Samsung Advance S I9070 En Stabil Rom Ve Satatus Bar Paketi Xxlqe

Sponsorlu Bağlantılar

muratena

muratena

Üye
    Konu Sahibi
Murat hocam edit yaptım maalesef olmadı ya :)

Yanlış birşey yapmışsındır.

a)install zip from sdcard seçiniz (seçme işlemini pover tuşu ile yapıyorsunuz)
b)choose zip from sdard
seçiniz ve ses açma kapatma tuşları ile telefonun dahili hafızasına attığınız CWM dosyasını install from sdcart seçin ve yükleyin
bu kadar.
Update.zip yüklediginde update yükselmiş olacak şu şekilde install from sdcart seçip yükleyeceksin

fsagcan

Üye
Benim yükleme ile bir problemim yok, denemedim, yüklemedim de,
sorun romun sıkıntılı olması, ben diğer I9070 konusunda forumu sonuna kadar takip eden biriyim,
gönüldostu arkadaşımız sıkıntı var diyorsa hakikaten vardır, o kullanmıyorsa bence yüklenmez..

muratena

muratena

Üye
    Konu Sahibi
valla benden tavsiye bu romu yükleyin sonra root+recovery modu yükselt+cocore kernel 7.2 yi kullanın süper başka da bir şey yapmayın

Gonuldostu82 tavsiye ederim yazmış, sanırım yanlış okumuşsun arkadaşım.
Ayrıca Gök-tür arkadaşımıza açıklama yazıyoruz,sen sorun bildirmedinki?

gök-türk

Üye
Yanlış birşey yapmışsındır.

a)install zip from sdcard seçiniz (seçme işlemini pover tuşu ile yapıyorsunuz)
b)choose zip from sdard
seçiniz ve ses açma kapatma tuşları ile telefonun dahili hafızasına attığınız CWM dosyasını install from sdcart seçin ve yükleyin
bu kadar.
Update.zip yüklediginde update yükselmiş olacak şu şekilde install from sdcart seçip yükleyeceksin

Aynen dediklerinizi yapıyorum hocam ama signature failed diyor.
Yalnız bende upload fire external var bı ekran yok. Cwm ekranı bu sanırım.

• Beğen
Tepkiler: muratena
muratena

muratena

Üye
    Konu Sahibi
upload fire external sdcart,tan update.zip dosyasını seçip yüklemen gerek. resimdeki ekran çıkacak resimdeki ekranda da
install from sdcart tan hafıza kartına kopyaladıgın CWM dosyasını seçeceksin.
sanırım sen update.zip dosyasını yüklemiyorsun. çünkü dedigin ekran update.zip siz seçenekleridir.

FarFara06

FarFara06

Üye
Hem ayarlar menüsü beyaz hemde efekt dosyalarinin birlikte çalişmamasinin nedeni zaten beyaz ayarlar menüsünü yüklediğimizde kilit ekranina su efekti geliyor.

muratena

muratena

Üye
    Konu Sahibi
evet çakışıyor bu yüzden ikisi birden yüklenmiyor, bilmeyenler için not düştüm onu.

gök-türk

Üye
Hocam fırsat olursa yaptığım işlemleri başka tel ile resimler gösteririm.

İlk önce dediğiniz gibi update.zip yüklemeye çalışıyom.ama hala veriyor.

muratena

muratena

Üye
    Konu Sahibi
Hocam fırsat olursa yaptığım işlemleri başka tel ile resimler gösteririm.

İlk önce dediğiniz gibi update.zip yüklemeye çalışıyom.ama hala veriyor.

Hmm bir yerde hata yapıyor olabilirsin.
bu konudaki rom,u yükleyip üstüne cwm yüklüyorsan sorunsuz olmalı, ama işlemleri nasıl yapıyorsun o önemli.

gonuldostu82

gonuldostu82

Üye
sen şimdi bunu mu kullanıyorsun, gönüldostu82 ?
evet ben bu romu kullanıyorum orjinal Almanya romundan 1-2 mb daha küçültülmüş biraz daha sadeleştirilmiş hali iyi de olmuş ama arkadaşın dedikleri cwm filan o batarya modu filan benim cihazı bozdu sok sorunlar çıkmaya başladı bende cocore 7.2 yi üstüne kurdum şimdi iyi oldu sorunlar düzeldi yani yapmanız gerekenler bu romu yükleyin recevory modu yüklestip cocore kerneli 7.2 yi kurun çok güzel oluyor eğer fazla uğraşmak istemiyor sanız sade halini de kullanabilirsiniz sorun yok şimdi dalga efeki olanı da yükledim güzel oldu bir tek ayarları beyaz yapsam mı açaba bozuluyor diyorlar ama onu denemedim daha

• Beğen

fsagcan

Üye
rehber kasması vs. yok diyorsun yani, şarj ne durumda, gerçi bana Gb bile bir gün dayanmıyor ama, GB den şikayetim yok ama JB ye geçmek istiyorum. sen bi ara GB ye geçtim diyordun, geri dönmüşsün

muratena

muratena

Üye
    Konu Sahibi
evet ben bu romu kullanıyorum orjinal Almanya romundan 1-2 mb daha küçültülmüş biraz daha sadeleştirilmiş hali iyi de olmuş ama arkadaşın dedikleri cwm filan o batarya modu filan benim cihazı bozdu sok sorunlar çıkmaya başladı bende cocore 7.2 yi üstüne kurdum şimdi iyi oldu sorunlar düzeldi yani yapmanız gerekenler bu romu yükleyin recevory modu yüklestip cocore kerneli 7.2 yi kurun çok güzel oluyor eğer fazla uğraşmak istemiyor sanız sade halini de kullanabilirsiniz sorun yok şimdi dalga efeki olanı da yükledim güzel oldu bir tek ayarları beyaz yapsam mı açaba bozuluyor diyorlar ama onu denemedim daha

Gönüldostu82 bende sorun olmadı ama şimdi sen böyle diyince tırstım, bari CWM kaldırayım birinden daha şikayet olursa üzülürüm.
cocore E-6.2 yada Cocore E-7.2 uygundur.
Evet ayarları beyaz yapınca dalga efektide yükleniyor, ama üstüne mürekkeb dosyasını yüklediginde ekran ayarları,ekran kilidi menüsü açılmıyor, çakışıyor sanırım.

gök-türk

Üye
Arkadaşlar update zipi yeniden indirip upload edince bu sefer oldu.
Cwm yide yükledim sorunsuz şimdi bakalım kullanım nasıl olacak.
Ben jb yi sevmeyen biri olarak deneyeceğim. Jb ye geçtiğimden beri normal video yada web videoları izleyemiyorum.tel donup öylece kalıyor bakalım bunda ne olacak.

• Beğen
muratena

muratena

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaşlar update zipi yeniden indirip upload edince bu sefer oldu.
Cwm yide yükledim sorunsuz şimdi bakalım kullanım nasıl olacak.
Ben jb yi sevmeyen biri olarak deneyeceğim. Jb ye geçtiğimden beri normal video yada web videoları izleyemiyorum.tel donup öylece kalıyor bakalım bunda ne olacak.

Bunda donma takılma olmuyor istersen konunun en basındaki Cocore-E-6.2 yide yğkleyebillirsin CWM yi yükledigin gibi, eger sorun yaşarsan cocoreyi yükle.
güle güle kullan.XD
Bende JB pek sevemedim, yani kıyaslarsan GB görselligi güzel, JB yeni program ve oyunlara uygun oldugu için herkes JB seçiyor.
Şimdi GB için kernel ve rom buldum paylaştım onay bekliyor, JB den daha güzel görsel ve performans olarak yakında yayında olur:=)

• Beğen
Tepkiler: gök-türk

gök-türk

Üye
Umarım gb olur onun tadını hiçbiri vermiyor hocam.

• Beğen
sertacbalcik

sertacbalcik

Üye
ben bunu yükledim çok memnunum gerçekten kasma ısınma ve batarya sorunu minimze edilmiş fakat gps sorunu var ben kdz.ereğlideyim beni kütahyada gösteriyor gps.den south amerika mı north amerika mı ne yapıyordu root explorerdan orayı aurope ve tr yaptım yine değişmedi yardımcı olur musunuz !!! daha önce gps ile ilgili problemim yoktu

teşekkürler... :)

• Beğen
Tepkiler: gök-türk, gonuldostu82 ve muratena

Üst Alt