Samsung Galaxy S7 Edge Kullanıcıları Kulübü

Sponsorlu Bağlantılar

Kingmortall

Kingmortall

Üye
Sanki daha hizli gibi geldi bana telefon

SM-G935F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

By_Casparov

By_Casparov

Üye
Hiz olarak tek farkı kilit açma hızında ve parmak izi okuyucuda fark ettim

S7 Edge Cihazımdan Tapatalk Kullanılarak Gönderildi

teknolojibaronu

teknolojibaronu

Üye
Ben Almanya firmware'ini yüklenmiştim halen güncelleme vermediler :D

SM-G935F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

-Andromeda-

-Andromeda-

Üye
Arkadaşlar s7 edge e nougat gelmedi mi kontrol ediyoruz babamın telefonunda güncellemeyi ama güncelleme yok diyor

By_Casparov

By_Casparov

Üye
Arkadaşlar s7 edge e nougat gelmedi mi kontrol ediyoruz babamın telefonunda güncellemeyi ama güncelleme yok diyor
Pc den yükle o zaman çok istiyorsan

S7 Edge Cihazımdan Tapatalk Kullanılarak Gönderildi

teknolojibaronu

teknolojibaronu

Üye
Almanya firmware'ine yeni geldi 7.0

• Beğen
Tepkiler: H.Reşit POLAT ve The Pancar
teknolojibaronu

teknolojibaronu

Üye
6.0 da ekimden beri max 5 saat ekran vermeye başlayınca pilimde sorun var sanıyordum ama yazılımsalmış demekki 7.0 toparladı.

• Beğen
Tepkiler: H.Reşit POLAT, KD1907 ve Buğra
mustafasevindi

mustafasevindi

Üye
Lütfen yardım......??????????

Arkadaşlar kusura bakmayın konu doğru yerdemi bilmiyorum. 7 aydır S7 edge kullanıyorum,gayet memnundum cihazdan yalnız bir hafta önce cihazın ekranında sağ tarafta pembe çizgi meydana geldi. Nette son güncellemeden sonra pixel uyuşmazlığı falan yazıyordu bu doğrumudur. Ne yapmam gerekiyor.. Yardımcı olursanız sevinirim.

hikmet366

hikmet366

Üye

Arkadaşlar kusura bakmayın konu doğru yerdemi bilmiyorum. 7 aydır S7 edge kullanıyorum,gayet memnundum cihazdan yalnız bir hafta önce cihazın ekranında sağ tarafta pembe çizgi meydana geldi. Nette son güncellemeden sonra pixel uyuşmazlığı falan yazıyordu bu doğrumudur. Ne yapmam gerekiyor.. Yardımcı olursanız sevinirim.
Senlik Bir Durum Olmadığına Göre Servise Vererek Garanti Kapsamında Ekran Değişecektir.

SM-G920F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

By_Casparov

By_Casparov

Üye

Odin ile kurmayi dene ayni sıkıntı cikarsa ayni sekilde 6.0 a donersin

H.Reşit POLAT

H.Reşit POLAT

Üye
Ayarlardan QuickConnect ayarlarını bulabilen varmı ben bulamadım

Tam olarak bu menu ayarlardan girince bulamıyorum

Son düzenleme:
By_Casparov

By_Casparov

Üye
7.0 da bu rakamlara çıkılmiyor.
Şarjdan aldıktan sonra uzun süre oyun oynadım halbuki

versino2

versino2

Üye
Yeni telefon alma arefesindeyim. S7 alacaktım fakat S7 edge ile fiyatları arasında 100 tl lik bir fark kalınca s7 Edge ye karar verdim. Mavi renkli olan modeli almak istiyorum . Tavsiyeleriniz var mı ? Almalı mıyım yoksa başka modellere mi bakmalıyım ? Ve tabiki S8 çıkmışken S7 Edge nin fiyatı düşer mi ? Hala 2700 lerde fiyatı var.Bir telefona okadar para vermek çok yazık olur . 2000 civarına filan düşer mi fiyatı ?

man20

man20

Üye
Yeni telefon alma arefesindeyim. S7 alacaktım fakat S7 edge ile fiyatları arasında 100 tl lik bir fark kalınca s7 Edge ye karar verdim. Mavi renkli olan modeli almak istiyorum . Tavsiyeleriniz var mı ? Almalı mıyım yoksa başka modellere mi bakmalıyım ? Ve tabiki S8 çıkmışken S7 Edge nin fiyatı düşer mi ? Hala 2700 lerde fiyatı var.Bir telefona okadar para vermek çok yazık olur . 2000 civarına filan düşer mi fiyatı ?
en fazla 2400 tl'ye düşer.

alican.48

Üye
Arkadaşlar öncelikle Selamın aleyküm hayırlı geceler.
Yaklaşık 1 yıldır İphone 6S Silver 16 GB ürün kullanmaktayım. Apple'dan önce Samsung Corby'den S5'e kadar Samsung kullanıcısıydım. Tekrar andorid'e dönüş yapmak istiyorum ama 1 haftadır forumlarda farklı farklı sitelerdeki açıklamaları yorumları şikayetleri okudukça resmen kanım dondu S7 Edge hakkında.Aranızda cihazında donma kasma kapanma kitlenme aşırı ısınma (soğuması için buz dolabında bekletme vs..) ekranlarda yukarıdan aşşağıya inen pembe mor çizikler piksel sorunu kamera kasması (selfieden beklenen perfonmansın alınmaması) vs sorunlar yaşıyanlar oldu mu. Nasıl önerir misiniz S7 Edge'yi bana. Lütfen tüm yorum ve önerilerinizi bekliyorum , yardımcı olursanız çok makbule geçer. Teşekkür ederim şimdiden .. :)

By_Casparov

By_Casparov

Üye
Arkadaşlar öncelikle Selamın aleyküm hayırlı geceler.
Yaklaşık 1 yıldır İphone 6S Silver 16 GB ürün kullanmaktayım. Apple'dan önce Samsung Corby'den S5'e kadar Samsung kullanıcısıydım. Tekrar andorid'e dönüş yapmak istiyorum ama 1 haftadır forumlarda farklı farklı sitelerdeki açıklamaları yorumları şikayetleri okudukça resmen kanım dondu S7 Edge hakkında.Aranızda cihazında donma kasma kapanma kitlenme aşırı ısınma (soğuması için buz dolabında bekletme vs..) ekranlarda yukarıdan aşşağıya inen pembe mor çizikler piksel sorunu kamera kasması (selfieden beklenen perfonmansın alınmaması) vs sorunlar yaşıyanlar oldu mu. Nasıl önerir misiniz S7 Edge'yi bana. Lütfen tüm yorum ve önerilerinizi bekliyorum , yardımcı olursanız çok makbule geçer. Teşekkür ederim şimdiden .. :)
O saydıklarının hiçbirini yaşamadım. yakın arkadaşlarımdan da yaşayanı görmedim. Tek sıkıntı hayvan gibi bataryaya rağmen uzun ömürlü kullanım sunamiyor. İPhone dan sonra sana tabiki uzun ömürlü gelebilir ama bu telefona yakışan bataraya süresini alamadım ben

alican.48

Üye
Anladım. Peki sen ne zamandan beri kullanıyorsun telefonu ve pil ömrü ne kadar gidiyor. 24 saati geçirebiliyor musun tamamen dolu bataryayla ?
Anladım. Peki sen ne zamandan beri kullanıyorsun telefonu ve pil ömrü ne kadar gidiyor. 24 saati geçirebiliyor musun tamamen dolu bataryayla ?

By_Casparov

By_Casparov

Üye
2016 haziranından beri kullanıyorum. Ben çok oyun oynuyorum 6 yada 7 saat civarı bi ekran süresi veriyor. Oyun oynamazsan 13 ve 14 saat kullanırsın

hikmet366

hikmet366

Üye
Galaxy s8 Aod kurarsanız s8 Aod kullanmış olursunuz tahminim

Aod desteği olan tüm cihazlarda çalışacaktır

SM-G920F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Arkadaşlar şunu deneyinde bana az bilgi verin s8 Aod

Son düzenleme:

Üst Alt