Samsung Galaxy W CWM Yükleme

Sponsorlu Bağlantılar

-Emre

-Emre

Üye
Dd olacak d değil :oke:

sadikbircan

Üye
    Konu Sahibi
Bilmeden yalan yanlis bilgiler vermeyin.Kesinlikle garanti disi kalir cihaz.

- - - Eklendi - - -

aciiil@@@@@@@@@@ Simplified gb with sİİİ look v2 rom kullanyorm. orjinal romda cwm 5 yuklrmstm smdi 2. yontemle bu rom varken yukleyeblrmym

Birkez cwm yukledikten sonra bir daha odin ile rom atmazsanız yada baska yontemle cwm yerine baska bisey yuklemezseniz cwm silinmez tekrar yuklemeyin.

- - - Eklendi - - -

odinle yükleme yaptım fakat bir değişiklik yok hala 2.3.6 da

- - - Eklendi - - -

kamera hata veriyorrrrrrr

Zaten bu android surumunuzu degistirmez konuyu okumadan uygulamayın

- - - Eklendi - - -

samsung galaxy mini ye uygunmudur

Konunun en ustunde kocaman yazıyor sadece galaxy w icin diye sormayin artik baska telefonlara uymaZ.

rtaymus07

rtaymus07

Üye
Bilmeden yalan yanlis bilgiler vermeyin.Kesinlikle garanti disi kalir cihaz.

Ben kendimde olanı yazıyorum
Bendede cwm yukluydu rom atarken yanlış bir şey yapmıştım telefon açılmadı bende garantiye verdim ve ücretsiz sorunu çözüp geri verdiler ondan bunu yazdım yanlış bilgi verdiysemde kusura bakma :D:):)

kapakli511

kapakli511

Üye
ya galaxy y ye nasıl yüklicem peki

haser4774

Üye
İkinci yolla denedim sorunsuz yuklendi çok teşekkurler. root da yaptim zaten şimdi sira room yüklemede. İlk defa yükleyecegm hangisini önerirsiniz biraz karişik gibi geldi ama bu cwm ile istedigim room u yükleyebilir miyim yoksa siniflara ayriliyor mu bu room yükleme olayi. Yardimci olursaniz sevinirim

sabrri

Üye
tşkür

compnaion

Üye
2. yöntemi kulladım işlemlerde bir sorun yok(yazılar aynen çıkyı felan) ama programın simgesi telefonun sol üst kısmında öylece duruyor.Programı kapatmalımıyım yoksa kendi bir sure sonra kapanırmı ben şimdi rom atabilirmiyim.

-Emre

-Emre

Üye
2. yöntemi kulladım işlemlerde bir sorun yok(yazılar aynen çıkyı felan) ama programın simgesi telefonun sol üst kısmında öylece duruyor.Programı kapatmalımıyım yoksa kendi bir sure sonra kapanırmı ben şimdi rom atabilirmiyim.

Biraz gec olacak ama cevabı vereyim. Exit yazıp çıkın telefonu kapatıp cwm ile açın.

basri111

basri111

Üye
Arkadaşlar cwm nin eski sürümü yüklü bende onu nasıl son sürüme yükseltebilirim?

erkan___altas

Üye
cwm yüklendiğinde tam yedekmi alınmış oluyor

gkarayaka

Üye
dediklerinizi yaptım fakat telefon açılırken cyanogenmod yazısında takılıp kalıyo ne yapmam gerek?

sawyer7

Üye
su dd if=/sdcard/recovery.img of=/dev/block/mmcblk0p13 bunu terminale giriyorum not found diyor ne yapabilirim bi resim atında görelim suraya

-Emre

-Emre

Üye
Sawyer 7 mesaj kutunu temizle. Önce su yaz enterla sonra devamını yaz

death_star

Üye
5 -6 sn dedınız 15 dk oldu odinle hala bekliyorum

bi yardımcı olun

- - - Eklendi - - -

arkadaşlar 20 dk yı geçtı bende çektim usb yi sımdı acılırken samsung yazısından sonra baglantı sorunu cıkıyor tekrar deneyın dıyor

tekrar tekrar odinle baglıyorum ama olmuyor 5 - 6 sn ye de hıc yenıden baslamadı

ne yapcaz brıck felan mı oldu

sadikbircan

Üye
    Konu Sahibi
Korkmayin sadece recovery modu hasar gormus.Orjinal yazilim flashlayin odin ile duzelir.

Mücteba

Mücteba

Üye
kardesim forumda cwm 5 turkce vardi cwm 6 ile arasindaki fark ne her romu cwm 5 ile yuklene bilirmi ???

Üst Alt