Telefon Tavsiyesi Samsung Galaxy SIII & Nokia Lumia 920 Tarayıcı Karşılaştırması

Sponsorlu Bağlantılar

pRime.

pRime.

Üye
O degil de Reswan in yorumu beni dusundurdu. S3 un fotograf kalitesi s2 den bile iyi degilken derken :hmmm Gerek makroda gerekse genis acida bariz fark var. Ki ben s2 den s3 e gectim. Neyse bakalim.

arada pek fark yok.

pRime.

pRime.

Üye

Cihazlari kendim kullandim abi. Ayirt edebilirim yani sorun yok.

s3 çekimi bence de çok iyi değil ki onları ben de kullandım. link sadece kendi düşüncemi desteklemek ve başkalarının da görmesi için.

Türe

Türe

Üye
Ben s3 iyi cekiyor demiyorum zaten 8 icin yine cok iyi degil ama s2 den kotu degil ozellikle odaklama olarak cok daha ustun yani onu vurgulamak istedim.

pRime.

pRime.

Üye
olabilir tabi ben görüntünün kalitesi olarak pek fark olmadığına değindim.

TeAmo42

TeAmo42

Üye
s2 ve s3 bende kullandım ve s2 daha iyi diye düşünüyorum bende.

OttomaN TigeR

OttomaN TigeR

Üye
Kesinlikle bir hile söz konusu. Kesin taraflı bir video ve 2g bağlantısı ile yapıyor. Ankara'da S3 kullanan bir arkadaş varsa, adres versin yanına gelip videolu bir karşılaştırma yapalım.

• Beğen
Tepkiler: PureFood
tapatalk

tapatalk

Üye
Kesinlikle bir hile söz konusu. Kesin taraflı bir video ve 2g bağlantısı ile yapıyor. Ankara'da S3 kullanan bir arkadaş varsa, adres versin yanına gelip videolu bir karşılaştırma yapalım.
videoda hile yok ama o sitelere önceden girmiş olsa chrome tak diye hemen açıyo farklı bi olay var

OttomaN TigeR

OttomaN TigeR

Üye
videoda hile yok ama o sitelere önceden girmiş olsa chrome tak diye hemen açıyo farklı bi olay var
Zaten kastettiğim hile S3te değil Can, kullandığım için biliyorum tarayıcı bu kadar yavaş değil. Benim iddiam wp'da veri bağlantısını 2g yaptıkları yönünde. Yani wifi ile bağlandıklarını düşünmüyorum.

tapatalk

tapatalk

Üye
Zaten kastettiğim hile S3te değil Can, kullandığım için biliyorum tarayıcı bu kadar yavaş değil. Benim iddiam wp'da veri bağlantısını 2g yaptıkları yönünde. Yani wifi ile bağlandıklarını düşünmüyorum.
diğer videolarda lumia bu kadar yavaş değil olamazda zaten 1gb ram var sonuçta.

OttomaN TigeR

OttomaN TigeR

Üye
diğer videolarda lumia bu kadar yavaş değil olamazda zaten 1gb ram var sonuçta.
Bir şey diyeceğim ama aramızda kalsın bak, :D şimdi bunların videoda girdikleri sitenin adını yazdım 15.saniyede tıklıyorlarya onlarla birlikte tıkladım bende :kıskıs: sonuç; tamam s3 önde ama çok az farkla. :oke:

PureFood

PureFood

Üye

Benim de garibime gitti.

pRime.

pRime.

Üye
yanlış iddia. chrome'un önbelleği boşaltılmamış, o yüzden siteleri çat diye açıyor. mesela ben şahsen maxicep'in forum anasayfasını baya hızlı yüklemiştim 920 ile ki forum anasayfasının ne kadar yüklü olduğu ortada. fonksyonel bir tarayıcı değil ama galaxy s3'e karşı bu kadar geri kalmaz.

- - - Eklendi - - -

Geniş açıda belki ama makroda zor :good:

pek değil. makroda da arada uçuk bir fark görmedim ben şahsen.
bu arada yanlış anlama galaxy s3 kesinlikle daha iyi çekiyor ama gs2'yi kalitede ezmiyor sadece bunu söylemek istedim.

Türe

Türe

Üye
Yok abi yani kesin cizgiler yok elbette :evet: ama benim 2 s2 m oldu ilki gercekten muhtesem cekiyordu ama ikincisinin kamerasi vasatti :bilmm

OttomaN TigeR

OttomaN TigeR

Üye
yanlış iddia. chrome'un önbelleği boşaltılmamış, o yüzden siteleri çat diye açıyor. mesela ben şahsen maxicep'in forum anasayfasını baya hızlı yüklemiştim 920 ile ki forum anasayfasının ne kadar yüklü olduğu ortada. fonksyonel bir tarayıcı değil ama galaxy s3'e karşı bu kadar geri kalmaz.

S3'e takılmadım Serdar, Lumianın tarayıcısının bu kadar yavaş gösterilmesine takıldım ben. Zaten denedim videodaki gibi geri kalmıyor.

pRime.

pRime.

Üye

S3'e takılmadım Serdar, Lumianın tarayıcısının bu kadar yavaş gösterilmesine takıldım ben. Zaten denedim videodaki gibi geri kalmıyor.
s3'e takıldığını düşünmemiştim ki. 920 tarayıcısı fena değil dedim sadece. yani videoyu çeken kişi chrome ile siteyi bir kez yüklemiş, önbelleği boşaltmamış. (kasıtlı yapmış olabilir) bağlantılar aynı.

bayon

Üye
Ayrıca şu da var wp8 hala geliştiriliyor. Nokia n8 aldığımda da hiçbir şeye benzemiyordu ama belle ile az da olsa adama dönmüştü

aşağıdaki videoda daha adil bi karşılaştırma var buyrun

[video=youtube;8NuzEAQLyKw]http://www.youtube.com/watch?v=8NuzEAQLyKw[/video]

Üst Alt