Samsung Galaxy Note 3 Kullanıcı Kulübü

Sponsorlu Bağlantılar

helppo

helppo

Üye

Bu linkten N9005 L09A08 #738 for 5.0.X bunu indirin.

AryaMod V8.3 de bu Kernel efsanedir benim için. Kernel kurunca bir Synapse uygulaması gelecek resimde ki gibi hızlı şarjı aktif etmen gerekiyor. Normal hızlı şarjdan bile hızlı eder.

Note 3 N9005 LTE cihazımdan Tapatalk ile gönderildi
Kardeşim allah işini gücünü rast getirsin seviyorum sizleri
AryaMod yapımcısı Note 7 Port üzerinde çalışıyormuş. Yakın zamanda yayınlanır.

nedense port note 7 sevmedim karışık gibi geldi bana

Koradam

Üye
AryaMod yapımcısı Note 7 Port üzerinde çalışıyormuş. Yakın zamanda yayınlanır.

Bugün yayınlandı. Aryamod V9 5.0.x kullanacağım bir süre bu tarz romlar iyice kararlı hale gelene kadar.

Sarangni

Sarangni

Üye
Bugün yayınlandı. Aryamod V9 5.0.x kullanacağım bir süre bu tarz romlar iyice kararlı hale gelene kadar.
Bugün deneyeceğim bakalım, AryaMod olduğu için beklenti de yüksek oluyor haliyle. Şu anda AryaMod S7 Port devam ediyorum. Bence şu anda en iyi 6.0.1 tabanlı rom.

Koradam

Üye
Bugün deneyeceğim bakalım, AryaMod olduğu için beklenti de yüksek oluyor haliyle. Şu anda AryaMod S7 Port devam ediyorum. Bence şu anda en iyi 6.0.1 tabanlı rom.

AryaMod V9.0 bende açılmıyor maalesef tam dokunmatik ışıklar yanıyor telefon rest atıyor

Sarangni

Sarangni

Üye
AryaMod V9.0 bende açılmıyor maalesef tam dokunmatik ışıklar yanıyor telefon rest atıyor
AryaMod V9.0 kurdum sorun çıkmamıştı ama V8.3 bana daha iyi geldi açıkçası. V9 da batarya tüketimi daha fazla gibi. Ayrıca Phornasis, AryaMod 5.11 ve 6.0.1 sürümlerden sonra 5.0.X sürüm çok da keyif vermiyor açıkçası.

Son düzenleme:
helppo

helppo

Üye
AryaMod V9.0 kurdum sorun çıkmamıştı ama V8.3 bana daha iyi geldi açıkçası. V9 da batarya tüketimi daha fazla gibi. Ayrıca Phornasis, AryaMod 5.11 ve 6.0.1 sürümlerden sonra 5.0.X sürüm çok da keyif veriyor açıkçası.

Verdiğin link Flash lazım ama telefon uzun süre Samsung yazısında kaldı iki kere üç kere attığım halde kuramadım ters giden ne olduğunu anlayamadım

Sarangni

Sarangni

Üye
Verdiğin link Flash lazım ama telefon uzun süre Samsung yazısında kaldı iki kere üç kere attığım halde kuramadım ters giden ne olduğunu anlayamadım
Normal bir sıkıntı olmaması lazım. Şu linkten indirebilirsiniz.

ANDROID 5.0.x ONLY !!!!

N9005 L09A08 #738 for 5.0.X bu sürümü indirip AryaMod V8.3 de deneyin sorun çıkmaması gerekiyor.

murattkn3

Üye
Samsung j2 ses nasıl yükseltilir.bilen varsa cevap lütfen

Sarangni

Sarangni

Üye
AryaMod Note 7 Port, şu ana kadar olsukça iyi diyor. Phornasis Note 7 de aldığım hataların hiç birini almadım şu ana kadar. İlk sürüm için oldukça tatmin edici.

Koradam

Üye
AryaMod Note 7 Port, şu ana kadar olsukça iyi diyor. Phornasis Note 7 de aldığım hataların hiç birini almadım şu ana kadar. İlk sürüm için oldukça tatmin edici.

RAM konusunda nasıl peki ?

Sarangni

Sarangni

Üye
Normal kullanım şartlarında ?
Normal kullanım da zaten. Uygulama fazla açınca ram kullanımı da artıyor ama yavaşlama olmuyor.

helppo

helppo

Üye
Ben epey süre için aryamod v8 3 kullanacama hataları şimdilik hesap makinesi batarya uzun gitmiyor yavaş şarjı sarangni kardeş verdiğin iki link kernelleri yükleyemedim acaba v8 3ün sürümü 6 0 1 olduğu için mi kerneller biri 5 1 1 diğeri 5 0 1 ondanmıdır bilmem neyse senin canın sağolsun sarangni

Sarangni

Sarangni

Üye
AryaMod V8.3, 5.0.x sürümü. Benim verdiğim linklerden 5.0.X sürümlerinden N9005 olanı indirip kurmanız gerekiyor. Ben sürekli bunları kurdum hiçte sorun ile karşılaşmadım.

helppo

helppo

Üye
AryaMod V8.3, 5.0.x sürümü. Benim verdiğim linklerden 5.0.X sürümlerinden N9005 olanı indirip kurmanız gerekiyor. Ben sürekli bunları kurdum hiçte sorun ile karşılaşmadım.

Allah Allah demek benim tel da sorun olabilir neyse canın sağolsun flaşaldıktan sonra çok uzun süre beklediniz hiç ben yarım saati geçip açılmadı

Sarangni

Sarangni

Üye
Allah Allah demek benim tel da sorun olabilir neyse canın sağolsun flaşaldıktan sonra çok uzun süre beklediniz hiç ben yarım saati geçip açılmadı
Bir kernel daha var. Müsait olunca onu atarım.

• Beğen
Tepkiler: helppo

Koradam

Üye
AryaMod ROM Note7 Port roma geçtiğimiz günlerde güncelleme gelmiş rom daha da güzel olmuş ayrıca always on düzgün çalışıyor :bigstar:

Sarangni

Sarangni

Üye
Bir kernel daha var. Müsait olunca onu atarım.

Kernelin ismi idlekernel ama sitesi açılmıyor, benim elimde de yok maalesef.

AryaMod Note 7 Port V2 oldukça iyi durumda. Gayet güzel olmuş.

Üst Alt