Samsung Galaxy Tab 3 Root Yapma

Sponsorlu Bağlantılar

Buğra

Buğra

Admin
    Konu Sahibi
Samsung Galaxy Tab 3 Root Yapma
Merhaba arkadaşlar bu yazımda siz değerli maxicep forum takipçilerine Samsung Galaxy Tab 3 root atma işleminin nasıl yapılacağını adım adım anlatacağım. Bu yazımda galaxy tab 3 7.0 (T210/T210R) modelleri için nasıl root atılacağını göstereceğim. Bu işlemler sonucunda galaxy tab 3 model tabletiniz artık root yetkisine sahip olacak ve supersu uygulaması cihazınıza yüklenecektir.

Ekli resimleri görüntülemek için kayıt olmalısınız

• Bu makale de yer alan root işlemleri sonucu galaxy tab 3 cihazınıza gelebilecek herhangi bir sorundan dolayı ben veya maxicep yönetimi sorumlu değildir.
  • İşlemlere başlamadan önce Galaxy Tab 3 tabletinizin bir yedeğini almanızı öneririm. ( Her ihtimale karşı )
  • Tabletinizin ayarlar menüsüne girin ve geliştirici seçenekleri menüsünden usb hata ayıklama ayarını aktif hale getirin.
  • Eğer geliştirici seçenekleri menüsü açık değil ise ayarlar menüsüne girin ve telefon hakkında kısmında yapı numarasına 6-7 kere üst üste tıklayın.
  • tıklayın ve galaxy tab 3 root atma işlemi için gerekli olan root programını bilgisayarınıza indirin.
  • Karşınıza aşağıda ki gibi bir arayüz gelecektir.

Galaxy tab 3 model tabletinizi usb kablosu yardımı ile bilgisayara bağlayın. ( Eğer driver yüklü değil ise program otomatik yükleyecektir )
Eğer program cihazınızı tanımazsa usb hata ayıklama ayarını kapatıp tekrar açın.

Driver yüklemesi bittikten sonra uygulama tabletinizi tanıyacak ve karşınıza aşağıda ki gibi bir ekran gelecektir. ( Bu sırada aşağıda ki gibi bir uyarı gelirse tik işareti koyun ve onaylayın )

Bu ekran geldikten sonra ROOT butonuna basın ve root işleminin bitmesini bekleyin. İşlemler bittikten sonra aşağıda ki gibi bir ekran göreceksiniz.

Artık Samsung Galaxy Tab 3 tabletiniz root yetkisine sahiptir.

Ekli dosyalar

Üst Alt