SAMSUNG GALAXY NOTE 4 KULLANICI KULÜBÜ

Sponsorlu Bağlantılar

sevince1971

Üye

destek beklıyoruz arkadaslar Samsung Turkıye yi uyandırmak ıcın

karakartal44

karakartal44

Üye
Arkadaşlar günaydınlar.
Note 4 yeni güncelleme telefonumuza gelmiştir. Herkese hayırlı olsun.

SM-N910C cihazımdan gönderildi

• Beğen
Tepkiler: teknolojibaronu
kartal2378

kartal2378

Üye
Note 4 zamanını doldurdu artık arkadaşlar. Bende bu kadar sorunlu telefon görmedim. Şebeke sorunundan tutunda anakart arızasına kadar. Ilk 6 ay sıkıntısızdı. Şimdi bir sürü sıkıntısı var. Kamerasında yeşil mavi kırmızı çizgiler çıkıyordu değiştirmişlerdi az önce aynı sorun yine belirdi. Amoled yanığı denilen şey var. Servisi berbat ötesi resmen.. artık samsung almam. Bu konuda apple gerçekten iyiymiş bunu anladım. Arkadaşın 5s i bozuldu ilk götürmesinde değişim yaptılar..

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
ben dediklerinize katilmiyorum,gm5 plus yapmissiniz nerdeyse telefonu [emoji11]

• Beğen
Tepkiler: FK5896 ve karakartal44
FK5896

FK5896

Üye
ben dediklerinize katilmiyorum,gm5 plus yapmissiniz nerdeyse telefonu [emoji11]

Donanım olarak iyi cihaz ancak sürekli sorun çıkartıyordu. Onu da geçtim, servisi berbat. Bir yerini yapıp diğer yerini bozuyorlardı. En basiti ekranı bile düzgün yapıştıramıyorlardı. ( bu çok önemli ). Bir gün servisin yolunu tutarsanız anlarsınız. Ve de biraz eskidi artık. Bence 5.0.1 deyken daha hızlı çalışıyordu. Mesela 5.1.1 de yazılımsal hatalar vardı. Bir ara sensörler düzgün çalışmıyordu ve telefonla yan çektiğim fotolar bilgisayarda dik çıkıyordu (win 7) bu sorun 6.0.1 de devam ediyordu en son. Bu donanımsal ve yazılımsal sorunları yüzünden telefondan soğudum.
Bunlar dışında hâla iyi cihaz. Hakkını yiyemem. [emoji4]

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

karakartal44

karakartal44

Üye
Arkadaşlar günaydınlar.
Beklenen Şubat güncellemesi gelmiştir. Bilginize.

SM-N910C cihazımdan gönderildi

_ardaa

_ardaa

Üye
Bundan sonra görebileceğimiz tek güncelleme güvenlik güncellemesi olacak ona da gerek yok bence artık. Bir şey optimize ettikleri yok nasıl olsa.

furkanhoca

furkanhoca

Üye
Arkadaşlar,ekran kilidi şifre ile güvence altına alındı. Ama şifreyi unuttum. İşin ilginç yanı telefonun ekran kilidi açıkken başıma gelmesi. Yani ekran kilidi koymaya çalıştığımda bu şifreyi istiyor. Telefonum note 4. Fikri olan var mı arkadaşlar?

kaannnnn

Üye
Arkadaşlar note 4 telefonum pc ye bağlayınca şarj oluyor ama pc görmüyor bağlantı sesi çıkarmıyor ama şarj oluyor.kablo sağlam başka note 4 takıyorum tanıyor.download modunda odin görüyor ve pc ses çıkarıyor.Bu sorunla ilgili ne yapılabilir sizce..

karakartal44

karakartal44

Üye
Haziran güvenlik güncellemesi gelmiştir. Hayırlı olsun.

furkanhoca

furkanhoca

Üye
Arkadaşlar note 4 sahibiyim. Telefon %30-35te iken birden kapanıyor. Geri açınca bazen kaldığı yerden devam ediyor. Bazen de %0 diyip kapanıyor. Bir de %80 şarja gelince şarj alıyor göstermesine rağmen şarj almıyor . Sarjda çekip geri takınca devam ediyor. Sorun bataryada mi yoksa yazılım da mı sizce

karakartal44

karakartal44

Üye
Arkadaşlar note 4 sahibiyim. Telefon %30-35te iken birden kapanıyor. Geri açınca bazen kaldığı yerden devam ediyor. Bazen de %0 diyip kapanıyor. Bir de %80 şarja gelince şarj alıyor göstermesine rağmen şarj almıyor . Sarjda çekip geri takınca devam ediyor. Sorun bataryada mi yoksa yazılım da mı sizce

Bence batarya. Yeni bir batarya alma zamanınız gelmiş.

Bab-ı Umut

Bab-ı Umut

Üye

Eğer yazılım ile uğraşmadan, direk yeni bir batarya almak istersen, telefoncuya durumu anlat, aynı durum yine devam ederse, bataryanı geri getirecem diye ona söyle. Kabul ederse onun insanlığındandır. Allah razı olsun dersin ona. Batarya değişimi tek başına çözüm olursa zaten gitmezsin kullanırsın aldığını.

Yada, orjinal stock room yükleyip yeni room yükledikten sonra duruma bir kaç gün bakarsın.

furkanhoca

furkanhoca

Üye
Telefon agirlasinca hard Reset attım. Ama şarj sorunu devam etti. Yetkili servisten orjinal batarya alacağım. En kötü ihtimal sorun bataryada değilse de denemiş olurum

• Beğen
Tepkiler: karakartal44
kartal2378

kartal2378

Üye
galiba güvenlik güncellemesi desteği bitti note4 ün

Jelly Beanci

Jelly Beanci

Üye
Bataryayı eğer garantisi varsa servise telefon ile birlikte gösterin.
Eğer garantisi yoksa ya da sevisler vs uğraşmak istemiyorsanız
gidip 80-90tl ye sıfır pil alıp telefonunuzu kullanmaya devam edebilirsiniz.

furkanhoca

furkanhoca

Üye
Bataryayı eğer garantisi varsa servise telefon ile birlikte gösterin.
Eğer garantisi yoksa ya da sevisler vs uğraşmak istemiyorsanız
gidip 80-90tl ye sıfır pil alıp telefonunuzu kullanmaya devam edebilirsiniz.

Telefonun garantisi yok. 3.5 yıl oluyor telefonu alalı. Tam orjinal ( yani ilk aldigim hali ile ) bataryası nereden alabilirim?

Jelly Beanci

Jelly Beanci

Üye
Telefonun garantisi yok. 3.5 yıl oluyor telefonu alalı. Tam orjinal ( yani ilk aldigim hali ile ) bataryası nereden alabilirim?

Güvenilir Elektro Marketlerden veya Kendi servisinden elden alabilirsiniz

internettekilerin Sahte olma ihtimali neredeyse 50% onun için tavsiye etmiyorum pil alırken e-ticareti

• Beğen
Tepkiler: Bab-ı Umut
furkanhoca

furkanhoca

Üye
Başarı dan almayi düşünüyorum

AHKE

AHKE

Üye
sorun batarya da değiştirir iseniz sorun düzelir media markt 110 TL falan satılıyor
Banada öyle geliyor note 4 için güvenlik güncellemesini kestiler büyük ihtimal

furkanhoca

furkanhoca

Üye
Teknosa ya baktım 129 tl.

Üst Alt