Samsung galaxy gio oyun video inceleme ;)

Sponsorlu Bağlantılar

turancen

turancen

Üye
    Konu Sahibi
Samsung galaxy gio oyun video inceleme ;)
Video bana aittir, video da görünen bütün oyunlar telefonda çalışıyor şüpheniz olmasın, açmayan tel olursa, bilinki, ya uyumlu dosya yok yada telefonu etkileyecek program yüklemişsinizdir. Selametle kalın

VİDEO 1

[video=youtube;JTsFybiXDTs]http://www.youtube.com/watch?v=JTsFybiXDTs[/video]

VİDEO 2

[video=http://www.youtube.com/watch?v=PxZSxxNw35s[/video]

• Beğen
Tepkiler: mode01

Keş Remzi

Keş Remzi

Üye
Konuyla alakasız bir soru olacak abi senin parmağın küçük kalın niye öyle ?

turancen

turancen

Üye
    Konu Sahibi
Ben engelliyim ondan olmasın kardeş.

erhangun84

erhangun84

Üye
teşekkürler turancen sen dh deki hayalcisin değilmi ben oradan indirdim ama daha deneyemedim telefon tamirden gelince deneyeceğim inşallah

turancen

turancen

Üye
    Konu Sahibi
Evet dh deki hayalci benim , sağol iyi oyunlar dilerim :ehe

recex

Üye
bendede galaxy gio var ama nfs shifti açmıyo oyunun dosyalarını paylaşabilirmisin?

Kefelon

Üye
süpersin kardeş peki bu oyunlar galaxy acedede çalışırmı? tahminimce çalışır ama bide sana sorim

turancen

turancen

Üye
    Konu Sahibi
Galaxy gio ve ace, lg optimus one için, 320x480 çözünürlük destekleyen tüm telefonlar için, OYUN VE PROGRAM

----------Eklendi @ 14:07:27 ---------- Yazıldı @ 14:04:45 ----------

Pardon yanlış yazdım doğrusu bu :ah

Galaxy gio ve ace, lg optimus one için, 320x480 çözünürlük destekleyen tüm telefonlar için, OYUN VE PROGRAM :oke:

>>>>> <<<<<

turancen

turancen

Üye
    Konu Sahibi
Yeni oyunlar eklenmiştir bilginize, :oke:

umutku84

umutku84

Üye
paylasim icin saol ama nsf shifti indirdim 150mblk bi kurulum gerekiyo galiba yuklenirkende hata veriyo bu oyunlarini paylasabilirmisin acaba

61semih

61semih

Üye
evet hayalci arkadasım donanımh.den takıp edıyorum sureklı konuyu cok guzel programlar var senın sayfanda :oke: ama bu forum daha derlı toplu gelıyor bana sırf arayuzunden dolayo maxıcepteyım,fakat urun ınceleme konusundada dh ın ustune yok yahu

turancen

turancen

Üye
    Konu Sahibi
Linkler uçtu videoların çoğu sildim, 6 yıl sonra konu yine hortladı açıldı, rica etsem konumu silermisiniz

Üst Alt