Şampiyonlar Ligi Grup Kuraları Çekildi

Sponsorlu Bağlantılar

Serhan

Serhan

Üye
K r
Delikanlı adam tek takım tutar, o da kimliğinde yazar.
Kardeşim bişey demiyorum ban yemek istememekten , Sen kimsin herkese aynı şeyi söylüyorsun ? Çık 30 milyon gs liye fb liye söyle bunu asla haklı çıkamazsın neyse...

• Beğen
Tepkiler: Ali Kurtaran

ismail

ismail

Üye
Ooo sen de iptalsin koçum
Biz şehir takımlarının haklı çıkabilme ihtimalini sevdik :D
Koçum sen anlamıyosun isteyen başarısı için gs-fb-bjk tutar isteyen anadolunun başkaldırısı diye ts tutar isteyende rengini sever ksk tutar vsvs. Senin görüşün saygımız var ancak aende abartma her konuda bu muhabbete girme zaten 2 konun var bunla ilgili

• Beğen
Tepkiler: Mad EagLe
Fenomenon

Fenomenon

Üye
gs'nin işi zor

Pikkaccu

Pikkaccu

Üye
    Konu Sahibi
Koçum sen anlamıyosun isteyen başarısı için gs-fb-bjk tutar isteyen anadolunun başkaldırısı diye ts tutar isteyende rengini sever ksk tutar vsvs. Senin görüşün saygımız var ancak aende abartma her konuda bu muhabbete girme zaten 2 konun var bunla ilgili
Bunları okuyanlar eğer benden bir parça alıyorsa benim davam için başarıdır. Herkes görsün istiyorum gerçekleri.

adler03

Üye
Arsenal'in çıkacağı içime doğmuştu.

• Beğen
Tepkiler: Serhan
Rainesto

Rainesto

Üye
Fener maçındaki gibi oynarsa Galatasaray'a hepsi on atar en rahat grupta Real Madrid'in

MaxiCep Windows Phone uygulamasıyla gönderildi.

• Beğen
-India-

-India-

Üye
Hayır gruplardan sonraki aşamaya kalırsınız. Çeyrek finale gidene kadar 2 turu var.
Milan sempatizanı olarak Serie A'yı takip ettim ve Lewa'nın yerine alınan Immobile çok başarılı bir forvet. Anderlecht gibi ekol bir kulübe keke demek çok büyük bir hata olur. Ayrıca Belçika futbolu yükselişte.

???
anderlekte fark atarız sahamızda seyirci gazı vs. belçikada da en fazla berabelik olur anderlect adam yerine koymak hatadır.
immobil isimli şahsın da pişmesi gerekli. aubameyang,mkhitaryan ve reus yada hummels birşey yaparsa yapar gerisi çöp.

Bizim de süper kupadaki gibi olacağımızı sanmasın kimse hem arsenal hem galatasaray toparlanacak zaman içinde.

Tahminim:

Dormund 13 puan
Galatasaray 10
Arsenal 9
Anderlect 0

• Beğen
ismail

ismail

Üye
bende tahmin yapayım
Dortmund 16
Arsenal 13
Galatasaray 4
anderlect 1

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: Pikkaccu
Pikkaccu

Pikkaccu

Üye
    Konu Sahibi
???
anderlekte fark atarız sahamızda seyirci gazı vs. belçikada da en fazla berabelik olur anderlect adam yerine koymak hatadır.
immobil isimli şahsın da pişmesi gerekli. aubameyang,mkhitaryan ve reus yada hummels birşey yaparsa yapar gerisi çöp.

Bizim de süper kupadaki gibi olacağımızı sanmasın kimse hem arsenal hem galatasaray toparlanacak zaman içinde.

Tahminim:

Dormund 13 puan
Galatasaray 10
Arsenal 9
Anderlect 0
Immobile az gol atılan İtalya liginde 19 gol attı. Geçen sezon Lewa da aynı sayıdaydı. Dortmund'un her oyuncusunu Galatasaray'ın en iyi oyuncusuna tercih ederim. Klopp gibi bir deha varken ne içerde ne dışarda ümitlenmeye gerek yok. "Anderlecht" kulübünün Avrupa'da 5 tane kupası var, senin sözünle adam yerine konmayacak bir takım değil. Bir zamanlarda sıkıntıdaydı ama Belçika ligi bizim ligimizden daha değerli durumda şu an ve Anderlecht de o ligin en iyi takımı.

-India-

-India-

Üye
Immobile az gol atılan İtalya liginde 19 gol attı. Geçen sezon Lewa da aynı sayıdaydı. Dortmund'un her oyuncusunu Galatasaray'ın en iyi oyuncusuna tercih ederim. Klopp gibi bir deha varken ne içerde ne dışarda ümitlenmeye gerek yok. "Anderlecht" kulübünün Avrupa'da 5 tane kupası var, senin sözünle adam yerine konmayacak bir takım değil. Bir zamanlarda sıkıntıdaydı ama Belçika ligi bizim ligimizden daha değerli durumda şu an ve Anderlecht de o ligin en iyi takımı.

katılmıyorum. ntvsporda da söylendi bugün zamanında partizan avrupada terör estiriyordu avrupa kupaları vardı ama ligimizde karabük kalitesinde bile değil şuanki durumu yani eskiden öyle idi. belçikanın türkiyeden daha büyük bir lig olduğunu da zannetmiyorum. kaç yıldır 1 tane takımları şampiyonlar liginde gruplardan 2. olarak bile çıkamamış. illa kupa istiyorsan bizim müzemizde de 2 tane var eski başarılara göre değil mesele şuanki duruma bağlı.

istersen not edelim bu yazdıklarımızı 19 eylül çok yakın. anderlecte fark atınca yanlış düşündüğünü anlarsın dostum

Pikkaccu

Pikkaccu

Üye
    Konu Sahibi
katılmıyorum. ntvsporda da söylendi bugün zamanında partizan avrupada terör estiriyordu avrupa kupaları vardı ama ligimizde karabük kalitesinde bile değil şuanki durumu yani eskiden öyle idi. belçikanın türkiyeden daha büyük bir lig olduğunu da zannetmiyorum. kaç yıldır 1 tane takımları şampiyonlar liginde gruplardan 2. olarak bile çıkamamış. illa kupa istiyorsan bizim müzemizde de 2 tane var eski başarılara göre değil mesele şuanki duruma bağlı.

istersen not edelim bu yazdıklarımızı 19 eylül çok yakın. anderlecte fark atınca yanlış düşündüğünü anlarsın dostum
Partizan hakkında söylenenleri biliyorum. Anderlecht hakkında söylenenleri de biliyorum ve sen de biliyorsun, görmezden gelmeye çalışma. Dün sen de kura çekimini yakip etmişsindir ve Güntekin'in Anderlecht'in korkulması gereken bir takım olduğunu söylediğini duymuşsundur. Sen Anderlecht'i adam yerine koymayacağını söylediğinde ben de sana ne kadar köklü bir kulüp olduğunu hatırlatmak istediğim için eski başarılarını söyledim.

• Beğen
Tepkiler: -India-
-India-

-India-

Üye
valla anderlect diyince aklıma gelen tek şey;

Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız

neyse bekleyip görelim bakalım :)

Üst Alt