"Şampiyon olabiliriz"

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Kingmortall

Kingmortall

Üye
    Konu Sahibi
"Şampiyon olabiliriz"

[h=2]Lazio'nun Brezilyalı forvet oyuncusu Hernanes, başkent ekibinin bu sezon şampiyon olabileceğini belirtti.[/h]
Globo Esporte'ye açıklamalarda bulunan Brezilyalı orta saha oyuncusu, "Benim için lig mükemmel başladı. Takım iyi oynuyor. Bu şekilde devam etmeliyiz. Rahatlarsak düşüşe geçeriz." dedi.

İtalya'da geçirdiği 2 sezonun ardından ülkeye alıştığını ve ilk günlerde yadırgadığı olayların kendisine artık doğal gelmeye başladığını belirten 27 yaşındaki Brezilyalı orta saha oyuncusu "Ülkeye de takımıma da artık alıştım. İlk geldiğimde orta sahanın ortasında oynuyordum, şimdi ise forvet arkasında. İlk pozisyonum bana çok şey öğretti. Şimdiki pozisyonumda ise topla daha çok oynayıp, gol atıp, asist yapabiliyorum. Takım da iyi gidiyor. Şampiyonluğun en ciddi adaylarından biriyiz." dedi.

Lazio İtalya Serie A'da en son 1999-2000 sezonunda Sven Goran Eriksson yönetiminde, Marcelo Salas, Juan Sebastián Verón, Sérgio Conceição, Alen Bokšic, Roberto Mancini, Siniša Mihajlovic, Fernando Couto, Pavel Nedved, Fabrizio Ravanelli gibi efsane oyuncuların olduğu kadrosuyla şampiyonluğa ulaşmış, İtalya Kupası'nı kazanmış ve Avrupa'da da Süper Kupa'yı kazanmıştı.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt