• Üye Haberleri - İncelemeleri bölümümüzde sadece üyelerin kendi yazdığı haberler ve oluşturduğu incelemelere yer verilmektedir. Haber kaynaklarından veya farklı bir kategoriden, birebir alınan içerikler paylaşılamaz.

Samsung Evo Plus Açılım ve Sandisk Ultra ile Karşılaştırma

Sponsorlu Bağlantılar

N72_Black

N72_Black

Üye
    Konu Sahibi
Samsung Evo Plus Açılım ve Sandisk Ultra ile Karşılaştırma
Micro SD kart alırken çok araştırdım Samsung Evo mu yoksa Sandisk Ultra mı daha iyi diye.
Size de belki bir faydası olur.

Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız

• Beğen
Tepkiler: MAERKEK, PALA., ÇaRşI 2387 ve 1 kişi daha

Buğra

Buğra

Admin
İnceleme için teşekkürler

ÇaRşI 2387

ÇaRşI 2387

Üye
Teşekkürler ben evo 32 gb kullanıyorum gayet iyi

N72_Black

N72_Black

Üye
    Konu Sahibi
32 kullanmak en mantıklısı. S4 64GB hata veriyordu mesela bende. Tabletler max 32 okuyor. Ve 64'e oranla anlayamıyorum ama biraz daha hızlı. Sandisk kullanırdım bu sefer Evo aldım. Evo jet olmuş :)

PALA.

PALA.

Üye
32 kullanmak en mantıklısı. S4 64GB hata veriyordu mesela bende. Tabletler max 32 okuyor. Ve 64'e oranla anlayamıyorum ama biraz daha hızlı. Sandisk kullanırdım bu sefer Evo aldım. Evo jet olmuş :)
Sd kartlar sabit diskler gibi değiller. Kapasitenin fazla olması, kart içindeki verilere ulaşmada geç tepkiye neden olabiliyor...

N72_Black

N72_Black

Üye
    Konu Sahibi
Sd kartlar sabit diskler gibi değiller. Kapasitenin fazla olması, kart içindeki verilere ulaşmada geç tepkiye neden olabiliyor...
Evet, bu sebeple 32GB tatminkar. 64GB şimdilik biraz kararsız. Eskisi gibi değiller ama hala 32 GB stabilitesi yok. Ben kendi adıma yeterli bulmaktayım, istediğim her şeyi karta atabiliyorum.

PALA.

PALA.

Üye
Evet, bu sebeple 32GB tatminkar. 64GB şimdilik biraz kararsız. Eskisi gibi değiller ama hala 32 GB stabilitesi yok. Ben kendi adıma yeterli bulmaktayım, istediğim her şeyi karta atabiliyorum.
32 gb ideal bir hafızadır ve 64 gb ile arasında 29.8 gb fark var. En ideali taşınabilir diske yada bulut alanına depolamak...

ibrother

ibrother

Üye
Ben de SanDisk ultra 16gb mağduruyum, A101 den aldım aradan 4ay gibi kısa bir süre geçti durduk yere bozuldu, resimlerimi görüyorum fakat ne siliniyor ne de yeni dosya atabiliyorum, sdformatter dahil denemediğim yol kalmadı ama bi çare. SanDisk RMA ya başvurdum ama o da zarf ile çek cumhuriyetine gönderin diyor, e ben ona masraf edeceğim para ile yenisini alırım zati. Yol parasını dahi benden istiyorlar ne biçim şirket anlamadım. Bende aliexpress den 32GB Kingston aldım.

YaşlıTaşCocuk54

YaşlıTaşCocuk54

Üye
Sandisk ultra 32gb uhs1 almıştım a101 den sıkıntı yok 128gb lık bir micro SD alabilirim belki

$

N72_Black

N72_Black

Üye
    Konu Sahibi
Ben de SanDisk ultra 16gb mağduruyum, A101 den aldım aradan 4ay gibi kısa bir süre geçti durduk yere bozuldu, resimlerimi görüyorum fakat ne siliniyor ne de yeni dosya atabiliyorum, sdformatter dahil denemediğim yol kalmadı ama bi çare. SanDisk RMA ya başvurdum ama o da zarf ile çek cumhuriyetine gönderin diyor, e ben ona masraf edeceğim para ile yenisini alırım zati. Yol parasını dahi benden istiyorlar ne biçim şirket anlamadım. Bende aliexpress den 32GB Kingston aldım.
Seninki büyük şanssızlık. Ömür boyu çalışabilecek ürün. Gerçi bende de eskiden ta fi tarihinde kullandığım (2003) sx1 telefonda 256MB Mini-MMC kart arızalanmıştı. 256MB ne diyip geçmeyin, o yıllarda en büyük kart 512 MBdi ve ateş pahasıydı. 64 mb kartlar falan büyük hafızaydı. 256MB karta neredeyse telefonun yarısı kadar para vermiştim ki bozuldu. Sonra bir hex programı ile kartı silmiştim. Düzelmişti. Bir araştır hex silmeyi. 32 GB Evo al kurtul derim veya. Bende çok sandisk kullandım. Hatta evde 2 adet 32lik kart daha var tablet ve telefonda takılı. Bu videoyuda EVO > Ultra anlaşılsın diye yaptım ;)

ibrother

ibrother

Üye
Seninki büyük şanssızlık. Ömür boyu çalışabilecek ürün. Gerçi bende de eskiden ta fi tarihinde kullandığım (2003) sx1 telefonda 256MB Mini-MMC kart arızalanmıştı. 256MB ne diyip geçmeyin, o yıllarda en büyük kart 512 MBdi ve ateş pahasıydı. 64 mb kartlar falan büyük hafızaydı. 256MB karta neredeyse telefonun yarısı kadar para vermiştim ki bozuldu. Sonra bir hex programı ile kartı silmiştim. Düzelmişti. Bir araştır hex silmeyi. 32 GB Evo al kurtul derim veya. Bende çok sandisk kullandım. Hatta evde 2 adet 32lik kart daha var tablet ve telefonda takılı. Bu videoyuda EVO > Ultra anlaşılsın diye yaptım ;)
Samsung un kalitesi malum iyi de, AliExpress de 32GB Kingston 26tl ye düşmüştü 2 günlüğüne bende onu alayım dedim 5 yıllık 8gb Kingston hafıza kartım hala bozulmadı ve bana mısın demiyor.

N72_Black

N72_Black

Üye
    Konu Sahibi
Samsung un kalitesi malum iyi de, AliExpress de 32GB Kingston 26tl ye düşmüştü 2 günlüğüne bende onu alayım dedim 5 yıllık 8gb Kingston hafıza kartım hala bozulmadı ve bana mısın demiyor.
Aliexpressten bir kaç kere aldığım ürün gelmeyince - muhtemelen gümrük memurları aldı - kestim artık orayı. Hepsiburada üzerinden sadece hepsiburadanın kendisinin sattığı elektronik ürünleri alıyorum. Gittigidiyordan aldığım 3 ürün ( samsung batarya, hafıza kartı, şarz aleti ) sahte çıktı ve site oralı olmadı. Orayı kestim EN sağlamı D-martket/hepsiburada.

Misafir - 281629

Kardeşim sağ ol, 64 gb sandisk ve samsung arasında kalmıştım…

Hepsiburada`dan alışveril yaptığını belşrtmişsin, 2 farklı 64 gb sandisk micro sd kart var çok satan ama farklarını anlayamadım,

kundante

Üye
Merhaba benim de 64 GB hafıza kartım bozuldu dediğiniz şekilde. Mail attım Sandisk e onlar da bana UPS kargo kodu gönderdiler. Ücretsiz olarak gönderdim. Göndermemle yeni hafıza kartının gelmesi arasında tam 1 hafta geçmişti. Herhangi bir ücret ödemedim. Belki şimdi pandemi sebebiyle süre biraz daha uzun olabilir ama garanti süresince hakkını alın. Boşa gitmesin

• Beğen
Tepkiler: PALA. ve MAERKEK
DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Garanti Olarakta Karşilaştırmak Gerek

Üst Alt