Samsung Galaxy On5 SM-G550T1 Metro PCS Orjinal Fm Radyo Dosyası

Sponsorlu Bağlantılar

anıl çetin

Üye
    Konu Sahibi
Samsung Galaxy On5 SM-G550T1 Metro PCS Orjinal Fm Radyo Dosyası
telefonda fm çipi mevcut orjinal radyo uygulaması nasıl yükleyebilirim?

Son düzenleme:

Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
IMEI konusunda yardımcı olamayız yasaktır, diğer dosyalar için konu açık kalabilir.

Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
uygulama yüklenemedi hatası verdi
Bu sistem dosyası olduğu için root atıp sistem uygulaması haline getirmeniz gereklidir.
Veya spirit fm ve nextradio uygulamalarını deneyin şebeke yada internet olmadan radyo deneyimi sağlayan uygulamalardır eğer çalışırlarsa.

anıl çetin

Üye
    Konu Sahibi
Bu sistem dosyası olduğu için root atıp sistem uygulaması haline getirmeniz gereklidir.
Veya spirit fm ve nextradio uygulamalarını deneyin şebeke yada internet olmadan radyo deneyimi sağlayan uygulamalardır eğer çalışırlarsa.
root atıldı da var da sistem uygulaması nasıl yapacağız?

anıl çetin

Üye
    Konu Sahibi
next radio çalışıyor da o da frekansları yanlış gösteriyo mesela istanbul fm 88.6 bu program 88.7 gösteriyor ve ses arada kısılıyor iyi çekmiyor orjinal uygulama olursa daha iyi olur kayıt özelliği de var orjinal uygulamada

Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
next radio çalışıyor da o da frekansları yanlış gösteriyo mesela istanbul fm 88.6 bu program 88.7 gösteriyor ve ses arada kısılıyor iyi çekmiyor orjinal uygulama olursa daha iyi olur kayıt özelliği de var orjinal uygulamada

apk dosyasını kopyala;

basılı tutup kopyala :D fazla cekmisim neyse :)

en üstte ... var ona basınca geri klasöre geliyor öyle gelip system ardından app klasörüne gir ve üstte mount r w olan yere bas r/o olacak
sonra paste de

ardından programa basılı tutup permissions a tıkla

resimdeki gibi ayarla ok de cihazı yeniden başlat tamamdır

Bu mesajda anlatılmaktadır. Root explorer işinizi görecektir.

anıl çetin

Üye
    Konu Sahibi
Samsung Radio 1.0.apk yi nasıl sistem uygulaması yapabilirim?
uygulamaya basılı tutup change owner deyince şöyle bişey geliyo ne yapmam lazım?

demin yanlış yere basmışım anlatılanlar gibi permission dan ayarları yaptım ama açtığım zaman fm radyo durduruldu hatası alıyorum
android sürümü uyumsuz oluyo galiba

Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
Samsung Radio 1.0.apk yi nasıl sistem uygulaması yapabilirim?
uygulamaya basılı tutup change owner deyince şöyle bişey geliyo ne yapmam lazım?

demin yanlış yere basmışım anlatılanlar gibi permission dan ayarları yaptım ama açtığım zaman fm radyo durduruldu hatası alıyorum

android sürümü uyumsuz oluyo galiba
Muhtemelen android sürümünden kaynaklı olmalı. Aynı android sürümüne sahip bir cihazdan apk dosyasını almanız gerekiyor yada içerisinde fm radyo uygulaması olan bir stock yazılımı indirip içinden de aynı dosyaya ulaşabilirsiniz. Başka bir çözüm yolu aklıma gelmiyor.

anıl çetin

Üye
    Konu Sahibi
internette araştırdım 6.0.1 samsung cihaza aitfm radyo apksı bulamadım başka telefonların uygulamalarını denedğimde gene çalışmıyor