İstek Samsung Galaxy Trend plus almalımıyım?

Sponsorlu Bağlantılar

hayrikoc61

Üye
    Konu Sahibi
Samsung Galaxy Trend plus almalımıyım?
8. Sınıf öğrencisiyim. İlk defa telefonun olucak. Bu telefonu %99 alıcaz. Bazıları çok güzel derken bazılarıda berbat çok kötü gibi şeyler söylüyor. Telefonu üzün süre kullanan birilerinden yardım istiyorum. Sorularıma başlayalım.

1. Facebook, twitter , internet ve whatsapp kullansam kaç saat şarjım dayanır?

2. % 5 , 10 da şarja taksam kaç saatte % 100 olur?

3. Belirli bir süreden sonra kaaada soyulmalar başlarmı? (KILIFLA KORUYACAĞIM)

4. Oyun yüklemicem. Telefon belli bir süre sonra kasma yaparmı.

Piksel varmı veya bır sıkıntı oluşurmu. Babam kıl bozulursa bişi olursa ne bidaha telefon yüzü görürüm nede tel garantiye gidet

Arkadaşlar dediğim gibi ilk kendime ait telefonum olucak. Birşey olursa çok üzülürüm. Bu cihazın videolarını izledimde samsung s5, iphone 5s gibi cihazlara telefon açılış hızında fark atıyor. S3 mini almayı düşünüyordum ama turkcell küsürat eklıyoe. S3 mini 24 ay taksitle ayda 48 lira 48x24 = 1,100 gibi bir fiyata geliyoe.

Yardımlarınızı beklemekteyim, cihazın iyi kötü yönlerini butaya yazarsanız çok mutlu olurum. Bu arada kulaklık çıkmaması sıkıntı değil

bilaldemir34

bilaldemir34

Üye
Kasaya bise olmaz,oyun yuklemezsen kasma yapcagini sanmam,ayrica moto g daha iyi deilmi

• Beğen
Tepkiler: hayrikoc61

hayrikoc61

Üye
    Konu Sahibi
Abicim ben samsunga alışığım. Daha iyi olabilir fakat bilindik marka istiyoruz. Ailecek zaten hepimizde samsung var. Videoyu inceledim s3 miniye fark atıyor.

bilaldemir34

bilaldemir34

Üye
Sen bilirsin fkt Motorola pek bilinmeyen bir marka sayilmaz ayrica pili daha iyi ve guncelleme destegi de var

hayrikoc61

Üye
    Konu Sahibi
Biz hem fiyat hem şıklık hemde kullanılabilir birşey istiyoruz. Zaten Turkcell'den alacağız 24 ay taksitle. Sanırım yok motorola. :)

bilaldemir34

bilaldemir34

Üye
Turkcell de daha pahali deilmi

hayrikoc61

Üye
    Konu Sahibi
Evet fakat babam bahçivan. Durumumuz ahım şahım değil yani. Ayda 38 TL'ye 24 ay taksit yapıcaz

bilaldemir34

bilaldemir34

Üye
Hocam kredi cekip alsa daha ucuza gelmezmi

hayrikoc61

Üye
    Konu Sahibi
Evt fakat sadece vatan yapıyor taksit. Vatanda bizdenn taa nerde.. çarşıda turkcell bayisinden alıcaz. Vatan danmşikayetçiler çok var ürün çizik geldi, kargo yıpranmış gibisinden.

Bu arada daha 6 bin tl bankaya kredi borcumuz var:)

Sucrofe

Sucrofe

Üye
O telefon ilk zamanlarda kasmaz ama sonradan donmalar, kasmalar başlar. O telefonu önermem. Motorola Moto G almalısın.

bilaldemir34

bilaldemir34

Üye
İnsallah secimin hayirlara vesile olur hocam

hayrikoc61

Üye
    Konu Sahibi
1 sene kasmasın yeter zatwn oyun falan yyüklwmiem. Whatsapp, tarayıcı ve facebook

Ali Kurtaran

Ali Kurtaran

Üye
windows phone cihazlara bir bak.uzun sure istedigin sekilde seni goturur.butcene gore tasarimini begendigin birsey sec.android dusuk seviyede is gormez.windows phone dusuk seviyede cok basarili.

kartalim91

kartalim91

Üye
sorunsuz stabil çalışan bir telefon 7 aydır kullanıyorum tık demedi birde silikon kılıf kullanma soyulma yapıyor ben 2 hafta kılıfı kullandım baktım soyulma yapacak gibi çıkarıp attım şu an normal bez kılıf kullanıyorum en ufak çizik vs yok telefonun tek beğenmedim yönü hafızası 4 gb ama 2 gb kısmını kullanabiliyoruz onun dışında 500 tlye bunun kadar iyisi yok huawei gm vs takılma onları 3 gün kullanırsın 4.gün sorun çıkarır s3 minide iyi ama ekstra 100-150 lira vermeye değmez.

hayrikoc61

Üye
    Konu Sahibi
teşekkürler

Invoke

Invoke

Üye
Bak ya... 3.Konuyu da buldum. :DSen bilmiyorsun diye motorola bilinmedik olmuyor. :zzz:

• Beğen
Tepkiler: Murdoc Massaka

Üst Alt