Samsung Galaxy S7 Edge Kullanıcıları Kulübü

Sponsorlu Bağlantılar

By_Casparov

By_Casparov

Üye
S7 edge root nasıl atılır 7.0 sürümüne , sitelerde dolandım pek birşey anlamadım,biri yapabilmiş öbürü teli zortlatmış anlamadım,buralarda yapabilen nasıl yaptığını anlatabilir mi ?
Shealth programı gibi gömülü çoğu özellik root sonrası 7.0 sürümünde hatalar veriyor bilginiz olsun

R.BEDRAN

R.BEDRAN

Üye
Shealth programı gibi gömülü çoğu özellik root sonrası 7.0 sürümünde hatalar veriyor bilginiz olsun
bende o gibi gereksiz programları kaldırmak istiyorum,LG G3te gereksizleri kaldırdım şarj süresi ve telin hızında farklılıklar görmüştüm

R.BEDRAN

R.BEDRAN

Üye
root işlemini yaptım yapamayan varsa özele msj atsın başka bir sitenin linkini vereyim,harfiyen uygulanırsa hiçbir problem çıkmaz,gömülü uygulamaları sildim,RAM 2.1 GB o biçim hız ve şarj süresi,rootlayın rahatlatın teli...
Oem kilidini ve usb hata ayıklamayı aktif ederek odinle 7.0'dan 6.0.1'e geçilebilir mi ?

savaronajointed

savaronajointed

Üye
root işlemini yaptım yapamayan varsa özele msj atsın başka bir sitenin linkini vereyim,harfiyen uygulanırsa hiçbir problem çıkmaz,gömülü uygulamaları sildim,RAM 2.1 GB o biçim hız ve şarj süresi,rootlayın rahatlatın teli...
Oem kilidini ve usb hata ayıklamayı aktif ederek odinle 7.0'dan 6.0.1'e geçilebilir mi ?
kardeşim sağolasın birebir uyguladım gayet satbil bir şekilde oldu muhakkak usb haata ayıklama açık olsun oem le birlikte yoksa telefon kendini sıfırlıyor ....

R.BEDRAN

R.BEDRAN

Üye
kardeşim sağolasın birebir uyguladım gayet satbil bir şekilde oldu muhakkak usb haata ayıklama açık olsun oem le birlikte yoksa telefon kendini sıfırlıyor ....
rica ederim,evet verdiğim sitede belirtilmemişti sadece oem açık olmalı demişti ama usb hata ayıklama aktif olmadan olmuyor,amacım gereksiz uygulamaları silmekti,inan tel rahatladı RAM 2.1 ile 1.9 arasında hep

• Beğen
Tepkiler: savaronajointed

Üst Alt