran kartı ve SSD seçenekleri ile özelleştirilebilir.

Samsung ayrıca Notebook 7 Force isminde 15-inçlik bir notebook daha duyurdu. Notebook 7 ile benzerlik taşıyan model farklı olarak sadece siyah renk ile sunuluyor.Notebook 7 Force modeli Nvidia'nın GeForce GTX 1650 ekran kartı, 16GB RAM, ethernet girişi ve depolama genişletme için iki girişe sahip. Bu model ise 1,499$ fiyat üzerinden satışa sunulacak.
 
  • Beğen
Tepkiler: TheNightMare. ve rear2011


rear2011

rear2011

Üye
Bilgi İçin teşekkürler.
 
  • Beğen
Tepkiler: ANIL
TheNightMare.

TheNightMare.

Moderator
Samsung'un Notebook'ları bugüne kadar hiç tutmadı. ama, bakalım bu nasıl olacak :hmmm
 
aaaaaylmz

aaaaaylmz

Üye
Kopyacı samsung
 
Üst Alt