Samsung Galaxy S5

Sponsorlu Bağlantılar

MoonLife01

MoonLife01

Üye
    Konu Sahibi
Samsung Galaxy S5
Herkese iyi akşamlar , bugun saat 14:00 itibari ile vatan bilgisayardan galaxyımı almış bulunmaktayim ve oradakı arkadaş sımı taktı filan actik işte bende kutusuna koyim evde bakarim dedim kutuya geri koydum telefon acık ama herşey filan arabaya atladim gectim eve.
Evde telefonu elime aldıgımda telefon baya ısınmıştı önce şaşırdım telefonda herşey acıktı 4g bile
acaba bundanmı diye düşündüm hemen cpu-z yi yükledim ve sıcaklık 40 derece olmuş :/

Samsung yetkili servisi aradim telefonu güncelleyin dedi eger düzelmez ise aldıgınız yere ve yahutta servise gönderin dedi.
Telefon 40 derece kadar cıkıyor dahada cıkmıyor ama kapanmıyorda filan kamerasi filan sıcaklık olmasına ragmen cok iyi g3 gibi kapanmıyor.

Telefonu güncelledim samsugun gereksiz programlarını kaldırdım telefon rahatladı biraz. Telefon boştayken 33derece sıcaklıkta duruyor yarım saat kadar oyun fılan oynadım 4k video filan cektim 37 - 38 civarina geliyor.
Sizce telefonu iade etmelimiyim? edesimde yok kronik sorunu filan yok taş gibide bu problem oldu .
Bu arada samsugun gereksiz programlarını kaldırınca Benchmark Testinden telefonun aldıgı sonuca bakın.

ANIL

ANIL

Admin
Normal bu değerler. İade etmene gerek yok.

Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız

Üst Alt