Samsung Galaxy S7 Edge Kullanıcıları Kulübü

Sponsorlu Bağlantılar

Luck Star

Luck Star

Üye
    Konu Sahibi
Samsung Galaxy S7 Edge Kullanıcıları Kulübü
Konu, Samsung'un Barcelona’da yapılan MWC 2016'da tanıttığı akıllı telefonu Galaxy S7 Edge hakkında bilgilenme ve yardımlaşma amacıyla açılmıştır.
Dilediğiniz veya aklınıza takılan her türlü soruyu konu altından yazabilirsiniz.

Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız

Kısaca Özellikler;
  • Kavisli 5.5" Super AMOLED ekran, 1440p çözünürlük; 534ppi; Always On özelliği ile;
  • Gorilla Glass 4 ön ve arka panel.
  • IP68 sertifikalı - oz geçirmez ve suya dayanıklı.
  • Exynos 8890 yongaseti - 8 çekirdekli işlemci,4x 2.3GHz Samsung Exynos M1 ve 4x 1.6GHz Cortex-A53 çekirdekleri. (2.3Ghz olan 4 çekirdek overclock ile 2.6Ghz'e ulaşıyor.)
  • Mali-T880 MP12 GPU (Grafik Birimi), 4GB of RAM (LPDDR4 Çift Kanal 1794Mhz).
  • 12MP f/1.7 çift pixel ana kamera, Optik görüntü sabitleme, LED flaş.
  • Ana kamera Sony IMX260 Sensörü kullanıyor. 1/2.5" Sensör Boyutu ve 1.4 Mikron Pixeller.
  • 2160p video 30fps; 1080p@60fps; 720p@240fps; HDR.
  • 5MP f/1.7 özçekim kamerası, 1440p video kaydı 30fps.
  • 32/64GB hafıza seçenekleri; microSD ie 200Gb'a kadar arttırılabilir.
  • Cat.9 4G LTE (450Mbps); Wi-Fi a/b/g/n/ac; Bluetooth 4.2, ANT+, NFC; GPS, GLONASS and Beidou.
  • Kalp ritim sensörü, barometre, SpO2 sensör.
  • Kablosuz şarj (Qi/PMA).
  • 3,600 mAh çıkarılamaz batarya, Hızlı şarj ile 100Dk'da tam dolum.
  • Sıvı soğutma.
  • Tavsiye edilen satış fiyatı: 3300TL

İçeriği görebilmek için Giriş yap veya üye ol.

Piyasadaki çakma Spigen Slim Armor ile çakma herhangi bir ekran koruyucu almayınız. Spigen kılıfın kulaklık girişi doğru kesilmemiş, ekran koruyucular oturmuyor. Bu hafta (11Nisan Haftası) ya da haftaya gelecekmiş.

Kılıf olarak orjinal spigen ya da şeffaf premium tpu kılıflardan alabilirsiniz.
Ekran koruyucu için şuanlık bilgim yok.

Konu sürekli güncellenecektir.

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: baronsavas, 'Şeref', efsaneemre12 ve 5 diğerleri

Luck Star

Luck Star

Üye
    Konu Sahibi
Kaplamalar popüler olmaya başladı. Şu siteden bakabilirsiniz.

Tatavaa

Tatavaa

Üye
Merhaba ben de almayı düşünüyorum kullananlar memnun musunuz ve hangi rengi daha güzel siyah ve gümüş arasında kaldım ben, biraz fikir verebilirseniz bana çok sevinirim :)

Luck Star

Luck Star

Üye
    Konu Sahibi
Merhaba ben de almayı düşünüyorum kullananlar memnun musunuz ve hangi rengi daha güzel siyah ve gümüş arasında kaldım ben, biraz fikir verebilirseniz bana çok sevinirim :)
Merhaba, bende gold platinium rengi var. Hiç ama hiç siyah tercihlerim arasında olmadı kendini göstermiyor. Gold ve Silver çok çok güzel. Gold beğenmediyseniz Silver tavsiye ederim.

Sarj olarak çok çok iyi gidiyor.
Performans olarak piyasada şuan alabileceğiniz en iyi cihaz, ısınma falan hiç ama hiç yok.
Kameraları zaten çok iyi.
Aldığım telefonların hiç biri bu kadar memnun etmemişti beni.
Hoparlöru kaliteli sesi çok yüksek çıkıyor.
Ekran zaten sAmoled en canlı ekran.
Başka da aklıma bir şey gelmiyor.

Tek sıkıntım şuan düzgün ekran koruyucu bulamadım. Çakma olanlar ekrana oturmuyormus, orijinaller de pahalı. Şimdi alırım orijinal oturmazsa kötü olur. O yüzden 1 2 hafta sonra gelecekmiş ürünler.

Aklınıza gelen başka şeyleri de sorabilirsiniz.

Galaxy S7 Edge cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi.

• Beğen
Tepkiler: Tatavaa
Tatavaa

Tatavaa

Üye
Çok çok tşk ederim aklımda ilk s7 vardı ama almışken s7 edge alacağım. Renkler kafamı karıştırıyordu kimisi de illa siyah al diyen oldu en çok siyahla gold gidiyormuş ama siyah da çok karanlık gibi tamam siyahın asaleti ayrı ama bilmiyorum silveri beğendim.
Kullanan birinden yorumları almak çok dha iyi size tekrar tşk ederim. Şarjının da güzel gitmesine çok sevindim benim için önemliydi. Ekran koruyucu için de sabredin daha yaygınlaşmadı aksesuarlar gelirler ama :)

• Beğen
Tepkiler: Luck Star
Luck Star

Luck Star

Üye
    Konu Sahibi
Çok çok tşk ederim aklımda ilk s7 vardı ama almışken s7 edge alacağım. Renkler kafamı karıştırıyordu kimisi de illa siyah al diyen oldu en çok siyahla gold gidiyormuş ama siyah da çok karanlık gibi tamam siyahın asaleti ayrı ama bilmiyorum silveri beğendim.
Kullanan birinden yorumları almak çok dha iyi size tekrar tşk ederim. Şarjının da güzel gitmesine çok sevindim benim için önemliydi. Ekran koruyucu için de sabredin daha yaygınlaşmadı aksesuarlar gelirler ama :)
Ben de aslında silveri beğendim ilk ama yok diye gold aldım. En çok gold satılıyor diye gold geliyor hep. Siyah sakın alma hiç beğenmedik arkadaşlarla. Silveri beğendiysen al önemli olan senin sevmen.

• Beğen
Tepkiler: Tatavaa
Tatavaa

Tatavaa

Üye
Evet haklısınız silver alacağım inşallah ben de sizin gibi memnun kalırım tekrar teşekkür ederim ☺

Luck Star

Luck Star

Üye
    Konu Sahibi
Rica ederim memnun kalacağınizdan eminim.

Galaxy S7 Edge cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi.

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Tipi Filan Hoşuma Gittide 10 Sene Sonra Alırım :D

Murat Alper

Murat Alper

Moderator
öncelikle hayırlı olsun konu sormak istediğim bir şey vardı
teknosa yada vatan media marktta ne zaman 3200 tl'nin altına düşer almayı düşünüyorumda baya bir kafama yattı hem hoşuma gitti güzel telefon :)

Murat Alper

Murat Alper

Moderator
Konuya puan vererek değerlendirdi.

Yorumu:
güzel konu :oke:

Luck Star

Luck Star

Üye
    Konu Sahibi
öncelikle hayırlı olsun konu sormak istediğim bir şey vardı
Teknosa ya da vatan media marktta ne zaman 3200 tl'nin altına düşer almayı düşünüyorumda baya bir kafama yattı hem hoşuma gitti güzel telefon :)
Cihaz çok güzel fiyatı yüksek ama en azından hak ediyor demek doğru olur sonuçta vergiler yüksek her şey pahalı..

Teknosa gibi yerlerde düşeceğini sanmıyorum çünkü s6 2499 TL'den çıktı, şuan 2099 TL Teknosa'da. Yani 12 ay gibi bir süre içerisinde 400 lira inmiş. Hepsiburada'da daha uygun oluyor oralara bakabilirsiniz. Veya operatöre yüksek tarifeden kullanım yapan varsa öyle de alabilirsiniz ben öyle aldım 2500 kusur bir fiyata geldi

Galaxy S7 Edge ile MaxiCep uygulamasından gönderildi.

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: Murat Alper
bmw_m6

bmw_m6

Üye
Kaplamalar popüler olmaya başladı. Şu siteden bakabilirsiniz.

Gerçekten çok güzel 18$ tutu beğendim fiyati uygun olda alirdim hemen .

• Beğen
Luck Star

Luck Star

Üye
    Konu Sahibi
Gerçekten çok güzel 18$ tutu beğendim fiyati uygun olda alirdim hemen .
Ülkemizde de benzer örnekleri geliyor ancak şuan saydam varmış. Bakalım bu kadar güzel olursa alırım bende telefona zarar vermiyor ve yapışkan çok güzel tutuyor. Kenarlar da yapışıyor :)

• Beğen
Tepkiler: bmw_m6
teknolojibaronu

teknolojibaronu

Üye
Bende cihazı perşembe günü satın aldım. Note 3'ten geçtim fakat ciddi manada bir yazılımsal ve malzeme kalitesi anlayışı olmuş. Herkese hayırlı uğurlu olsun. :oke:

• Beğen
Luck Star

Luck Star

Üye
    Konu Sahibi
Bende cihazı perşembe günü satın aldım. Note 3'ten geçtim fakat ciddi manada bir yazılımsal ve malzeme kalitesi anlayışı olmuş. Herkese hayırlı uğurlu olsun. :oke:
Hayırlı olsun, aramıza hoş geldin tekrardan :)

• Beğen
Tepkiler: teknolojibaronu
Murat Alper

Murat Alper

Moderator
kaçak nerelerdesin sen :naughty: gözükmüyordun :ehe hayırlı olsun bu aradada yeni telefonun inşallah aksilik olmazsa yaza bende aranızdayım :D

• Beğen
Tepkiler: teknolojibaronu
teknolojibaronu

teknolojibaronu

Üye
kaçak nerelerdesin sen :naughty: gözükmüyordun :ehe hayırlı olsun bu aradada yeni telefonun inşallah aksilik olmazsa yaza bende aranızdayım :D
Eyvallah reis, inşallah bu sefer ki telefonunda askıda kalmaz :D

SM-G935F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

• Beğen
Tepkiler: Rygebin ve Murat Alper
teknolojibaronu

teknolojibaronu

Üye
Hocam sizi tekrar görmek güzel :ehe.
Senide dostum :)
Dostlar ben şöyle bir aksesuar aldım malum telefon çok fazla ince, hakikaten hoşuma gitti benim 2 parmağım giriyor 3.sü sıkışıyor. 2 TL

SM-G935F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

• Beğen
Tepkiler: H.Reşit POLAT, snapdroid, Rygebin ve 1 kişi daha

Üst Alt