Samsung Advance S I9070 En Stabil Rom Ve Satatus Bar Paketi Xxlqe

Sponsorlu Bağlantılar

difficultking

difficultking

Üye
hangi dosyayi yüklemeye çalişsam e: signature verification failed hatasi aliyorum :(:(

- - - Eklendi - - -

Update zip dosyasını yükledim farklı bi ekran geldi yükleme oldu herhangi bi sorun olmadı gibi göründü ama yükseltmeyi anlamadım :S

muratena

muratena

Üye
    Konu Sahibi
CWM yükledikten sonra reboot yaptıktan sonra cihaz resetlendikten sonra yükseltme olup sonra ekran açılması gerek.
öyle olduysa sorun yok demektir.

difficultking

difficultking

Üye
Android os yükleniyor dior yaklasık 175 adet dosya felan yüklüyo diyo ama tel acıldıgında kernel surumunde hiç bi degısıklık yok 3.1 felan yazıor..simdi en bastan önce cwm i kurup sonramı zip i yükleyecegiz ? odin ile güncelledim cihazı hiç bi sıkıntı yok eline saglık kardesm su an tek sorun cwm ve diger dosyalarda sıkıntı yasamam önce yüklemeye hangisiyle baslayayım cwm ardından update zip mi ?

• Beğen
Tepkiler: muratena
muratena

muratena

Üye
    Konu Sahibi
Güle güle kullan arkadasım sagol.
Her zaman dosya yüklemek için ilk önce update zip yüklemen gerek, cunku bu dosyalar update.zip ile yükleniyor.
Senin yükledigin CWM kernel degil zaten o bu rom için düzenlenmiş ayar edilmiş bir yama.
Sayfadaki cocore E-6.0 kernelide bu sekilde yükleyeceksin.
Önce CWM sonra TWRP sırayla,ondan sonra reboot tıkla tamam. daha hızlı çalısıyor kernel yükleyince.
Buarada CWM,i dogru yüklemişsin sorun yok.
eger kernel yüklemek istersen ayrı olarak aynı metodla kerneli yükle.

ertanboyer

Üye
romu ve cocore leleri yukledim sadece
root lu değil nasıl root yapıcaz anlatırsan sevinirim

muratena

muratena

Üye
    Konu Sahibi
romu ve cocore leleri yukledim sadece
root lu değil nasıl root yapıcaz anlatırsan sevinirim

a)install zip from sdcard seçiniz (seçme işlemini pover tuşu ile yapıyorsunuz)
b)choose zip from sdard
seçiniz ve ses açma kapatma tuşları ile telefonun dahili hafızasına attığınız root dosyasını yükleyebilrsin.

Burdan indir:

• Beğen
Tepkiler: ertanboyer

ertanboyer

Üye
eyvallah kardeşim emek ve gayretler için
sağol

muratena

muratena

Üye
    Konu Sahibi
sende sağol

gonuldostu82

gonuldostu82

Üye
ben 1 gün kullana bildim bunu bende ters tepki yaptı bir de ayarları filan beyaz ekranda yapmadım ayrıca kilit ekranı efek uygulamasını da yüklemedim sizin eski sorunlarınız bende şimdi çıktı ayarlardan çalışan servilere geldiğimde telefon kendini kilitliyor videolarda donma bazen geri çıkışlarda takılma bu ne ya nereden yükledim bunu pişman oldum :( ben laght roma geri dönüyorum

muratena

muratena

Üye
    Konu Sahibi
ben 1 gün kullana bildim bunu bende ters tepki yaptı bir de ayarları filan beyaz ekranda yapmadım ayrıca kilit ekranı efek uygulamasını da yüklemedim sizin eski sorunlarınız bende şimdi çıktı ayarlardan çalışan servilere geldiğimde telefon kendini kilitliyor videolarda donma bazen geri çıkışlarda takılma bu ne ya nereden yükledim bunu pişman oldum :( ben laght roma geri dönüyorum

Demekki cihazdan cizaha fark ediyor, bendede almanya romu reset atıyordu wifi açtıgımda.

fsagcan

Üye
forumun tümünü satır satır okudum,

üzgününüm ama, sıfıra sıfır elde var sıfır :)

muratena

muratena

Üye
    Konu Sahibi
:))) cok karışık geldi sanırım. ama dikkatlice bir kaç kez oku anlaşılır olacak ve yükleyebilirsin.

gonuldostu82

gonuldostu82

Üye
valla benden tavsiye bu romu yükleyin sonra root+recovery modu yükselt+cocore kernel 7.2 yi kullanın süper başka da bir şey yapmayın

• Beğen
FarFara06

FarFara06

Üye
signature verification failed hatası alıyorum

update yapmayı unutmuşum :) hallettim

• Beğen
muratena

muratena

Üye
    Konu Sahibi
Şİmdi 2.3.6 için kernel yükledim ve çok farklı bir rom yükledim deneyim foruma ekleyecegim harikaaa bence:)
umarım başarırım yüklemeyi.JB geçmeye gerek yok

FarFara06

FarFara06

Üye
Ayarların arka planını beyaz yapmıştım. Şimdi eski haline getirmek istiyorum nasıl yapacağım acaba ?

muratena

muratena

Üye
    Konu Sahibi
hangi sürümü kullanıyorsan tekrar yüklemen gerek.

gök-türk

Üye
Hocam ben bu romu yukledim sorunsuz ama sonra bu cwm paketi download modda upload external sd en yukle deyince hata verdi
E:..... hatırlamıyorum yazıyı ile başlayanbir hata olmazsa tekrar dener yazarım.
O ikinci paketi odin ilemi yuklesem dedim rarda farklı dosyalar var.

muratena

muratena

Üye
    Konu Sahibi
CWM paketini zipli şekilde telefonun bellegine atıp, once update.zip yükleyip ardından CWM dosyasını seçmen gerekli arkadaşım.
update.zip yüklemeden CWM dosyasını yükleyemezsin.
İlk sayfada update.zip linki var onu indir ve sdcarta at sonra recovery moda gel upload external sd,tan update.zip dosyasını seç.

• Beğen
Tepkiler: gök-türk

gök-türk

Üye
CWM paketini zipli şekilde telefonun bellegine atıp, once update.zip yükleyip ardından CWM dosyasını seçmen gerekli arkadaşım.
update.zip yüklemeden CWM dosyasını yükleyemezsin.
İlk sayfada update.zip linki var onu indir ve sdcarta at sonra recovery moda gel upload external sd,tan update.zip dosyasını seç.

Allah razi olsun hocam.
Gozden kacirmisim demek ki.

Edit; hocam update zip ayni hatayi Verdi.

E:Signature verification failed.

• Beğen

Üst Alt