|| Samsung Galaxy GIO kullananlar buraya bir baksın

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
lgkg300

lgkg300

Üye
    Konu Sahibi
|| Samsung Galaxy GIO kullananlar buraya bir baksın
Sevgili maxidaslar çok sevdiğim birine galaxy gio alacağım. Bu telefonu kullanan arkadaşlar! Lütfen herkes kendince bu telefonun eksisini ve artısını belirtebilir mi? Bir fikir vermesi açısından sizlerin değerli yorumlarınız bekliyorum.

karasovalye811

Üye
bu arada ben de gio kullanıyorum gerçekten almanı tavsiye ederim 800mhz işlemci var ama overclock yapabiliyosun 960 civarı oluyor fazlası res atar hatta ana kartı yakarsın :D

Sertug1991

Sertug1991

Üye
hd oyunlar ve armv6 dışında iyi

lgkg300

lgkg300

Üye
    Konu Sahibi
sen ne diyosun ya sana ne içiriyolar :D

bu arada ben de gio kullanıyorum gerçekten almanı tavsiye ederim 800mhz işlemci var ama overclock yapabiliyosun 960 civarı oluyor fazlası res atar hatta ana kartı yakarsın :D

Teşekkürler yorum için. 800 iyi overclock yapmaya gerek yok

---------- Eklendi @ 13:29:12 ---------- Yazıldı @ 13:27:50 ----------

hd oyunlar ve armv6 dışında iyi

Teşekkürler, önemli olan şarj ve kamera. Kameranın kötü olduğu söyleniyor, o kadar kötü mü

femtv

Üye
yok be kamerda netleştirici var . Yani 20 tane fotoğraf çekiyor. En netini ekrana koyuyor. Ordan eposta ile havaya yansıtıyor gôrüntüyü

Sarangni

Sarangni

Üye
Bu aşamadan sonra Galaxy Gio'ya yatırım yapmak çok akıllıca gelmiyor. Maddi durum nedir bilmiyorum biraz daha para vererek daha iyi bir cihaz alabilirsiniz. Gio sınıfının en iyi telefonlardan birisidir ama artık eskidi. Birçok aşamada birkaç ay sonra destek alamacayacaktır. Kendim Gio kullanıyorum. Ben aldığımda çok popüler bir cihazdı ama şu anda almayın derim.

61semih

61semih

Üye
kamerası 3,2 mp lik makeralar arasında en iyilerinden özellikle makro çekimleri çok iyi tabiki aydınlık ortamlarda.
oyun ve uygulama konusunda sıkıntı olmuyor.tabiki hd oyunların çoğu yok fakat bazıları prot ediliyor hd dışındaki oyunlarda tatmin edici
suanda bendeki oyunları sıralarsam
angrybirds space
defender 2
colesseum
cut the pope
dh reloade
draw
nba jam
laser wars
gunman clive
person
six guns
squibble
beans quest
unicron dash
mega jump
farm invasion
solitaire

artı yönleri şarjı diğer akıllı telefonlara oranla iyi
ekran çözünürlüğü boyutlarına göre iyi
kaçkere düşürmeme rağmen hiçbir sıkıntı olmadı.2.3.6 resmi güncellemesi geldi
internet performansı 450tl lik telefonlar arasında en iyisi

eksi yönü ise flash player de sıkıntı olabiliyor

kısacası fiyatına göre çok iyi bir telefon.eğer daha fazla para veremiyecekseniz tavsite ederim

jr01

Üye
eksi yönü kamera video çekiminin kalitesiz olması ve karanlıkta kalitesiz resim çekimi yapmasıdır birde abode flash player desteklemediği için mesela facebook oyunları oynayamazsın. Ama hd dizi izle gibi uygulamalar sayesinde dizilerini falan izleyebilirsin

Telefonu 2 aydır kullanıyorum gayet memnunum al bundan bilgisayara oturmuyorum artık kablosuz modemim var bütün gece dizi film müzik sitelerde takılmaca ohh misss harbiden tavsiye ediyorum. Ama ram 278 biraz az geliyor bana herşeyi rahat çalıştırıyor fakat sistem programları ramin yarısını yiyor. Galaxy ace alcağına gio al bence. Çünkü ace gio arasında çok fark yok. Ekran çözünürlüğü gionun daha iyi. Acenin flaşı var ve ekranı çok az daha büyük o kadar.

GuitaristBoy

GuitaristBoy

Üye
arkadaş alkolü

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt