Sakın Sakın Çin Malı Telefon Almayın

Sponsorlu Bağlantılar

ofi-pofi

ofi-pofi

Üye
sakın sakın sakın ha yaklaşmayın siz ona dırıdırı dıy dıy dıy :P

mehmett3452

mehmett3452

Üye
arkadaslar çin malı olmayan telefon varmı yada çin malı olmayan bişey kaldımı pc kullan mayalım sizdene ne akıl ama yawwww

bu zamana kadar bir kişide çıkıp çin malı telefonlar süper çin malı telefon alın diyen oldu mu sence dostum çin malı diyince milletin aklına gelen ilk şey telefona verdiğin paranın değerini vermemesi telefonunun bi sorunu cıkınca yaptırılması programlarının ne olup olmadığı bu yzden fazla desteklemiyorum sadece ben değil türkiyede 100 kisiye sorsalar 95 i desteklemez geri kalan 5 i ise az parası olduğundan ve havalı bir telefonu olmasını istediğinden destekler yani neyse bence çin malı almaktansa gidin nokia 3310 kullanın daha iyi en azından 10. kattan bile düşse bişi olmuyor :kop:

recep er

recep er

Üye
trident zaten çin malı değil trident japon malı @lion_heart

Kavastr97

Kavastr97

Üye
Arkadaşlar Bendede Çakma Blacberry 9800 Torch var 2 seneden beri kullanıyorum çok memnunum hem tuşlu hem dokunmatik

nesto3

nesto3

Üye
Bende katılıyorum. Görünüsüne aldanmayın.

xŞPARTACUSx

Üye
Yazık size bune zavallılıktır o dinsiz komunistler türk yurdu DOĞU TURKISTAN DAKİ müslüman kardeşlerimizi şuan bile katlediyorlar toplam 36 milyon müslüman uygur türkü katletti o gavur ordusu camileri kapattılar bar ahır yaptılar dini kitap ibadet evde dahi yasaklandı kardeşlerimizin ırzına geçiyorlar ödlek abi gibi sustugumuz yetmezmis gibi o serefsizlerin mallarını alıyoruz silahlanıp vursunlar diye kardeslerimizi ÇİN MALINA HAYIR!:@

Üst Alt