Samsung Galaxy Note 3 TWRP yükleme ((RESİMLİ))

Sponsorlu Bağlantılar

teknolojibaronu

teknolojibaronu

Üye
    Konu Sahibi
Samsung Galaxy Note 3 TWRP yükleme ((RESİMLİ))
Merhaba arkadaşlar daha önceden cwm nin nasıl yüklendiğini anlatmıştım. Bu konudada kullanımı daha kolay olan bir başka recovery olan twrp yi anlatacağım. Burada paylaşacağım twrp android 4.4.2 için olandır. TWRP den root yaparsanız olmayacaktır çünkü 4.4.2 ile illaki odinden yapmanız gerekiyor. Hadi başlayalım.
1-) Pc nizde KİES veya SAMSUNG USB driverları yüklü olmalı.
KİES=
Samsung Driverları=
2-)Cihazınızda SES KISMA+MENÜ TUŞU+ GÜÇ TUŞUNA basılı tutun uyarı gelecek burada ise SES ARTTIRMAYA basın!
3-)ODİN 3.09 u indirin:
TWRP yi İNDİRİN=

4-)Herşey tamam artık STARTA basabilrisiniz.

GÖRSEL ANLATIM

Konu güncellendi.

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: mc_307

mc_307

mc_307

Üye
çok sağolun , rootlu note 3 n9000Q telefonumu unroot yapmak isterken, firware... kies ... tarzı bişeyler geldi telefon açılmaz olmuştu. bu dosyayı odinle yükledim anında telefon açıldı ve eskı haliyle...

• Beğen
Tepkiler: B.A.R.O.N
teknolojibaronu

teknolojibaronu

Üye
    Konu Sahibi
çok sağolun , rootlu note 3 n9000Q telefonumu unroot yapmak isterken, firware... kies ... tarzı bişeyler geldi telefon açılmaz olmuştu. bu dosyayı odinle yükledim anında telefon açıldı ve eskı haliyle...
Rica ederim. Yardımcı olabildiğime sevindim :)

mc_307

mc_307

Üye
Peki , bu model için telefonumdan bişey silinmeden unroot nasıl yapabilirim. Ve bu sayacları nasıl sıfırlarım. Güncelleme denetleyince cihaz modifiyeli diyor . Bundan kurtulmak istiyorum ama telefon silinmeden. Nasıl yapmalıyım..

mc_307

mc_307

Üye
o sayacın sıfırlanması güncellemeyi açacak mı şimdi hemen deneyeceğim.. sanırım hiç bir dosya silinnmiyor..

teknolojibaronu

teknolojibaronu

Üye
    Konu Sahibi
o sayacın sıfırlanması güncellemeyi açacak mı şimdi hemen deneyeceğim.. sanırım hiç bir dosya silinnmiyor..
Evet güncellemeyi açacak rootda gidecek. Wipe data yapman lazım yani sıfırlaman lazım. Başka çaresi yok yedek almadan işe girişme derim. :oke:

mc_307

mc_307

Üye
Bende tam yapacaktım :)
Ordaki dosyayi odinle yükleyip, bootloader yapmayacaktım. O sayede düzelir sanmıştım. Yani dosyalar silinmeden güncellemeyi açmak.
Birde orjinal tr firmware nerden bulabiliriz. 9000Q için

teknolojibaronu

teknolojibaronu

Üye
    Konu Sahibi
Bende tam yapacaktım :)
Ordaki dosyayi odinle yükleyip, bootloader yapmayacaktım. O sayede düzelir sanmıştım. Yani dosyalar silinmeden güncellemeyi açmak.
Birde orjinal tr firmware nerden bulabiliriz. 9000Q için
sammobile/firmware
Bölümünde SM-N9000Q diye arat çıkar

mc_307

mc_307

Üye
Üyelik mi istiyor bir türlü indiremedin. Sizin üyeliğiniz varsa linki burdan verebilirmisiniz

teknolojibaronu

teknolojibaronu

Üye
    Konu Sahibi
Üyelik mi istiyor bir türlü indiremedin. Sizin üyeliğiniz varsa linki burdan verebilirmisiniz
Benimde vardı ban yedim :D üyelik açmak tam bir kriz uzun vaktin varsa uğraşmak en iyisi :(

barda06

Üye
selam hocam birşey sorcam bende j1 mini var ama şifre var twprmenü y üklemek istiyorumnasıl yükleyebilirim içinde almam gereken bilgiler varda

Üst Alt