Samsung Galaxy Note'a ICS güncelleştirmesi!


Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
ANIL

ANIL

Admin
AT&T Samsung Galaxy Note'a Ice Cream Sandwich güncellemesi getiriyor. 5.3 inç ekrana sahip Galaxy Note Gingerbread işletim sistemi kullanıyor. Şimdi ise bu cihazın ICS'e güncelleştirilme zamanı geldi.

Görünüm olarak çok bir farklılık söz konusu olmayacak. NFC desteği bulunan telefonun Android Beam ile tanışması gerçekleşecek. Yeni sistemle ayarlarda bazı değişiklikler olacak. Aynı zamanda Samsung TouchWiz ara yüzünü değiştirmeyecek. Ancak yeni bir görünüm kazandırmış Samsung buna Premium Suite adını veriyor.

Peki Galaxy Note'da yeni neler var?Premium Suit S Note ve My Story uygulamaları içerecek, tabi ki Google Play yine devam edecek. Bu güncelleştirme Android 4.0 ile birlikte Samsung üzerinden gelişiyor.S Note uygulamasında artık PDF kayıt yapabilecek aynı zamanda notlarınıza fotoğraf, harita, video ve dosya eklemesi yapabileceksiniz. Galaxy'nin bu büyük üyesindeki yeni gelişmeler oldukça ilham verici görünüyor.Bu gelişmelerin son zamanlarda haberi gelmeye başlayan Galaxy Note 2 için de ipuçları verdiğini söyleyebiliriz. Shape Match diğer bir özellik. S Pen ile bir diyagram çiziyorsunuz ve uygulama dairelerinizi tamamlıyor, çizgilerinize grafik görünümü kazandırıyor. Ancak kare yada dörtgenlerde o kadar başarılı olduğu söylenemez.S Note ve Menü tuşundaki değişikliklere ek olarak aynı zamanda sesinizi kaydederek de not oluşturabiliyorsunuz.Son olarak Samsung Galaxy Note bazı standart gelişmeler getiriyor, örneğin Android Beam. Galaxy Note Android 4.0 versiyonu iyi bir şekilde karşılamış görünüyor.

(teknolojioku)
 


MasteLaa

MasteLaa

Üye
Pek bir değişim olmayacak ama sanki biraz geç geliyor :) Paylaşım için teşekkürler :)
 

android_hack

Üye
Cokdan geldi
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt