Samsung Electronics İstanbul Paz. ve Tic. LTD. ŞTİ. Garanti ?

Sponsorlu Bağlantılar

Why Always Me

Why Always Me

Üye
    Konu Sahibi
Samsung Electronics İstanbul Paz. ve Tic. LTD. ŞTİ. Garanti ?
Arkadaşlar bugün Galaxy S3 Aldım 2 yıl garantili ancak garanti belgesinin üzerinde : Samsung Electronics İstanbul Paz. ve Tic. LTD. ŞTİ. yazıyor samsung'un kendi garantisinde mi oluyor bu ? Yarın başarı garantiyi arayıp sorgulatacağım internet adresinden sorgulama gibi bir şansımız yok baya bi aradım..Aldığım yer 2 yıl Başarı garantili dedi oraya mı sorsam yoksa Samsung Electronics İstanbul Paz. ve Tic. LTD. ŞTİ. güvenilirmidir ?

Nextman

Nextman

Emekli Yönetici
Evet arkadaşım bu yazdığın ünvan Türkiye yönetiminin ünvanıdır basit bir dille garanti geçerlidir.

Yasal yükümlülüklerinizi okuyabilirsiniz.

Why Always Me

Why Always Me

Üye
    Konu Sahibi
Evet arkadaşım bu yazdığın ünvan Türkiye yönetiminin ünvanıdır basit bir dille garanti geçerlidir.

Yasal yükümlülüklerinizi okuyabilirsiniz.

Biraz daha ayrıntılı anlatırmısın abi inan hiç bir fikrim yok sorun olur mu yani yoksa normal midir şuan garantisi ? resmini atıyorum bak istersen..

MrCommanDTr

MrCommanDTr

Emekli Yönetici
evet resmi samsung garantili cihazın yani başarı veya diğer anlaşmalı samsung servislerinde iki yıl garantilidir.

Nextman

Nextman

Emekli Yönetici

Biraz daha ayrıntılı anlatırmısın abi inan hiç bir fikrim yok sorun olur mu yani yoksa normal midir şuan garantisi ? resmini atıyorum bak istersen..

Gerek yok sadece şunu unutma elindeki faturan ve kaşeli garnti belgen ile ürünün 2 yıl zaten sanayi bakanlığı ile firma tarafından garanti altında.Tabi şartnameler çerçevesinde.:oke:

Why Always Me

Why Always Me

Üye
    Konu Sahibi
evet resmi samsung garantili cihazın yani başarı veya diğer anlaşmalı samsung servislerinde iki yıl garantilidir.

Peki kardeşim Telpa ve Genpa 'dan sorgulattım orda gözükmedi cihazın garantisi sadece Başarı garantili mi oluyor nedir bir bilgin var mı ? Aldığım yer 3'ünde de geçerli dedi..

- - - Eklendi - - -

Gerek yok sadece şunu unutma elindeki faturan ve kaşeli garnti belgen ile ürünün 2 yıl zaten sanayi bakanlığı ile firma tarafından garanti altında.Tabi şartnameler çerçevesinde.:oke:

Abi Telpa ve Genpa 'da sorgulattım internet sitesinden ama orda gözükmedi cihazın garantisi..Sadece Başarı garantili mi oluyor yoksa hepsinde geçerlimi ? aldığım yer 3'ünde de geçerli dedi.

MrCommanDTr

MrCommanDTr

Emekli Yönetici

Peki kardeşim Telpa ve Genpa 'dan sorgulattım orda gözükmedi cihazın garantisi sadece Başarı garantili mi oluyor nedir bir bilgin var mı ?

samsung a başarı bakıyor benim bildiğim. Kafana takma sen garantiyi attığın resme göre üeünün resmi garanti altında hiç meraklanma.

Why Always Me

Why Always Me

Üye
    Konu Sahibi

samsung a başarı bakıyor benim bildiğim. Kafana takma sen garantiyi attığın resme göre üeünün resmi garanti altında hiç meraklanma.

Çok sağol kardeşim ya içimi rahatlattın valla Allah razı olsun :)

Nextman

Nextman

Emekli Yönetici
Arkadaşlar tekrar yeri gelmişken söyleyim ürünler türkiyeye girerken kayıt altına alınıyor ve ürün satılırken Telpa yada herhangi bir firma ürünü kendilerinden çıkıyorsa sorgulama kısmında gözükür.Aksi halde ürünün gözükmemesi garanti kapasamında olmadığını göstermez.Telaşa gerek yok :oke:

Sen bırak bunları telefonun keyfini sür hadi hayırlı olsun :) dikkatli kullan

MrCommanDTr

MrCommanDTr

Emekli Yönetici
bu belgenin geçerlilik tarihi neden 31.03.2013 :hmmm belge veriliş tarihinde de 2009 yazıyor.. Sen bence bir imei sorgulama yap kardeşim.

- - - Eklendi - - -

Arkadaşlar tekrar yeri gelmişken söyleyim ürünler türkiyeye girerken kayıt altına alınıyor ve ürün satılırken Telpa yada herhangi bir firma ürünü kendilerinden çıkıyorsa sorgulama kısmında gözükür.Aksi halde ürünün gözükmemesi garanti kapasamında olmadığını göstermez.Telaşa gerek yok :oke:

aynen zaten onlarda firma mührü oluyor :evet:

- - - Eklendi - - -

http://www.mcks.gov.tr/tr/imeisorgu.php

Why Always Me

Why Always Me

Üye
    Konu Sahibi
İmei sorgulamayı nasıl yapabilirim peki ? Belgenin geçerlilik tarihini bende yeni fakettim garanti süresinin onunla bi ilgisi var mı ki ?

Nextman

Nextman

Emekli Yönetici
İmei sorgulamayı nasıl yapabilirim peki ? Belgenin geçerlilik tarihini bende yeni fakettim garanti süresinin onunla bi ilgisi var mı ki ?

İmei kutunu üstündeki etikette yazar onunla sorgulatta bu kadar telaş boşa tekrar söylüyorum :)

Why Always Me

Why Always Me

Üye
    Konu Sahibi

İmei kutunu üstündeki etikette yazar onunla sorgulatta bu kadar telaş boşa tekrar söylüyorum :)

Kutunun üzerinde ki ile telefonda kodladığım aynı çıkarsa sorun olmuyor mu yani ? Kusura bakma telefonu yeni aldım çok meraktayım sorun olsun istemediğimden dolayı :)

MrCommanDTr

MrCommanDTr

Emekli Yönetici
yukarda linkini attım ordan sorgulat imei bakalım ne yazacak

Nextman

Nextman

Emekli Yönetici

Kutunun üzerinde ki ile telefonda kodladığım aynı çıkarsa sorun olmuyor mu yani ? Kusura bakma telefonu yeni aldım çok meraktayım sorun olsun istemediğimden dolayı :)

Heyecandır normal ilk telefonumu aldığımda bende senin gibiydim.Hayır güzel kardeşim sorun hiç olmaz zaten elinde tabu gibi faturan var sen en başta zaten sanayi ve ticaret bakanlığının yasa kapsamında belirttiği gibi ürünün 2yıl üretim hatalarına karşı garanti altında sen merak etme ;) ok

Why Always Me

Why Always Me

Üye
    Konu Sahibi
yukarda linkini attım ordan sorgulat imei bakalım ne yazacak

Bu çıktı kardeşim ?

- - - Eklendi - - -

Heyecandır normal ilk telefonumu aldığımda bende senin gibiydim.Hayır güzel kardeşim sorun hiç olmaz zaten elinde tabu gibi faturan var sen en başta zaten sanayi ve ticaret bakanlığının yasa kapsamında belirttiği gibi ürünün 2yıl üretim hatalarına karşı garanti altında sen merak etme ;) ok

Her firma bakmak zorunda mı yani abim kusura bakma seni de fazla rahatsız ettim :)

MrCommanDTr

MrCommanDTr

Emekli Yönetici
tamamdır kardeşim hiç,sıkıntı yok cihazın kayıtlı ve garantili hayırlı uğurlu olsun.

Why Always Me

Why Always Me

Üye
    Konu Sahibi
tamamdır kardeşim hiç,sıkıntı yok cihazın kayıtlı ve garantili hayırlı uğurlu olsun.

Allah razı olsun kardeşim ya içime su serptin şuanda :) Kayıtlı dimi cihaz garantisinde falan sorun yok yani :)

Nextman

Nextman

Emekli Yönetici
Tamam sorun çözüldüğüne göre konu :locked: iyi forumlar

Üst Alt