Samsung Galaxy Young(5360) Rom Bulamıyorum!!!

Sponsorlu Bağlantılar

ByCoLoNeL

ByCoLoNeL

Üye
    Konu Sahibi
Samsung Galaxy Young(5360) Rom Bulamıyorum!!!
S.Aleyküm Arkadaşlar Bende bi galaxy young varda ben bu alete doğru düzgün bi rom bulamıyorum.Siz yardımcı Olursunuz Diye Düşündüm.Şöyle Türkçe-Sağlam,Performans lı rom Nerden Bulabilirim Yardımcı Olursanız Sevinirim.Teşekkürler...

eriki

Üye
Forum da bulabilirsin

burhankoxp22

Üye
Kardeş yorumun için saolda forumda var yok demiyorumda millet saglam deil,çalışmıyor gibi yorumlar atmış oyüzden yani
kardeş sen milletin lafı ile mi iş yaparsın :) sende kur dene bence

hurol1

Üye
galaxy y için jellyblast romu vardı bak istersen

erkan2034

Üye
buna bak

ByCoLoNeL

ByCoLoNeL

Üye
    Konu Sahibi
buna bak

Kardeş teşekkürlerde bu türkçemi baktımda soyle tum diller var diye bişe görmedim ben çok rom denedim cogu turkce olmadıgı için hattı gormedi

AHKE

AHKE

Üye
bn yukledim begenmedim bazi ayarlar menusu ingilzce ve 130 mb tel hafizasi kalmiş gozukuor direk hç bir sey yuklemeden

ByCoLoNeL

ByCoLoNeL

Üye
    Konu Sahibi
bn yukledim begenmedim bazi ayarlar menusu ingilzce ve 130 mb tel hafizasi kalmiş gozukuor direk hç bir sey yuklemeden

bu romu mu yükledin bunu yüklediysen hattı falan görüyomu

yunusbulet

yunusbulet

Üye
ben yukledim gayet stabil, hizli, guzel bir rom tavsiye ederim ama versiyon 3.5 cikti onu indir

AHKE

AHKE

Üye
ewt hatti goruodu

ByCoLoNeL

ByCoLoNeL

Üye
    Konu Sahibi
buna bak
[/QUOT
Erkan2034 kardeşime cok teşekkur ediyorum romu yukledim performansı muhteşem galaxy y kullanıcılarına öneririm yorum yapan arkadaslarada çok teşekkur ediyorum.

- - - Eklendi - - -

buna bak
[/QUOT
Erkan2034 kardeşime cok teşekkur ediyorum romu yukledim performansı muhteşem galaxy y kullanıcılarına öneririm yorum yapan arkadaslarada çok teşekkur ediyorum.

TheMadness

TheMadness

Üye
burada bulabilirsin birçok romu.

Üst Alt