Samsung A8 2018 Rehber Kayıt Yeri Seçimi

Sponsorlu Bağlantılar

DENNIZZ

DENNIZZ

Üye
    Konu Sahibi
Samsung A8 2018 Rehber Kayıt Yeri Seçimi
Merhaba arkadaşlar, Samsung A8 2018 telefon kullanıcılarına bir sorum olacak, telefonu kullanırken yeni bir numara yazıp rehbere ekle dediğimde numaranın nereye kaydedileceği soruluyor, burada sim kartı seçip varsayılanı işaretleyince yeni girdiğim tüm numaraları sim karta kaydediyor, fakat telefonu kapatıp açtığımda yeni bir numara kaydederken yine numaranın nereye kaydedileceği sorusu çıkıyor ekrana. Samsung A8 2018 kullanan arkadaşlardan rica ediyorum bunu telefonunuzda deneyip bana bilgi verebilir misiniz.? acaba bu genel bir yazılım hatası mı.? yoksa sadece benim telefonumda mı var. (Not: bu hatayı farkettikten sonra telefona yeniden yazılım yüklendi ama yine bu hatayı veriyor.)

Son düzenleme:

Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
Tüm mesajınızı ve başlığı düzenleyiniz, tamamı büyük harf kullanımı yasaktır.

MAERKEK

MAERKEK

Moderator
MERHABA ARKADAŞLAR, SAMSUNG A8 2018 TELEFON KULLANICILARINA BİR SORUM OLACAK, TELEFONU KULLANIRKEN YENİ BİR NUMARA YAZIP REHBERE EKLE DEDİĞİMDE NUMARANIN NEREYE KAYDEDİLECEĞİ SORULUYOR, BURADA SİM KARTI SEÇİP VARSAYILANI İŞARETLEYİNCE YENİ GİRDİĞİM TÜM NUMARALARI SİM KARTA KAYDEDİYOR, FAKAT TELEFONU KAPATIP AÇTIĞIMDA YENİ BİR NUMARA KAYDEDERKEN YİNE NUMARANIN NEREYE KAYDEDİLECEĞİ SORUSU ÇIKIYOR EKRANA... SAMSUNG A8 2018 KULLANAN ARKADAŞLARIMDAN RİCA EDİYORUM BUNU TELEFONUNUZDA DENEYİP BANA BİLGİ VEREBİLİR MİSİNİZ.? ACABA BU GENEL BİR YAZILIM HATASI MI.? YOKSA SADECE BENİM TELEFONUMDA MI VAR. (NOT: BU HATAYI FARKETTİKTEN SONRA TELEFONA YENİDEN YAZILIM YÜKLENDİ AMA YİNE BU HATAYI VERİYOR)
Google' ın kişiler uygulamasının ortaya çıkardığı bir durum . Farklı bir kişiler uugulaması denemenizi öneririm

• Beğen
Tepkiler: DENNIZZ
DENNIZZ

DENNIZZ

Üye
    Konu Sahibi
Google' ın kişiler uygulamasının ortaya çıkardığı bir durum . Farklı bir kişiler uugulaması denemenizi öneririm
Haklısın Hocam, Kayıt Yerini Sim Kart Yerine Google'ı seçtim. Telefonu Kapatıp Açtığımda Yine Google'ye kayıt yaptırdı. Çok teşekkür ettim. Samsung'un yetkili servisi bile çözemedi bu meseleyi..

MAERKEK

MAERKEK

Moderator
Haklısın Hocam, Kayıt Yerini Sim Kart Yerine Google'ı seçtim. Telefonu Kapatıp Açtığımda Yine Google'ye kayıt yaptırdı. Çok teşekkür ettim. Samsung'un yetkili servisi bile çözemedi bu meseleyi..
Olay Google ' ın kullanıcı deneyimini düşünmemesi ve 10 sürüm android çıkmasına rağmen halen böyle eksik kalan , gelişmeyen bir program yapıyor .

Üst Alt