Samsung Galaxy S6 {Edge+} Kullanıcıları Kulübü | Ana Konu | Yardım & Destek|

Sponsorlu Bağlantılar

-Andromeda-

-Andromeda-

Üye
S6 edge 15 mb boyutunda bir güncelleme geldi

-Andromeda-

-Andromeda-

Üye
@hikmet366 kullandığın touchwiz sürümü ne ? Ben samsung experience a güncelledim bildirim sayısı çıkmıyor uygulama üstünde ve sürekli çöküyor kullandığın sürümü yazar mısın

hikmet366

hikmet366

Üye
@hikmet366 kullandığın touchwiz sürümü ne ? Ben samsung experience a güncelledim bildirim sayısı çıkmıyor uygulama üstünde ve sürekli çöküyor kullandığın sürümü yazar mısın
5.9.18

SM-G920F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

-Andromeda-

-Andromeda-

Üye
5.9.18

Apkmirrordan uygulama güncellemeyi bırakacağım edge ekranındada hata var nedense. Bi galery bide mesajları güncelledim onlar sağlam

hikmet366

hikmet366

Üye
Apkmirrordan uygulama güncellemeyi bırakacağım edge ekranındada hata var nedense. Bi galery bide mesajları güncelledim onlar sağlam
Aynenn hata verdiği için ben daha kullanmıyorum

-Andromeda-

-Andromeda-

Üye
S6 ve s6 edge ye gelecek yabancı forumlar da yazio hepsine gelir en son bize

Bari yeni touchwiz ve edge ekranını verseler arama ve sms dışında edge ekranı yanmıyor. Çok sinir bozucu bir olay

-Andromeda-

-Andromeda-

Üye
S6 Edge 450 mb boyutunda güncelleme geldi

-Andromeda-

-Andromeda-

Üye
S6 ya gelen giden yok ayrıntıları paylaşırsan sevinirim

Uygulamalar güncellenmiş. Telefon ve kişiler uygulaması güncellenmiş iconları değişmiş onun dışında gözüme takılan başka birşey yok
G925FXXU6ERD3 sürüm numarası

-Andromeda-

-Andromeda-

Üye
Geçen yandığım konuyu düzeltmiş adamlar whatsapptan vs bildirim gelince yanıyor ekran artık

-Andromeda-

-Andromeda-

Üye
Ayarlarda gelişmiş özellikler diye birşey gelmiş yanlış hatırlamıyorsam. İçimde tek el modu ve oyunlar diye seçenekler var ayarlanabiliyor. Önceden var mıydı bilmiyorum

huzurkentli

huzurkentli

Üye
Arkadaşlar merhaba. Daha once soruldumu bilmiyorum. Bende s6 edge G925FQ 7.0 sürum var. Rootlamam mümkünmü yardımcı olabilecek varmı

yoldash48

yoldash48

Üye
Selamlar
s6 edge plus kullanıyorum güzel hoş 3 yıldır. Ancak artık güncelleme gelmez oldu.

Kurabileceğim güzel ve güncem bir rom önerebilir misiniz?

Üst Alt