Samsung Galaxy SII'ye hTC'den Beats Audio Nasıl Port Edilir ?

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

PriZm

PriZm

Üye
Sen nasil yukledin? :) yan benden neler sakliosn sen varya :D
az önce ses ayarı durdu diye mesaj verdi ama tıkır tıkır çalışıyor :D acilen bir yerden beats audio kulaklığı bulmam lazım :D

cukuleaks

Üye

az önce ses ayarı durdu diye mesaj verdi ama tıkır tıkır çalışıyor :D acilen bir yerden beats audio kulaklığı bulmam lazım :D

Oha. Bende yukledim super farkediyo ya bu nedir! Cezanin sarkiaini dinliorn resmen her enstrumanin sesi ayri ayri gelio. Ses cok temiz resmen buyuk fark var... ayrica o ses ayari hatasi aldin ya o hatalari hep arayuz yapio. Bence arayuzu kaldir. Ben kaldridim direk nightly kullaniorm 250 mb bos alan var ramde. S3 arayuzunde te iken 130-150 civarindaydi. Hem ben arayuz kullanirken videolarda,menude,oyunlarda hep hata aliodm. Devil kernelide duzelttim. Suan mia gibi kullaniyorum. Beats audioda var. Ooooh. :D

- - - Eklendi - - -

Ayrica bnmde beats audio kulaklik bulmam lazim :ehe

avcitalip

avcitalip

Üye
    Konu Sahibi
Oha. Bende yukledim super farkediyo ya bu nedir! Cezanin sarkiaini dinliorn resmen her enstrumanin sesi ayri ayri gelio. Ses cok temiz resmen buyuk fark var... ayrica o ses ayari hatasi aldin ya o hatalari hep arayuz yapio. Bence arayuzu kaldir. Ben kaldridim direk nightly kullaniorm 250 mb bos alan var ramde. S3 arayuzunde te iken 130-150 civarindaydi. Hem ben arayuz kullanirken videolarda,menude,oyunlarda hep hata aliodm. Devil kernelide duzelttim. Suan mia gibi kullaniyorum. Beats audioda var. Ooooh. :D

- - - Eklendi - - -

Ayrica bnmde beats audio kulaklik bulmam lazim :ehe

300-500 TL arasında değişiyor orijinallerinin fiyatı :ağlarım:

SilentOne

SilentOne

Üye
kulak içi onları var 90 ile 120 arası

klongs

klongs

Üye
​onlar replika

avcitalip

avcitalip

Üye
    Konu Sahibi
ics de sorun çıkartır mı ? beats audio port olayı orijinal rom kullanacağım

klongs

klongs

Üye
bu ics için zaten

klongs

klongs

Üye
​tamam

hotlock

hotlock

Üye
beats auido kulaklk almadktan sonra pekte bir işe yaramaz. onunda fiatı zaten 160 lira.

klongs

klongs

Üye
replika yerine sennheiser alırım daha iyi

PriZm

PriZm

Üye

off :D

hotlock

hotlock

Üye

oda replika orjinali için en az 300 tl vermelisin

bnm bi arkadaş satmştı kutudan çıkan kulaklktı 160 a raht verdi. :D 500 e kadar çıkıyor ama o kulaklklar büyük olanları. sanhıser var bnde 20 tl ye almştm gayette güzel :D

klongs

klongs

Üye
160 dediğim tour kulakiçi olan d&r de baktım 800 tlydi

PriZm

PriZm

Üye
bnm bi arkadaş satmştı kutudan çıkan kulaklktı 160 a raht verdi. :D 500 e kadar çıkıyor ama o kulaklklar büyük olanları. sanhıser var bnde 20 tl ye almştm gayette güzel :D

Beats'ın yerini tutamaz

hotlock

hotlock

Üye
tabikide tutmaz biri 20 tl dieri min. 300 :D ama senhıserınde pahalı olanları var :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt