Samsung Galaxy J6 Plus Root Atma ve TWRP Yükleme

Sponsorlu Bağlantılar

Buğra

Buğra

Admin
    Konu Sahibi
Samsung Galaxy J6 Plus Root Atma ve TWRP Yükleme
Şuanda Türkiye pazarında 1200 Türk Lirası civarında bir fiyat etiketi ile satılan Samsung Galaxy J6 Plus modeli diğer birçok Galaxy J serisi gibi ülkemizde popüler olan telefon modellerinden bir tanesi olarak dikkat çekiyor. Uygun fiyata Samsung kalitesi arayan müşterilerin en çok tercih ettiği modellerden olan Galaxy J6 Plus için sizlere bazı konularda bilgiler vereceğim.

Bu konuda Galaxy J6 Plus root atma ve Galaxy J6 Plus twrp yükleme işlemlerinin nasıl yapılacağını kısaca göstereceğim. Öncelikle telefonunuzun yedeğini alın. BURAYA tıklayarak odin programını bilgisayarınıza indirin ve yükleyin. Bu işlemlerin ardından telefonda meydana gelebilecek herhangi bir sorundan ben veya maxicep.com sorumlu değildir. Bu işlemler telefonunuzu garanti kapsamı dışında bırakacaktır.

Samsung Galaxy J6 Plus TWRP Yükleme

tıklayın ve J6 Plus twrp dosyasını indirerek bilgisayarda herhangi bir klasörün içine atın. Telefonunuzun ayarlar menüsüne girin ve telefon hakkında kısmından derleme numarası yazısına 6-7 defa üst üste basın. Sonrasında geliştirici seçenekleri menüsünü açın ve oradan oem kilit açma ile birlikte usb hata ayıklama özelliklerini aktif hale getirin. Ardından telefonu kapatın. Ses kısma + güç butonlarına basılı tutun ve uyarı gelirse ses açma butonuna basın. Download mod açıkken telefonu kablo ile bilgisayara bağlayın ve odin programını çalıştırın.
Ekli resimleri görüntülemek için kayıt olmalısınız

Option kısmını yukarıdaki gibi yapın ve ardından AP butonuna basarak indirmiş olduğunuz Galaxy J6 Plus twrp dosyasını seçin. Sonrasında start butonuna basın. Yükleme işlemi bittikten sonra telefonunuzu yeniden başlatın. Galaxy J6 Plus twrp yükleme işlemi başarıyla bitmiştir.
Ekli resimleri görüntülemek için kayıt olmalısınız

Samsung Galaxy J6 Plus Root Atma

Yukarıdaki işlemi yapıp twrp recovery dosyasını yükledikten sonra ilk olarak tıklayın ve sonra tıklayarak bu iki dosyayı indirin ve telefonunuzun içerisine atın. Galaxy J6 Plus root atma için gerekli olan dosyaları şimdi yüklemeniz gerekecek. Telefonunuzu tamamen kapatın. Ses açma + güç butonlarına aynı anda basılı tutun ve twrp recovery menüsünü açın. Sonrasında Install kısmına gelerek daha önceden indirmiş olduğunu no verity dosyasını seçin ve yükleyin. Sonra magisk 19 dosyasını seçerek yükleyin. Yüklemelerin ardından telefonunuzu yeniden başlatın. Galaxy J6 Plus root işlemi bitmiştir.

Ekli dosyalar

• Beğen
Tepkiler: Eren Değerli

MSF50

Üye
Twrp başarılı bir şekilde yüklüyorum ama ses açma + power butonuna basınca twrp recovery sayfası açılmıyor

Buğra

Buğra

Admin
    Konu Sahibi
Twrp başarılı bir şekilde yüklüyorum ama ses açma + power butonuna basınca twrp recovery sayfası açılmıyor
ses açma + power ile giriliyor normal recovery moduna. Telefon tamamen kapalıyken ses açma + güç tuşlarına aynı anda basılı tutun bir süre. Ekrana ne geliyor ?

MSF50

Üye
ses açma + power ile giriliyor normal recovery moduna. Telefon tamamen kapalıyken ses açma + güç tuşlarına aynı anda basılı tutun bir süre. Ekrana ne geliyor ?
Odinden oto reseti kapatıp ses kısmayla yeniden başlattım ekran siyah olunca ses açma ile powere bastım oldu. Sanırım oto reset yapınca siliyor

• Beğen
Tepkiler: Buğra

kemal6125

Üye
usta nediysen aynısını yaptım sonra root checher kullandım ama root yok diyor?

shabbaros

Üye
Android 10 için geçerlimi telefon güncelleme aldı da
,

Üst Alt