Samsung Galaxy S6 {Edge+} Kullanıcıları Kulübü | Ana Konu | Yardım & Destek|

Sponsorlu Bağlantılar

hikmet366

hikmet366

Üye
Sorunu düzeltmişlerdir belki klavyedeki donmayı falan ama 300 küsür sadece klavye olamaz
Eskiden s8 uygulamalarını yüklüyordum simdi yükleyemiyorum. Kalvye yine bekletiyor

SM-G920F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

-Andromeda-

-Andromeda-

Üye
Eskiden s8 uygulamalarını yüklüyordum simdi yükleyemiyorum. Kalvye yine bekletiyor

ben geçen sıfır rom attım güncellemeden önce 4 parçalı stock rom düzelti biraz hafifledi güncellemeden sonra hiç olmadı bence bi 4 parçalı rom atmayı dene s8 edge ekranı bildiri gelince yanıyor ya sürekli Bende sadece snapten ama bide arama gelince yanıyor s8 edge ekranını atabilir miyiz bu s6 edge e ?

hikmet366

hikmet366

Üye
ben geçen sıfır rom attım güncellemeden önce 4 parçalı stock rom düzelti biraz hafifledi güncellemeden sonra hiç olmadı bence bi 4 parçalı rom atmayı dene s8 edge ekranı bildiri gelince yanıyor ya sürekli Bende sadece snapten ama bide arama gelince yanıyor s8 edge ekranını atabilir miyiz bu s6 edge e ?
Ben apk ile kurup kullanıyordum ama şimdi kullanamıyorum

-Andromeda-

-Andromeda-

Üye
Ben apk ile kurup kullanıyordum ama şimdi kullanamıyorum

apk ile oluyor mu ki ? nasıl bulabilirim bu bildirim olayını ? apkmirrordan edge screen i buldum bende güncelleme yok diyor ama ordaki sürüm daha yüksek neyse indirdim indirince bu paket başka bir paket ile aynı adı taşıyıor mu çakışıyor mu ne dedi

hikmet366

hikmet366

Üye
apk ile oluyor mu ki ? nasıl bulabilirim bu bildirim olayını ? apkmirrordan edge screen i buldum bende güncelleme yok diyor ama ordaki sürüm daha yüksek neyse indirdim indirince bu paket başka bir paket ile aynı adı taşıyıor mu çakışıyor mu ne dedi
Aynen öyle diyorsa yükleyemesin malesef

Ama daima acik ekran yükle bakalım ne olacak

BU edge ekran

-Andromeda-

-Andromeda-

Üye
nasıl iştir anlamadım. Snapten bildirim gelince ekran yanıyor whatsapptan gelince yanmıyor çıldırmamak elde değil. Edge ekranı ile AOD u deneyeyim. AOD çok pil tüketiyor mu ?
Aynen öyle diyorsa yükleyemesin malesef

Ama daima acik ekran yükle bakalım ne olacak

BU edge ekran

a
AOD S6 da yok ama Paket aynı ada sahip başka bir paketle çakışıyor diye hata veriyor haydaaa. Nasıl aşıcaz bunu şimdi AOD yokki S6 da ne çakışması acaba var da deaktif mi duruyor
Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız
şöyle bi video buldum deneyeceğim bunu

hikmet366

hikmet366

Üye
nasıl iştir anlamadım. Snapten bildirim gelince ekran yanıyor whatsapptan gelince yanmıyor çıldırmamak elde değil. Edge ekranı ile AOD u deneyeyim. AOD çok pil tüketiyor mu ?

a
AOD S6 da yok ama Paket aynı ada sahip başka bir paketle çakışıyor diye hata veriyor haydaaa. Nasıl aşıcaz bunu şimdi AOD yokki S6 da ne çakışması acaba var da deaktif mi duruyor
Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız
şöyle bi video buldum deneyeceğim bunu
Seninki s6edge degilmiydi edge ekran cakisma hatası veriyor mu

-Andromeda-

-Andromeda-

Üye

Evet veriyo. AOD da kurulmuyor o videoyu da denedim de yok olmadı

güncellemeden önce oluyo muydu peki yani kurulabiliyor muydu bunlar eğer öyle ise güncellemeden önceki rom var elimde romu atar kurar öyle güncellerim olmaz mı :D ?

cihazın garantisi de bitti root atıp ta yapılır mı acaba bunlar gerçi o zamanda güncellemeler sıkıntılı oluyo amaan off of

Son düzenleme:
hikmet366

hikmet366

Üye
Evet veriyo. AOD da kurulmuyor o videoyu da denedim de yok olmadı

güncellemeden önce oluyo muydu peki yani kurulabiliyor muydu bunlar eğer öyle ise güncellemeden önceki rom var elimde romu atar kurar öyle güncellerim olmaz mı :D ?

cihazın garantisi de bitti root atıp ta yapılır mı acaba bunlar gerçi o zamanda güncellemeler sıkıntılı oluyo amaan off of
Aod kuruyordu EDGE ekran kuruluyordu ama s6 çalışmıyor

Edge modellerde çalışabilir diye tahmin ediyordum

-Andromeda-

-Andromeda-

Üye
Aod kuruyordu EDGE ekran kuruluyordu ama s6 çalışmıyor

Edge modellerde çalışabilir diye tahmin ediyordum

İkisi de kurulmuyor şu anda bende işin kötü yani güncelleme de görünmüyor edge ekranı kısmında ama apk olan sürüm atlamış bendeki 2.x ordaki 3.x

hikmet366

hikmet366

Üye
İkisi de kurulmuyor şu anda bende işin kötü yani güncelleme de görünmüyor edge ekranı kısmında ama apk olan sürüm atlamış bendeki 2.x ordaki 3.x
Güncellemeden dolayı 300 mb güncelleme kurduk ya ondan

-Andromeda-

-Andromeda-

Üye
Güncellemeden dolayı 300 mb güncelleme kurduk ya ondan

Aynen ama edge ekranına kafam takıldı benim sabah babamın telefona bakayım ondaki edge ekranı sürümü kaç güncelleme gelmiyo ekrana ya gıcık oldum biri Snap atıyo edge ekranı yanıyor ama whatsapp tan mesaj geliyo yanmıyo delirtir adamı

hikmet366

hikmet366

Üye
Aynen ama edge ekranına kafam takıldı benim sabah babamın telefona bakayım ondaki edge ekranı sürümü kaç güncelleme gelmiyo ekrana ya gıcık oldum biri Snap atıyo edge ekranı yanıyor ama whatsapp tan mesaj geliyo yanmıyo delirtir adamı
Bilmiyorum bilgim yok

-Andromeda-

-Andromeda-

Üye
S6 Edge için yaklaşık 13 mb büyüklüğünde bir güncelleme geldi

S6 Edge için yaklaşık 13 mb büyüklüğünde bir güncelleme geldi

hikmet366

hikmet366

Üye
s6 ya gelmedi

hikmet366

hikmet366

Üye
evet s6 ya da geldi güncelleme 26 mb

-Andromeda-

-Andromeda-

Üye
Ben denedimde olmadı

-Andromeda-

-Andromeda-

Üye
zaten savas yavas güncelleniyor s8 uygulamalarına tabi aynı özellikler ile değil tabi bazı özellikler eksik
Aynen s7 edge için ekran sürümü mesela bendekinden daha yüksek kaç güncelleme geldi yükseltmiyorlar ekran kaldı öyle

Üst Alt