""""samsung galaxy s2 2.3.4 güncellemesi ne zaman resmi olarak kiesten yayınlanacak""""

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
BASKANCIHAN

BASKANCIHAN

Üye
    Konu Sahibi
""""samsung galaxy s2 2.3.4 güncellemesi ne zaman resmi olarak kiesten yayınlanacak""""
arkadaşlar samsung galaxy s2 kullanıcısıyım ve dört gözle tabiri caizse 2.3.4 güncellemesinin kiese çıkmasını bekliyorum ne zaman çıkabilir herhangi bir fikri ve düşüncesi olan varsa lütfen bilgisini esirgemesin bilgi paylaşıldıkça artar şimdiden klavyenize sağlık bakıp geçmeyelim lütfen herkese iyi forumlar dilerim...

viranufuk

viranufuk

Üye
hocam odinden yüklesene niye kiesten bekliyosun ki ben teli alalı 3 hafta oldu nerseyse 20 sfer rom atmışım odinden hiç bi şey de olmaz yok ill ben bekliyecem diyoan sen bilirsin kg1-kg2-kg3 bunlar 2.3.4 sürümleri bilgin olsun

BASKANCIHAN

BASKANCIHAN

Üye
    Konu Sahibi
hocam odinden yüklesene niye kiesten bekliyosun ki ben teli alalı 3 hafta oldu nerseyse 20 sfer rom atmışım odinden hiç bi şey de olmaz yok ill ben bekliyecem diyoan sen bilirsin kg1-kg2-kg3 bunlar 2.3.4 sürümleri bilgin olsun

kardeş odinle sakat iş diyorlar imei nde problem yapıyor benimde başıma geldi sen sorun yaşamadın mı?nasıl yaptın veya yapıyorsun benide bilgilendirirsen sevinirim şimdiden klavyene sağlık...

şazenuş

şazenuş

Üye
sakat makat değil kardeş.bende hergün bir rom deniyorum.korkma ya .

BASKANCIHAN

BASKANCIHAN

Üye
    Konu Sahibi
sakat makat değil kardeş.bende hergün bir rom deniyorum.korkma ya .

kardeş 2.3.4 yazılımından örnek veriyorum 2.3.3.veya 2.2.2 ye düştünmü yoksa hep 2.3.4 yazılımlarınımı yüklüyorsun kg1 kg2 kg3 ben heralde yazılım düşürdüm büyük ihtimalle o yüzden oldu sabit kalmak gerekiyor heralde 2.3.4 attınmı hep o yazılımla alakalı romları atacaksın yanılmıyorsam bir yardımcı olursan sevinirim...ilgilendiğin için şimdiden teşekkür ederim...

uppset

Üye
efs dosyasını yedekleeğer sorun olursa geri yüklersin

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt