samsung e250

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ygz1998

Üye
    Konu Sahibi
samsung e250
arkadaşlar samsung e250 almayı düşünüyorum bana önerirmisiniz e250yi bide galba çekitin foto ve video tel hafızasına kaydoymuş direk bunun için bir çözüm yolu varmdır

Salihyet

Salihyet

Üye
Çok büyük bütçeye ihtiyaç duymayan, sıfırının bulunması zor olan önemli bir model, fazla değil pek çok şeyi beklemeyin ama temel ihtiyaçlarınızı sonuna kadar karşılar. :)

sado199393

sado199393

Üye
kardeş eğer rahat rahat program yüklemek oyun yüklemek istiyosan alma. oyun atması bir hayli zor ve çoğu programı açmaz. yani nokiadan şaşma bence en iyi marka ben e250 kullanıyorum satıcam mesela.

HNR

HNR

Üye
dosdum ben 2 yıl e-250 kullandım oyun yüklemesi çok kolay ve şuan 0'ı 150TL bence hiç kaçırma en az Nokialar kadar sağlam ben amerikada kullandım amerikanın müstakil evlerinde oturuyorum arkadaşlarım Jennifer ve Maresco bir gün bana şaka yapmak için telefonumu evin çatısından asagı kızağı açıkken attılar ve halen sağlam kuzenim kullanıyor yaklasık 4 yıllık telefon sapasağlam bence al...

mutu_gogo

mutu_gogo

Üye
arkadaşlar samsung e250 almayı düşünüyorum bana önerirmisiniz e250yi bide galba çekitin foto ve video tel hafızasına kaydoymuş direk bunun için bir çözüm yolu varmdır

YOK ÖLE BİŞEY NEREDEN DUYDUN ONU, BEN DE KULLANIYORUM VE FOTO ÇEKTİĞİMDE YİNE FOTOLARA KAYIT OLUYOR KİMDEN DUYMUŞSAN YANLIŞ BİLGİ ALMIŞIN...:oke:

samsung22

Üye
Ok öle bişey nereden duydun onu, ben de kullanıyorum ve foto çektiğimde yine fotolara kayıt oluyor kimden duymuşsan yanlış bilgi almışın..

Telefona yuklenen resımler dıger cıhazlardan bluutoothla yada mobıl ınternetten kaydedılen resımler varsayılan bellek ayarı degıstırılmemıs ıse resımlerde bulunan alt klasorlere yuklenecektır telefon ıle cekılen resımler sıstem geregı "fotograflarım veya resımlerım" klasorune otomatık olarak kaydedılır

samsung doktoru

ygz1998

Üye
    Konu Sahibi
tamam teşekkürler verdiğiniz bilgiler için sağolun

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt