Samsung Galaxy J7 Kullanıcıları Kulübü + Yardım & Destek

Sponsorlu Bağlantılar

KomiserMemoli_12

KomiserMemoli_12

Üye
    Konu Sahibi
Samsung Galaxy J7 Kullanıcıları Kulübü + Yardım & Destek
Herkes kulüp açıyor bizde açalım dedik. :) Galaxy J7 kullanan arkadaşları bir arada toplamak ve her türlü sorunlarına elimden geldiğince yardım etmek için bu kulübü açıyorum. Telefonu kullanan arkadaşlardan görüşlerini bildirmelerini rica ediyorum. İlerleyen günlerde J7 ile ilgili detaylı bir paylaşımda da bulunacağım buradan. Şimdilik bu kadar hadi J7 kullanıcıları her türlü sorunlarınız için elimden geleni yapmaya hazırım.

Silinen Üye 325954

Silinen Üye 325954

Kapalı Hesap
beni de kulübe ekleyin telefonum galaxy j7 beyaz

KomiserMemoli_12

KomiserMemoli_12

Üye
    Konu Sahibi
Şu ana kadar bir kişi geldi konuya yazı yazdı. Detaylı bir yazı hazırlayacaktım ancak ilgisizlikten dolayı o yazıdan vaz geçtim. Kulübe üyeliğiniz onaylanmıştır.

onrgcr

onrgcr

Üye
j7 prime cihazıma hindistan nougat romunu yüklüyorum odin ile yalnız userdata bölümüne kadar seriydi ama orada durdu. yarım saattir userdata bölümünde ve telefon ekranında do not off target yazıyor. bende bağlantıyı koparmadım ne yapmalıyım bu kadar uzun sürmemeli?

KomiserMemoli_12

KomiserMemoli_12

Üye
j7 prime cihazıma hindistan nougat romunu yüklüyorum odin ile yalnız userdata bölümüne kadar seriydi ama orada durdu. yarım saattir userdata bölümünde ve telefon ekranında do not off target yazıyor. bende bağlantıyı koparmadım ne yapmalıyım bu kadar uzun sürmemeli?
Kusura bakma ama yardımcı olamayacağım. Samsung smart switch ile sıfır kurulum yapmayı dene. Benim profilime gir ordan benim açtığım konuyu bul ve dene. Download moduna alabilirsen telefonu her türlü güncel orjinal yazılımı kurabilirsin. Benim telefon j7 2015. Prime değil. Smart switch ile yazılım kuramazsan yapabileceğim başka bir şey yok. J7 lere custom rom yok zaten. Bir iki tane var ama onlarda stabil değil.

• Beğen
Tepkiler: onrgcr
Bab-ı Umut

Bab-ı Umut

Üye
Dün Samsung J7 Prime 32 GB aldım. Siyah renkli hazır Naugat Android sürümü 7.0 yüklüdür. Gayet memnunum. Son derece hızlı stabil görünüyor.

En fazla hoşuma giden şey de, menü tuşunun olmayışı. ayarlardan menü tuşu ana ekrana getirilebilir tabiki ama böyle daha şık gibi bana. ekranı yukarı kaydır, menü tuşu, tekrar yukarı veya aşağı kaydır al sana ana ekran.

Üst Alt