samsung j7 gps arızası

Sponsorlu Bağlantılar

metinakrep

Üye
    Konu Sahibi
samsung j7 gps arızası
merhabalar telefonum j7 2015 modeli genelde sürekli navigasyon kullanıyorum ama son bir haftadır gps çalışmıyor internet ve konum açık belki antendendir diye yeni kapak taktım telefonu fabrika ayarına getirdim ama malesef gps çalışmıyor tahminim donanım arızası telefoncuya da götürdüm yapamadı

Bülent872

Bülent872

Üye
Samsung baştan aşağı çöp kardeşim gps hatası olduğuna şükret.

metinakrep

Üye
    Konu Sahibi
arızayı kendi imkanlarımla 3 gün uğraştıktan sonra buldum çok az elektronik bilgim olduğu için çıkma bir anakart bulup kısa devre yöntemi ile ölçüm yapıp tek tek kontrol ettikten sonra 2. antene topraklama gelmediğini farkettim şase ile anten arasına lehimle hat yapıp test ettim anında gps bağlantısı oldu inşallah bir zararı olmaz şu anda çalışıyor

KomiserMemoli_12

KomiserMemoli_12

Üye
Samsung baştan aşağı çöp kardeşim gps hatası olduğuna şükret.
Uzun yıllar Samsung kullandım ve hiçbir sorunla karşılaşmadım. Kullanmadigin bir telefon markası hakkında iftira atma. Şimdi diyeceksin ben de kullandım Samsung. Samsung çöp değildir. Samsung'un telefonları gayet kalitelidir.

Bülent872

Bülent872

Üye
Uzun yıllar Samsung kullandım ve hiçbir sorunla karşılaşmadım. Kullanmadigin bir telefon markası hakkında iftira atma. Şimdi diyeceksin ben de kullandım Samsung. Samsung çöp değildir. Samsung'un telefonları gayet kalitelidir.
Bende 2013 ten beri galaxy ace kullanıyorum biraz haklılık payın var.

KomiserMemoli_12

KomiserMemoli_12

Üye
Bende 2013 ten beri galaxy ace kullanıyorum biraz haklılık payın var.
Sorunlar illaki olmuştur. Ama sen bir tane Samsung telefonu kullanarak bu kanıya vardiysan bence bu düşüncen yanlış. 3 tane Samsung telefon kullandım, kendim kurcalayipta bozmadığım sürece hiçbir sorun çıkmadı. Tek sıkıntısı Samsung'un eski modellere güncelleme göndermiyor olması. Onun dışında ben Samsung telefonlarla ilgili bir sorun görmedim. ;)

Üst Alt