samsung garanti

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

burcuks85

Üye
    Konu Sahibi
samsung garanti
merhaba arkadaşlar size bir konuda danışmak istiyorum ben 6 ay önce samsung 8300 aldım gecen ay telefon laptopta sarj olurken bozuldu teleservise götürdüm kullanıcı hatası dedi yüksek voltaj verdiğimi idda ediyolar telefona, ne kadar anlattıysamda yüksek voltaj gelse ilk önce pc de sorun çıkardı yada yüksek voltaj gelmesinin benim elimde olan bişey olmadıgını ve tamirine 500milyon istedi samsunglada konuştum kabul etmiyolar daha önce başına böyle bi olay gelen varmı samsung anakart deişimi 500milyonamı mal oluyo? yarın kaymakamlıktan her iki firmayıda tüketici mahkemesine vermeyi düşünüyorum

qazwsx1234567

qazwsx1234567

Üye
öle bişi olmaz ama madem yüksek voltaj oluyo ozaman pc şarjı kaldırsınlar ben de pc den şarj ediyorum hiç bişi olmuyo

izmirligenc

izmirligenc

Üye
sacma birsey ya ole ismi olur yuksek voltajmis sarja tak bozulsun kullanici hatasi

okhanmert

okhanmert

Üye
biraz geç olacak ama yine de söylemek lazım....
aldığın laptopun değeri 875 tl nin altındaysa Tüketici Hakları Hakem Heyeti 'ne
875 tl nin üzerindeyse sulh hukuk mahkemesine başvuruda bulunacaksın...Yüksek voltaj verilmesi durumunda evindeki bütün elektronik eşyaların da bozulması gerektiğini , fakat bunun olmadığını belirteceksin....saydığım heyet veya mahkeme genelde tüketiciyi koruyan kararlar verir...mahkemelere güven

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...